Senetářov 2015 (Blansko)
O pohár SDH Senetářov
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | VCBL |
| Místo: | Senetářov |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 14. 06. 2015 11:00 |
| Kontakt: | Josef Šenk |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 15. 05. 2015 11:00 |
| Konec rezervace: | 13. 06. 2015 11:00 |
| Začátek tipování: | 21. 04. 2015 20:00 |
| Konec hlasování: | 21. 04. 2015 00:00 |
| Zadal: | Aleš Havelka |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-senetarov-6638.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sebranice | BK | Martin Štoudek | |
| 2 | Ostrov u Macochy | BK | Jiří Vymazal | |
| 3 | Petrovice | SK | BK | Kateřina Skotáková |
| 4 | Drnovice | BK | Nikola Šamšulová | |
| 5 | Těchov | BK | Pavel Bezděk | |
| 6 | Šošůvka | BK | Anna Nečasová | |
| 7 | Senetářov | A | BK | Iva Nejezchlebova |
| 8 | Malá Lhota | BK | Jaroslav Čuma | |
| 9 | Němčice | BK | Jiřina Vymazalová | |
| 10 | Žernovník | BK | Miroslav Sokol | |
| 11 | Černovice | A | BK | Katka Jílková |
| 12 | Černá Hora | BK | Petra Zhořová | |
| 13 | Žďár | BK | Kateřina Švábová | |
| 15 | Kotvrdovice | BK | Anna Horáčková | |
| 16 | Černovice | B | BK | Katka Jílková |
| 20 | Senetářov | B | BK | Iva Nejezchlebova |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | NJ | 16,10 | 16,17 | 16,17 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | NJ | 16,32 | 16,21 | 16,32 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | OL | 16,06 | 16,46 | 16,46 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | BO | 16,46 | 16,51 | 16,51 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | BK | 16,52 | 16,61 | 16,61 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pasohlávky B | BO | 16,43 | 16,66 | 16,66 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | BK | 16,57 | 16,71 | 16,71 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Křenovice | VY | 16,73 | 16,14 | 16,73 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mysločovice | ZL | 16,16 | 16,75 | 16,75 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | BO | 16,32 | 16,77 | 16,77 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice X | OL | 16,77 | 16,02 | 16,77 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice | PV | 16,74 | 16,81 | 16,81 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky | BO | 16,83 | 16,56 | 16,83 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychotín | BK | 16,69 | 16,83 | 16,83 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pasohlávky | BO | 16,85 | 16,70 | 16,85 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bezděčí u Trnávky | SY | 16,86 | 16,58 | 16,86 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Míchov | BK | 16,55 | 16,86 | 16,86 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Čikov | TR | 16,87 | 16,68 | 16,87 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Míchov | BK | 16,89 | 16,30 | 16,89 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychotín | BK | 16,40 | 16,93 | 16,93 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žernovník | BK | 16,93 | 16,91 | 16,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zbraslav | BO | 16,93 | 16,91 | 16,93 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychotín | BK | 16,93 | 16,08 | 16,93 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nesvačilka | BO | 16,53 | 16,93 | 16,93 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hodějice | VY | 16,94 | 16,79 | 16,94 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pohodlí | SY | 16,58 | 16,99 | 16,99 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pasohlávky | BO | 16,93 | 17,00 | 17,00 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | BK | 17,00 | 16,96 | 17,00 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stražisko | PV | 16,82 | 17,01 | 17,01 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ludéřov | OL | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Chrastavec | SY | 16,71 | 17,03 | 17,03 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Obora | BK | 16,84 | 17,06 | 17,06 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Sychotín B | BK | 17,08 | 16,26 | 17,08 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Zbraslav | BO | 16,65 | 17,09 | 17,09 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hluboké | TR | 16,75 | 17,09 | 17,09 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Ostrov u Macochy | BK | 17,11 | 16,66 | 17,11 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Brumov | BK | 17,17 | 17,17 | 17,17 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Stanoviště | BO | 17,06 | 17,25 | 17,25 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Sychotín | BK | 17,25 | 17,12 | 17,25 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Žernovník | BK | 17,06 | 17,25 | 17,25 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Žernovník | BK | 17,11 | 17,28 | 17,28 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Pasohlávky B | BO | 17,04 | 17,29 | 17,29 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Hartmanice | SY | 16,93 | 17,29 | 17,29 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hodějice | VY | 17,31 | 17,06 | 17,31 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Senetářov | BK | 17,19 | 17,32 | 17,32 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Senetářov | BK | 17,34 | 16,90 | 17,34 | 2026/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Obora | BK | 17,35 | 16,71 | 17,35 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mokrá | BO | 17,35 | 16,92 | 17,35 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Měrotín | OL | 17,37 | 17,19 | 17,37 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Bořitov | BK | 17,11 | 17,39 | 17,39 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















