Roštění 2012 (Kroměříž)
O pohár starosty obce Roštění
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Roštění |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 06. 07. 2012 10:00 |
| Kontakt: | Petr Lajda |
| Telefon: | 608 473 597 |
| Začátek rezervace: | 27. 05. 2012 20:00 |
| Konec rezervace: | 06. 07. 2012 10:00 |
| Začátek tipování: | 06. 06. 2012 20:00 |
| Konec hlasování: | 06. 07. 2012 00:00 |
| Zadal: | Tomáš Hráček |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
- muži 3B, ženy a staří páni 2B
- travnaté hřiště, kolem základny koberec, terče sklopné
- rezervace v diskuzi firesportu - http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=30566
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-2012-07-06-2791.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | PV | 15,37 | 15,37 | 15,37 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dětkovice | VY | 15,93 | 16,00 | 16,00 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | KM | 15,70 | 16,06 | 16,06 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Roštění | KM | 15,83 | 16,22 | 16,22 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Roštění | KM | 16,47 | 16,36 | 16,47 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | VY | 16,55 | 16,33 | 16,55 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice A | KM | 16,56 | 16,26 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 16,57 | 15,95 | 16,57 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | PR | 16,60 | 16,03 | 16,60 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | PR | 16,66 | 16,60 | 16,66 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pravčice | KM | 16,71 | 16,12 | 16,71 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | KM | 16,45 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Střítež nad Ludinou | PR | 16,63 | 16,86 | 16,86 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rymice | KM | 16,32 | 16,88 | 16,88 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rychlov | KM | 16,83 | 16,96 | 16,96 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rymice | KM | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | KM | 17,05 | 16,41 | 17,05 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice B | KM | 17,10 | 16,78 | 17,10 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice A | KM | 17,11 | 16,99 | 17,11 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hlinsko | PR | 17,12 | 16,96 | 17,12 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dřevohostice | PR | 16,90 | 17,15 | 17,15 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | KM | 17,15 | 16,85 | 17,15 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice | KM | 17,18 | 17,13 | 17,18 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | KM | 17,25 | 16,66 | 17,25 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Milotice nad Bečvou | PR | 16,99 | 17,32 | 17,32 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Loukov | KM | 17,34 | 17,25 | 17,34 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | KM | 17,54 | 17,48 | 17,54 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pravčice B | KM | 17,54 | 17,38 | 17,54 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Špičky | PR | 16,44 | 17,60 | 17,60 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hlinsko | PR | 17,35 | 17,63 | 17,63 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Ratiboř | VS | 17,26 | 17,67 | 17,67 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Loukov | KM | 17,72 | 17,43 | 17,72 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bílany | KM | 17,77 | 17,61 | 17,77 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Litenčice | KM | 17,68 | 17,81 | 17,81 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Olšovec | PR | 17,82 | 15,98 | 17,82 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Zahnašovice | KM | 16,77 | 17,83 | 17,83 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bílovice | UH | 17,88 | 16,55 | 17,88 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Loučka | VS | 17,89 | 17,37 | 17,89 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Litenčice | KM | 17,92 | 17,88 | 17,92 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,95 | 17,23 | 17,95 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Nětčice | KM | 17,99 | 17,31 | 17,99 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Loučka A | VS | 17,34 | 18,01 | 18,01 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Pravčice B | KM | 18,04 | 17,93 | 18,04 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Rychlov | KM | 18,02 | 18,05 | 18,05 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hlinsko | PR | 17,73 | 18,06 | 18,06 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Hlinsko | PR | 17,01 | 18,19 | 18,19 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Karolín | KM | 18,02 | 18,21 | 18,21 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Racková | ZL | 18,23 | 17,46 | 18,23 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vlachovice | ZL | 18,23 | 17,15 | 18,23 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | KM | 17,50 | 17,24 | 17,50 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Roštění | KM | 18,54 | 17,98 | 18,54 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | KM | 18,93 | 18,28 | 18,93 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Záhlinice | KM | 19,43 | 18,43 | 19,43 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Záhlinice | KM | 17,90 | 20,21 | 20,21 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Roštění B | KM | 20,25 | 20,30 | 20,30 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Trnava | ZL | 18,57 | 21,76 | 21,76 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nětčice | KM | 22,63 | 22,61 | 22,63 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbka | KM | 28,89 | 28,98 | 28,98 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | KM | 28,58 | 28,11 | 28,58 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | TR | 32,33 | 32,60 | 32,60 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/07/06 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2013/07/13 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2014/07/19 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2015/07/25 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2016/07/16 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/07/15 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/09/08 | Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
| 2018/07/21 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2019/07/20 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2020/06/13 | Roštění - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2021/07/03 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2022/07/30 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2023/07/29 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2024/07/27 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2025/07/26 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2026/07/18 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















