| 1. | Pasohlávky B | BO | 16,38 | 16,37 | 16,38 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Křenovice | VY | 16,31 | 16,51 | 16,51 | 2026/08/23 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky B | BO | 16,35 | 16,51 | 16,51 | 2025/08/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Luboměř | NJ | 16,80 | 16,85 | 16,85 | 2017/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Luboměř | NJ | 16,85 | 16,74 | 16,85 | 2016/09/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Habrovany | VY | 16,85 | 16,73 | 16,85 | 2023/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mokrá | BO | 16,88 | 16,85 | 16,88 | 2022/08/13 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mokrá | BO | 16,91 | 16,90 | 16,91 | 2016/09/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mokrá | BO | 16,98 | 16,88 | 16,98 | 2015/08/30 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hostěrádky-Rešov | VY | 16,44 | 17,00 | 17,00 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,05 | 16,82 | 17,05 | 2019/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nesvačilka | BO | 16,83 | 17,06 | 17,06 | 2015/08/30 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | VY | 17,01 | 17,11 | 17,11 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velká (Hranice III) | PR | 16,38 | 17,13 | 17,13 | 2026/08/23 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radslavice | VY | 17,16 | 17,16 | 17,16 | 2021/08/14 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mokrá | BO | 17,19 | 16,88 | 17,19 | 2019/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Topolany B | VY | 16,83 | 17,20 | 17,20 | 2021/08/14 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Topolany A | VY | 17,24 | 17,15 | 17,24 | 2017/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Habrovany B | VY | 17,26 | 16,94 | 17,26 | 2026/08/23 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Tvarožná | BO | 17,27 | 17,10 | 17,27 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,33 | 17,00 | 17,33 | 2025/08/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ivanovice na Hané | VY | 17,33 | 16,63 | 17,33 | 2025/08/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Topolany A | VY | 17,34 | 17,35 | 17,35 | 2022/08/13 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radslavice | VY | 17,36 | 17,01 | 17,36 | 2018/08/26 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hodějice | VY | 17,40 | 16,72 | 17,40 | 2017/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křenovice | PR | 17,40 | 17,02 | 17,40 | 2020/08/15 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Křenovice B | VY | 16,62 | 17,40 | 17,40 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Habrovany | VY | 17,25 | 17,40 | 17,40 | 2025/08/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mokrá | BO | 17,41 | 16,72 | 17,41 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Topolany A | VY | 17,46 | 17,04 | 17,46 | 2016/09/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Topolany A | VY | 17,47 | 16,90 | 17,47 | 2023/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hodějice | VY | 17,47 | 17,46 | 17,47 | 2015/08/30 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Radslavice | VY | 17,09 | 17,53 | 17,53 | 2019/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Tvarožná | BO | 17,56 | 17,15 | 17,56 | 2022/08/13 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hodějice | VY | 17,56 | 17,30 | 17,56 | 2021/08/14 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Mokrá | BO | 17,43 | 17,56 | 17,56 | 2017/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Mokrá | BO | 17,58 | 16,89 | 17,58 | 2023/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Ivanovice na Hané | VY | 17,60 | 17,09 | 17,60 | 2023/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Ivanovice na Hané | VY | 17,30 | 17,61 | 17,61 | 2026/08/23 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Dětkovice | VY | 17,61 | 17,40 | 17,61 | 2017/08/27 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Pustiměř | VY | 17,03 | 17,63 | 17,63 | 2026/08/23 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,65 | 17,33 | 17,65 | 2018/08/26 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Radslavice | VY | 17,66 | 16,77 | 17,66 | 2020/08/15 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hodějice | VY | 17,09 | 17,67 | 17,67 | 2022/08/13 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Habrovany | VY | 17,18 | 17,72 | 17,72 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Kobylí | BV | 17,28 | 17,72 | 17,72 | 2025/08/24 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Topolany A | VY | 17,73 | 17,17 | 17,73 | 2024/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Topolany A | VY | 17,62 | 17,74 | 17,74 | 2018/08/26 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Račice A | VY | 17,60 | 17,78 | 17,78 | 2020/08/15 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Topolany A | VY | 17,80 | 17,06 | 17,80 | 2019/08/25 |
FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |