Zdislavice 2021 (Benešov)
O pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | THL |
| Místo: | Zdislavice |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Kdy: | 21. 08. 2021 11:00 |
| Kontakt: | Hynek Míka |
| Telefon: | 731207728 |
| Začátek rezervace: | 21. 08. 2021 11:00 |
| Konec rezervace: | 21. 08. 2021 11:00 |
| Začátek tipování: | 21. 08. 2021 20:00 |
| Konec hlasování: | 21. 08. 2021 00:00 |
| Zadal: | Patrik Baláž |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdislavice-11748.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Drahňovice | BN | 16,24 | 16,35 | 16,35 | 2026/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdislavice | BN | 16,44 | 16,49 | 16,49 | 2026/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zdislavice A | BN | - | - | 16,61 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Drahňovice | BN | 16,69 | 16,70 | 16,70 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlčany | PB | 16,60 | 16,73 | 16,73 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice A | BN | 16,64 | 16,85 | 16,85 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Daměnice | BN | 16,91 | 16,79 | 16,91 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Malovice | BN | 16,92 | 16,96 | 16,96 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zdislavice A | BN | 16,85 | 17,04 | 17,04 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nalžovice | PB | 17,06 | 16,91 | 17,06 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Daměnice | BN | 16,88 | 17,08 | 17,08 | 2026/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zdislavice | BN | 16,84 | 17,16 | 17,16 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Drahňovice | BN | 16,84 | 17,17 | 17,17 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Makov | TA | 16,81 | 17,17 | 17,17 | 2026/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zdislavice | BN | 16,76 | 17,20 | 17,20 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chářovice A | BN | - | - | 17,29 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horní Měcholupy | AB | 17,15 | 17,32 | 17,32 | 2026/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Daměnice | BN | 17,30 | 17,33 | 17,33 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jankov | BN | 17,26 | 17,36 | 17,36 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chářovice A | BN | - | - | 17,38 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zdislavice | BN | 17,40 | 17,32 | 17,40 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Malovice | BN | 16,98 | 17,41 | 17,41 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Horní Měcholupy | AB | 16,95 | 17,43 | 17,43 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jankov | BN | - | - | 17,47 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,48 | 17,05 | 17,48 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sedlčany | PB | 17,52 | 16,60 | 17,52 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Makov | TA | 17,24 | 17,52 | 17,52 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sloup | PZ | 17,53 | 17,02 | 17,53 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Tomice | BN | 17,53 | 17,29 | 17,53 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bohdalín | PE | 16,69 | 17,54 | 17,54 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Krotějov Sport | TA | 17,59 | 16,95 | 17,59 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Daměnice | BN | 17,22 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Žďár | JH | 17,62 | 17,17 | 17,62 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Sedlčany | PB | 16,94 | 17,63 | 17,63 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Daměnice | BN | - | - | 17,65 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Daměnice | BN | 16,95 | 17,65 | 17,65 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Radětice | PB | 17,59 | 17,73 | 17,73 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Markvarec | JH | 17,78 | 17,69 | 17,78 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Louňovice pod Blaníkem | BN | - | - | 17,81 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Nahoruby | BN | 17,82 | 17,66 | 17,82 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Chotěmice | TA | 17,53 | 17,83 | 17,83 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Daměnice | BN | 17,67 | 17,86 | 17,86 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bukovany | BN | - | - | 17,91 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Žernovice | PT | 17,28 | 17,93 | 17,93 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Sloup | PZ | - | - | 18,02 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Chářovice B | BN | - | - | 18,02 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Malovice | BN | 17,25 | 18,03 | 18,03 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Sedmpány | BN | - | - | 18,05 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Markvarec | JH | 17,45 | 18,05 | 18,05 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Tomice | BN | 17,75 | 18,05 | 18,05 | 2026/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/08/25 | Zdislavice, 6. kolo BNL ( nástřikové terče ) | |
| 2013/08/24 | Zdislavice, 7. kolo BNL ( nástřikové terče ) | |
| 2014/08/23 | Zdislavice, O pohár | |
| 2015/08/22 | Zdislavice, O pohár | |
| 2015/09/12 | Zdislavice - NOČNÍ!!!, ZZN SUPER CUP | |
| 2016/08/27 | Zdislavice, O pohár | |
| 2016/08/27 | Zdislavice - fotbalové hřiště, ZZN Super Cup - Noční soutěž | |
| 2017/08/26 | Zdislavice, 7. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2021/08/21 | Zdislavice, O pohár | |
| 2022/05/28 | Zdislavice, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2023/08/05 | Zdislavice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice | |
| 2024/06/22 | Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice | |
| 2025/06/21 | Fotbalové hřiště Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice | |
| 2026/06/06 | Zdislavice, 1. kolo BNL Zdislavice | |
| 2026/06/06 | Hřiště, Benešovská hasičská liga | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















