Velké Opatovice 2026 (Blansko)
Vopatovské dorost
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Velké Opatovice |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 01. 05. 2026 09:00 |
| Kontakt: | koutnak@centrum.cz |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 01. 05. 2026 09:00 |
| Konec rezervace: | 01. 05. 2026 09:00 |
| Začátek tipování: | 01. 05. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 01. 05. 2026 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Dorost |
| Zařazeno do: | Běh s překážky |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velka-c-opatovice-15711.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Míchov | BK | 16,92 | 16,63 | 16,92 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | BO | 17,02 | 17,16 | 17,16 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ludéřov | OL | 17,31 | 17,09 | 17,31 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | BK | 17,13 | 17,33 | 17,33 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olešnice X | OL | 16,54 | 17,35 | 17,35 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bořitov | BK | 17,45 | 17,19 | 17,45 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černovice | BK | 17,47 | 17,10 | 17,47 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stražisko | PV | 17,53 | 16,81 | 17,53 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | VY | 17,61 | 17,67 | 17,67 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pamětice | BK | 17,69 | 17,58 | 17,69 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Maršovice | ZR | 17,75 | 17,59 | 17,75 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horní Poříčí | BK | 17,11 | 17,79 | 17,79 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hodějice | VY | 17,81 | 17,08 | 17,81 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stražisko | PV | 17,82 | 17,80 | 17,82 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovník | BK | 17,92 | 17,45 | 17,92 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hartmanice | SY | 17,87 | 17,93 | 17,93 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Benetice | TR | 17,71 | 17,95 | 17,95 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Stražisko | PV | 17,96 | 17,91 | 17,96 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Měrotín | OL | 17,84 | 18,00 | 18,00 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horní Poříčí | BK | 17,94 | 18,11 | 18,11 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stražisko | PV | 17,45 | 18,16 | 18,16 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ostrov u Macochy | BK | 18,20 | 17,79 | 18,20 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Stražisko | PV | 18,27 | 17,89 | 18,27 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žďár | BK | 17,81 | 18,29 | 18,29 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hluboké | TR | 18,30 | 17,36 | 18,30 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bílovice | PV | 18,15 | 18,36 | 18,36 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hluboké | TR | 18,42 | 17,51 | 18,42 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | BK | 18,43 | 17,34 | 18,43 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Míchov | BK | 18,37 | 18,49 | 18,49 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | BK | 18,31 | 18,50 | 18,50 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Jabloňany | BK | 18,51 | 18,39 | 18,51 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bílovice | PV | 18,51 | 18,17 | 18,51 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Maršovice | ZR | 18,51 | 18,26 | 18,51 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hluboké | TR | 18,23 | 18,52 | 18,52 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Černovice | BK | 18,02 | 18,59 | 18,59 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Míchov | BK | 18,64 | 17,02 | 18,64 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Kotvrdovice | BK | 18,66 | 18,37 | 18,66 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Sebranice | BK | 18,45 | 18,69 | 18,69 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Stražisko | PV | 18,55 | 18,71 | 18,71 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Chrastavec | SY | 17,63 | 18,71 | 18,71 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Brodek u Konice | PV | 18,28 | 18,75 | 18,75 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Pamětice | BK | 18,59 | 18,82 | 18,82 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Sebranice | BK | 18,77 | 18,84 | 18,84 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Míchov | BK | 18,84 | 17,59 | 18,84 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Brumov | BK | 18,58 | 18,89 | 18,89 | 2018/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Malá Lhota | BK | 18,69 | 18,89 | 18,89 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Starý Lískovec Sport | BM | 18,11 | 18,91 | 18,91 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Bořitov | BK | 18,93 | 16,88 | 18,93 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Sychotín | BK | 17,78 | 18,94 | 18,94 | 2011/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Sychotín | BK | 18,76 | 18,99 | 18,99 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2002/08/25 | Velké Opatovice, BK, Pohár SDH | |
| 2004/08/22 | Velké Opatovice, BK, O pohár SDH | |
| 2005/08/21 | Velké Opatovice, BK, O pohár SDH | |
| 2006/08/20 | Velké Opatovice, BK, O pohár starosty města | |
| 2007/08/19 | Velké Opatovice, BK, O pohár starosty města | |
| 2008/08/23 | Velké Opatovice, BK, O pohár starosty města | |
| 2009/08/16 | Velké Opatovice, BK, O pohár starosty města | |
| 2010/08/22 | Velké Opatovice, | |
| 2011/08/28 | Velké Opatovice, | |
| 2012/08/19 | Velké Opatovice, | |
| 2013/08/25 | Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice | |
| 2014/08/24 | Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice | |
| 2015/08/23 | Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice | |
| 2018/07/15 | Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice | |
| 2019/07/14 | Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice | |
| 2026/05/01 | Velké Opatovice, Vopatovské dorost | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















