| Liga: | FSEU |
| Místo: | Velké Karlovice |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 07. 07. 2017 21:00 |
| Kontakt: | Lukáš Vojvodík |
| Telefon: | 730 800 470 |
| Začátek rezervace: | 07. 07. 2017 21:00 |
| Konec rezervace: | 07. 07. 2017 21:00 |
| Začátek tipování: | 07. 07. 2017 00:00 |
| Konec hlasování: | 07. 07. 2017 00:00 |
| Zadal: | Lukáš Vojvodík |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Železný hasič |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-karlovice-8908.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 13,83 | 13,90 | 13,90 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zbora B | PU | 14,07 | 14,23 | 14,23 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hliník nad Váhom | BY | 14,25 | 14,34 | 14,34 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov A | NJ | 13,62 | 14,37 | 14,37 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov B | NJ | 14,49 | 14,28 | 14,49 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mirošov | ZL | 14,54 | 14,52 | 14,54 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hoštiná | PU | 14,38 | 14,55 | 14,55 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Prchalov B | NJ | 14,00 | 14,58 | 14,58 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kunovice | VS | 13,95 | 14,59 | 14,59 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Trojanovice | NJ | 14,61 | 14,54 | 14,61 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podvysoká | CA | 14,68 | 14,55 | 14,68 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lidečko | VS | 14,68 | 14,28 | 14,68 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hliník nad Váhom | BY | 14,12 | 14,75 | 14,75 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Brumov B | ZL | 14,77 | 13,93 | 14,77 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov A | NJ | 14,78 | 14,34 | 14,78 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lidečko | VS | 14,78 | 13,97 | 14,78 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lúky | PU | 14,78 | 14,83 | 14,83 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Trojanovice | NJ | 14,77 | 14,83 | 14,83 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lidečko | VS | 14,86 | 14,18 | 14,86 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Prchalov | NJ | 14,37 | 14,86 | 14,86 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lešná | VS | 14,89 | 14,73 | 14,89 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Babice | VS | 14,75 | 14,90 | 14,90 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Francova Lhota | VS | 14,91 | 14,68 | 14,91 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velká Lhota | VS | 14,92 | 14,61 | 14,92 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Oprechtice | FM | 14,93 | 14,27 | 14,93 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Podhradní Lhota | KM | 14,98 | 14,46 | 14,98 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Podhradní Lhota | KM | 14,34 | 15,01 | 15,01 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Podhradní Lhota | KM | 14,23 | 15,03 | 15,03 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vysoké Pole | ZL | 15,04 | 14,58 | 15,04 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Prchalov B | NJ | 15,05 | 14,92 | 15,05 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Mikulůvka | VS | 14,93 | 15,07 | 15,07 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Brumov A | ZL | 13,81 | 15,07 | 15,07 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Vysoká | PR | 15,00 | 15,08 | 15,08 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Špičky | PR | 15,10 | 14,11 | 15,10 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Prostřední Bečva | VS | 15,11 | 14,76 | 15,11 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Valašské Příkazy | VS | 14,99 | 15,12 | 15,12 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Malhotice | PR | 15,12 | 15,06 | 15,12 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Velká Lhota | VS | 15,14 | 14,83 | 15,14 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Podhradní Lhota | KM | 14,65 | 15,14 | 15,14 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A | VS | 15,14 | 14,48 | 15,14 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Všemina | ZL | 14,55 | 15,15 | 15,15 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Podhradní Lhota | KM | 15,13 | 15,21 | 15,21 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Ratiboř | VS | 15,22 | 15,02 | 15,22 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Podhradní Lhota | KM | 15,22 | 15,07 | 15,22 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Kunovice | VS | 14,81 | 15,27 | 15,27 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Milotice nad Bečvou | PR | 15,28 | 14,79 | 15,28 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Lubno | FM | 14,99 | 15,29 | 15,29 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lešná | VS | 15,34 | 15,28 | 15,34 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Mirošov | ZL | 15,38 | 14,88 | 15,38 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Prchalov B | NJ | 15,41 | 15,01 | 15,41 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Loučka A | VS | 16,11 | 16,56 | 16,56 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,04 | 16,49 | 17,04 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,29 | 17,22 | 17,29 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Loučka B | VS | 17,32 | 17,32 | 17,32 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loučka A | VS | 17,06 | 17,49 | 17,49 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vsetín Sportovní DH | VS | 17,69 | 17,34 | 17,69 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,71 | 16,09 | 17,71 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Loučka A | VS | 17,76 | 17,17 | 17,76 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Komárovice | VS | 17,22 | 17,83 | 17,83 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dolní Bečva | VS | 17,10 | 17,94 | 17,94 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kunovice | VS | 17,58 | 17,97 | 17,97 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bratřejov | ZL | 17,58 | 18,09 | 18,09 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | UH | 18,16 | 17,95 | 18,16 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Podhradní Lhota | KM | 18,25 | 17,97 | 18,25 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velké Karlovice | VS | 17,69 | 18,26 | 18,26 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rokytnice | VS | 17,63 | 18,26 | 18,26 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hošťálková | VS | 17,37 | 18,63 | 18,63 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bratřejov | ZL | 18,44 | 18,67 | 18,67 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Loukov | KM | 18,64 | 18,69 | 18,69 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jarcová | VS | 18,28 | 18,73 | 18,73 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vigantice | VS | 18,88 | 18,86 | 18,88 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jarcová | VS | 18,88 | 18,62 | 18,88 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Loukov | KM | 18,91 | 18,45 | 18,91 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vítonice | KM | 18,17 | 18,97 | 18,97 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dubková | PU | 19,17 | 18,98 | 19,17 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hutisko | VS | 18,55 | 19,18 | 19,18 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Komárovice | VS | 19,06 | 19,28 | 19,28 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velké Karlovice | VS | 19,50 | 18,63 | 19,50 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Komárovice | VS | 17,54 | 19,54 | 19,54 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Trojanovice | NJ | 19,11 | 19,60 | 19,60 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Loučka B | VS | 19,62 | 19,64 | 19,64 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Mikulůvka | VS | 17,91 | 19,67 | 19,67 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Velká Lhota | VS | 19,26 | 19,68 | 19,68 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Dolní Bečva | VS | 19,73 | 19,80 | 19,80 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hovězí | VS | 19,66 | 19,81 | 19,81 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Komárovice | VS | 19,92 | 19,76 | 19,92 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Dolní Bečva | VS | 18,40 | 19,95 | 19,95 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bystřička | VS | 19,98 | 19,16 | 19,98 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Rokytnice dorky | VS | 20,01 | 19,97 | 20,01 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Lešná | VS | 20,05 | 19,33 | 20,05 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Rokytnice | VS | 20,06 | 19,09 | 20,06 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Loučka | VS | 19,86 | 20,26 | 20,26 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Loukov | KM | 20,32 | 20,60 | 20,60 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Vysoké Pole | ZL | 17,93 | 20,66 | 20,66 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Choryně | VS | 20,76 | 20,13 | 20,76 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Choryně | VS | 21,17 | 21,03 | 21,17 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Dolní Bečva | VS | 21,32 | 20,80 | 21,32 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lešná | VS | 20,49 | 21,33 | 21,33 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Vítonice | KM | 21,41 | 20,86 | 21,41 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hošťálková | VS | 21,92 | 20,55 | 21,92 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















