Topolany 2014 (Vyškov)
O pohár starosty obce Topolany
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | VCOV |
| Místo: | Topolany |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 21. 06. 2014 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 21. 06. 2014 11:00 |
| Konec rezervace: | 21. 06. 2014 11:00 |
| Začátek tipování: | 21. 06. 2014 00:00 |
| Konec hlasování: | 21. 06. 2014 00:00 |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-topolany-10925.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky B | BO | 16,11 | 16,65 | 16,65 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hodějice | VY | 16,67 | 16,77 | 16,77 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Křenovice | VY | 16,03 | 16,82 | 16,82 | 2026/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ivanovice na Hané | VY | 16,94 | 16,78 | 16,94 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Habrovany | VY | 17,00 | 16,99 | 17,00 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Topolany A | VY | 16,69 | 17,02 | 17,02 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křenovice B | VY | 16,70 | 17,11 | 17,11 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Topolany A | VY | 17,12 | 16,99 | 17,12 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mokrá | BO | 17,15 | 16,60 | 17,15 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ivanovice na Hané | VY | 16,68 | 17,17 | 17,17 | 2026/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tvarožná | BO | 17,19 | 17,06 | 17,19 | 2026/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,22 | 16,79 | 17,22 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tvarožná | BO | 17,23 | 17,14 | 17,23 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Topolany B | VY | 17,29 | 17,01 | 17,29 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Topolany A | VY | 17,20 | 17,31 | 17,31 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Habrovany A | VY | 17,40 | 17,25 | 17,40 | 2026/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hodějice | VY | 17,41 | 17,28 | 17,41 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mokrá | BO | 16,82 | 17,43 | 17,43 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ivanovice na Hané | VY | 16,94 | 17,46 | 17,46 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,47 | 16,60 | 17,47 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nesvačilka | BO | 17,48 | 17,24 | 17,48 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dětkovice | VY | 17,52 | 17,24 | 17,52 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velká (Hranice III) | PR | 17,41 | 17,52 | 17,52 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hodějice | VY | 17,53 | 17,26 | 17,53 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Habrovany | VY | 17,39 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radslavice | VY | 17,54 | 17,19 | 17,54 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Topolany B | VY | 16,95 | 17,55 | 17,55 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tvarožná | BO | 17,56 | 17,42 | 17,56 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hodějice | VY | 16,52 | 17,56 | 17,56 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tvarožná | BO | 17,12 | 17,56 | 17,56 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Topolany A | VY | 17,51 | 17,57 | 17,57 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Tučapy A | VY | 17,20 | 17,57 | 17,57 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Ivanovice na Hané | VY | 17,29 | 17,58 | 17,58 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Topolany A | VY | 17,59 | 17,13 | 17,59 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Tvarožná | BO | 17,11 | 17,60 | 17,60 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Pustiměř A | VY | 17,63 | 17,60 | 17,63 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hodějice | VY | 17,63 | 16,94 | 17,63 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Hoštice | KM | 17,63 | 17,42 | 17,63 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Mokrá | BO | 17,65 | 16,73 | 17,65 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Myslejovice A | PV | 17,66 | 17,45 | 17,66 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Tvarožná | BO | 17,70 | 17,42 | 17,70 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Radslavice | VY | 17,55 | 17,74 | 17,74 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Mokrá | BO | 17,27 | 17,75 | 17,75 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hodějice | VY | 17,77 | 17,55 | 17,77 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Myslejovice A | PV | 17,82 | 17,50 | 17,82 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hodějice | VY | 17,79 | 17,85 | 17,85 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pustiměř | VY | 17,60 | 17,88 | 17,88 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Topolany A | VY | 16,64 | 17,94 | 17,94 | 2026/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Tučapy A | VY | 17,96 | 17,83 | 17,96 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Topolany A | VY | 17,75 | 17,97 | 17,97 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/07/07 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2014/06/21 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2015/07/04 | Topolany, O POHÁR STAROSTY OBCE TOPOLANY | |
| 2016/07/02 | Topolany, O pohár starosty obce | |
| 2017/07/08 | Topolany, O pohár starosty obce | |
| 2018/07/07 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2019/07/06 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2020/07/04 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2021/09/25 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2022/07/02 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2023/07/08 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2024/07/06 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2025/07/05 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2026/07/04 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















