Sušice 2023 (Klatovy)
Memoriál Václava Bucifala
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PHLKT |
| Místo: | Sušice I |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 01. 07. 2023 09:00 |
| Kontakt: | Bucifal Bohumír |
| Telefon: | 608828283 |
| Začátek rezervace: | 01. 07. 2023 09:00 |
| Konec rezervace: | 01. 07. 2023 09:00 |
| Začátek tipování: | 01. 07. 2023 00:00 |
| Konec hlasování: | 01. 07. 2023 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
email: mira.buci@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-susice-i-13089.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Strážov | KT | - | - | 20,21 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 20,69 | 21,82 | 21,82 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Hadrava | KT | 21,27 | 21,87 | 21,87 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Tupadly | KT | 20,46 | 21,92 | 21,92 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Dražovice | KT | 20,56 | 22,01 | 22,01 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Strážov | KT | 20,45 | 22,30 | 22,30 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Hadrava | KT | 22,38 | 21,59 | 22,38 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Myslovice | KT | 22,74 | 22,05 | 22,74 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Neznašovy | KT | 21,34 | 22,90 | 22,90 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Bílenice | KT | - | - | 23,06 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Rozsedly | KT | 23,17 | 23,41 | 23,41 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Malá Víska | KT | - | - | 23,63 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Zahorčice | KT | 23,65 | 23,22 | 23,65 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Strážov | KT | - | - | 23,68 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Střeziměř | KT | 22,17 | 23,69 | 23,69 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Týnec u Horažďovic | KT | 23,33 | 23,79 | 23,79 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Neznašovy | KT | 23,01 | 23,82 | 23,82 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Nýrsko | KT | 23,86 | 24,04 | 24,04 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Nýrsko B | KT | - | - | 24,29 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Nýrsko B | KT | - | - | 24,32 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Kalenice | ST | 24,33 | 22,25 | 24,33 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Víteň | KT | - | - | 24,50 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Nýrsko | KT | 24,56 | 22,81 | 24,56 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Bystřice nad Úhlavou A | KT | 23,71 | 24,65 | 24,65 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Bílenice | KT | - | - | 24,85 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Nýrsko B | KT | 24,96 | 23,78 | 24,96 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Obytce | KT | - | - | 24,96 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Janovice nad Úhlavou | KT | 24,40 | 25,01 | 25,01 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 29. | Víteň | KT | - | - | 25,07 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 30. | Malá Víska | KT | 25,29 | 24,97 | 25,29 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 31. | Nýrsko | KT | 25,12 | 25,30 | 25,30 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 32. | Víteň | KT | - | - | 25,53 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 33. | Štěpánovice | KT | 24,72 | 25,58 | 25,58 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 34. | Bílenice | KT | - | - | 25,60 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 35. | Tupadly | KT | 25,63 | 25,73 | 25,73 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 36. | Malá Víska | KT | 25,74 | 24,59 | 25,74 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 37. | Nýrsko B | KT | - | - | 25,78 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 38. | Měčín | KT | 25,92 | 24,64 | 25,92 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 39. | Malá Víska | KT | - | - | 26,09 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 40. | Střeziměř | KT | 26,16 | 24,84 | 26,16 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 41. | Štěpánovice | KT | 25,57 | 26,16 | 26,16 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 42. | Týnec u Horažďovic | KT | - | - | 26,55 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 43. | Hadrava | KT | 26,30 | 26,61 | 26,61 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 44. | Nýrsko | KT | 23,82 | 26,73 | 26,73 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 45. | Zahorčice | KT | 25,92 | 26,83 | 26,83 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 46. | Tupadly | KT | 24,60 | 27,14 | 27,14 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 47. | Nýrsko | KT | 23,63 | 27,36 | 27,36 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 48. | Štěpánovice | KT | 25,30 | 27,70 | 27,70 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 49. | Sušice I | KT | 27,81 | 26,88 | 27,81 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 50. | Bezděkov | KT | 28,00 | 25,36 | 28,00 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | PJ | - | - | 24,87 | 2004/09/19 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Kamenec u Poličky | SY | - | - | 25,24 | 2004/09/19 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Chválenice | PJ | - | - | 25,31 | 2000/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Moravský Beroun | BR | - | - | 25,43 | 2000/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Hadrava | KT | 25,60 | 25,66 | 25,66 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Malá Víska | KT | - | - | 26,41 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Hadrava | KT | 26,83 | 25,15 | 26,83 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Tupadly | KT | 25,82 | 27,23 | 27,23 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Nýrsko | KT | - | - | 27,37 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 27,20 | 27,62 | 27,62 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Nýrsko | KT | 27,90 | 27,69 | 27,90 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Hadrava | KT | 27,90 | 26,31 | 27,90 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Nýrsko | KT | 27,95 | 27,45 | 27,95 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 28,00 | 26,44 | 28,00 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Trnava | TR | - | - | 28,01 | 2000/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Nýrsko | KT | - | - | 28,57 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Huť | JN | - | - | 28,82 | 2004/09/19 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Rozsedly | KT | 34,84 | 30,26 | 30,26 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Malá Víska | KT | 29,06 | 30,75 | 30,75 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Nýrsko | KT | 27,10 | 31,19 | 31,19 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Víteň | KT | - | - | 31,30 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Štěpánovice | KT | 31,41 | 29,29 | 31,41 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Nýrsko | KT | 31,62 | 29,19 | 31,62 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Týnec u Horažďovic | KT | 28,11 | 31,89 | 31,89 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Malá Víska | KT | - | - | 32,40 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Dlažov | KT | 29,39 | 32,89 | 32,89 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Víteň | KT | - | - | 33,15 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Malá Víska | KT | 28,06 | 33,92 | 33,92 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 29. | Strážov | KT | 35,65 | 33,45 | 35,65 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 30. | Nýrsko | KT | - | - | 36,07 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 31. | Pačejov | KT | 27,50 | 37,02 | 37,02 | 2023/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 32. | Nýrsko | KT | - | - | 37,04 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 33. | Janovice nad Úhlavou | KT | - | - | 37,05 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 34. | Bílenice | KT | - | - | 37,09 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 35. | Strážov | KT | - | - | 38,38 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 36. | Sušice I | KT | 38,46 | 33,29 | 38,46 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 37. | Čachrov | KT | - | - | 39,33 | 2005/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 38. | Sušice I | KT | 39,40 | 37,45 | 39,40 | 2014/06/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 39. | Nýrsko | KT | - | - | 39,40 | 2000/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 40. | Týnec u Klatov | KT | 34,09 | 39,63 | 39,63 | 2006/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 41. | Luby | KT | - | - | 39,79 | 2002/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 42. | Víteň | KT | - | - | 41,15 | 2001/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 43. | Luby | KT | - | - | 41,29 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 44. | Sušice I | KT | 38,74 | 41,88 | 41,88 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 45. | Tupadly | KT | 35,76 | 42,04 | 42,04 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 46. | Neznašovy | KT | 40,03 | 42,07 | 42,07 | 2017/07/01 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 47. | Pačejov | KT | 43,01 | 30,26 | 43,01 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 48. | Štěpánovice | KT | 35,72 | 43,38 | 43,38 | 2013/06/29 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 49. | Zdebořice | KT | - | - | 43,41 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 50. | Bílenice | KT | - | - | 43,81 | 2003/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















