Vel. nad Veličkou - náměstí 2026 (Hodonín)
O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | GPHO |
| Místo: | Velká nad Veličkou |
| Okres: | Hodonín |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 30. 08. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Janků Zdeňek |
| Telefon: | 604605367 |
| Začátek rezervace: | 30. 08. 2026 13:00 |
| Konec rezervace: | 30. 08. 2026 13:00 |
| Začátek tipování: | 30. 08. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 30. 08. 2026 00:00 |
| Zadal: | Michal Matějíček |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velka-nad-veliatkou-15815.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žádovice B | HO | 17,57 | 17,48 | 17,57 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vřesovice | HO | 17,71 | 17,50 | 17,71 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mistřín A | HO | 17,81 | 17,56 | 17,81 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | BO | 17,84 | 16,99 | 17,84 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Svatobořice | HO | 17,95 | 17,44 | 17,95 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mistřín B | HO | 18,02 | 17,83 | 18,02 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mistřín B | HO | 17,76 | 18,10 | 18,10 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mistřín A | HO | 18,11 | 17,76 | 18,11 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poriadie | MY | 17,53 | 18,13 | 18,13 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Rohatec | HO | 17,85 | 18,14 | 18,14 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bratřejov | ZL | 18,18 | 17,85 | 18,18 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mistřín A | HO | 18,19 | 17,85 | 18,19 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rohatec | HO | 18,21 | 18,07 | 18,21 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velká nad Veličkou | HO | 17,84 | 18,22 | 18,22 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Skalica Schaeffler | SI | 18,36 | 17,68 | 18,36 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Čeložnice | HO | 18,36 | 17,74 | 18,36 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrubá Vrbka | HO | 18,06 | 18,37 | 18,37 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Čeložnice | HO | 18,37 | 18,38 | 18,38 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vésky B | UH | 18,38 | 17,69 | 18,38 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vřesovice | HO | 18,40 | 17,57 | 18,40 | 2016/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bratřejov | ZL | 17,62 | 18,40 | 18,40 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velká nad Veličkou | HO | 17,73 | 18,41 | 18,41 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rohatec | HO | 18,42 | 18,29 | 18,42 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hrubá Vrbka | HO | 17,58 | 18,43 | 18,43 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Skalica Schaeffler A | SI | - | - | 18,43 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rohatec | HO | 18,29 | 18,50 | 18,50 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vřesovice | HO | 18,53 | 17,21 | 18,53 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velká nad Veličkou | HO | 18,55 | 18,54 | 18,55 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žádovice | HO | 18,57 | 17,79 | 18,57 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Svatobořice | HO | 17,94 | 18,63 | 18,63 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hrubá Vrbka | HO | 18,68 | 17,89 | 18,68 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Vřesovice | HO | 18,70 | 18,25 | 18,70 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Mistřín A | HO | 17,84 | 18,74 | 18,74 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hrubá Vrbka | HO | - | - | 18,76 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Svatobořice | HO | 18,78 | 18,02 | 18,78 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Hrubá Vrbka | HO | 18,61 | 18,82 | 18,82 | 2016/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hrubá Vrbka | HO | 18,71 | 18,84 | 18,84 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Tvrdonice | BV | 18,18 | 18,85 | 18,85 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Vlkoš A | HO | 18,41 | 18,86 | 18,86 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Velká nad Veličkou | HO | 18,19 | 18,87 | 18,87 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vésky B | UH | 18,52 | 18,88 | 18,88 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ratíškovice | HO | 18,40 | 18,90 | 18,90 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Svatobořice | HO | - | - | 18,91 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Vésky B | UH | 17,29 | 18,97 | 18,97 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Mistřín B | HO | 17,18 | 18,98 | 18,98 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Skoronice | HO | 18,98 | 18,20 | 18,98 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vřesovice | HO | 18,69 | 19,00 | 19,00 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Svatobořice | HO | 18,36 | 19,06 | 19,06 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Vacenovice B | HO | 18,84 | 19,07 | 19,07 | 2012/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Velká nad Veličkou | HO | 18,65 | 19,08 | 19,08 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















