| Liga: | FSEU |
| Místo: | Vrchoslavice |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 16. 05. 2026 09:00 |
| Kontakt: | SDH Vrchoslavice |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 16. 05. 2026 09:00 |
| Konec rezervace: | 16. 05. 2026 09:00 |
| Začátek tipování: | 16. 05. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 16. 05. 2026 00:00 |
| Zadal: | Jirka |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Dorost, Děti |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.sdhvrchoslavice.estranky.cz |
Poznámka pořadatele
Prezence: od 8:15 hod., zahájení 9:00 hod., pořadí podle příjezdu, či domluvy
Startovné: 200 Kč
Kategorie: přípravka, mladší, starší, dorost (dorost může
závodit i odpoledne v rámci PHL na trati 2B)
Sklopné terče, betonová základna, travnatá trať, společný přetlakový ventil
Kontakt: Marek Řezáč - tel.: 604 877 529

Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-16037.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabůvka | PR | 16,81 | 16,95 | 16,95 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | KM | 16,51 | 17,15 | 17,15 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bílovice | PV | 17,27 | 17,27 | 17,27 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Janovice | BR | 17,06 | 17,28 | 17,28 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bílovice | PV | 16,94 | 17,37 | 17,37 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | KM | 17,51 | 16,43 | 17,51 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čelechovice na Hané | PV | 17,35 | 17,57 | 17,57 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | - | - | 17,59 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Karolín | KM | 17,38 | 17,60 | 17,60 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Čechy pod Kosířem | PV | 17,53 | 17,61 | 17,61 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice | PV | 17,45 | 17,66 | 17,66 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Měrotín | OL | 17,83 | 17,77 | 17,83 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Polkovice | PR | - | - | 17,94 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Otinoves | PV | 17,94 | 17,73 | 17,94 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ratiboř | VS | - | - | 17,95 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Otinoves | PV | 17,94 | 17,95 | 17,95 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hranice | PR | - | - | 18,00 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Těšetice | OL | 17,65 | 18,03 | 18,03 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Otinoves | PV | 17,65 | 18,04 | 18,04 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Náměšť na Hané | OL | 18,06 | 17,89 | 18,06 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hoštice | KM | 18,06 | 17,37 | 18,06 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mysločovice | ZL | 18,07 | 18,11 | 18,11 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ludslavice | KM | - | - | 18,11 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Janovice | BR | 17,98 | 18,13 | 18,13 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čelechovice na Hané | PV | 17,97 | 18,17 | 18,17 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křenovice | VY | 18,34 | 18,33 | 18,34 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čelechovice na Hané | PV | 18,37 | 17,06 | 18,37 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Měrotín | OL | 18,47 | 17,97 | 18,47 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bílovice C Odpad | PV | 17,89 | 18,49 | 18,49 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Císařov | PR | - | - | 18,54 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dětkovice | VY | - | - | 18,64 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hoštice | KM | 18,40 | 18,67 | 18,67 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bílovice C - Odpad | PV | 18,92 | 18,36 | 18,92 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Senetářov | BK | 18,95 | 18,95 | 18,95 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Kostelany | KM | 18,96 | 18,72 | 18,96 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Topolany | VY | 17,71 | 19,06 | 19,06 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Chropyně | KM | - | - | 19,39 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bílovice Odpad | PV | 18,99 | 19,53 | 19,53 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Velká Bystřice | OL | 18,54 | 19,53 | 19,53 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Čechy | PR | - | - | 19,63 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Velká Bystřice | OL | 19,91 | 17,63 | 19,91 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Dub nad Moravou | OL | 20,00 | 20,11 | 20,11 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vrchoslavice | PV | 19,42 | 20,19 | 20,19 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Kelčice | PV | - | - | 20,30 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Drahanovice | OL | 19,81 | 20,30 | 20,30 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Domamyslice | PV | 20,31 | 17,86 | 20,31 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Loučany | OL | 20,11 | 20,32 | 20,32 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Soběsuky | PV | 20,27 | 20,78 | 20,78 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Přáslavice | OL | 20,15 | 20,86 | 20,86 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Čechy pod Kosířem | PV | 18,51 | 21,06 | 21,06 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | nerozlišeno | - | 19,08 | 19,36 | 19,36 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















