Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 17,39 | 17,20 | 17,39 | 2016/09/03 | |
| 2. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,59 | 17,32 | 17,59 | 2016/07/31 | |
| 3. | Karolín | Kroměříž | 17,97 | 17,48 | 17,97 | 2016/08/06 | |
| 4. | Karolín | Kroměříž | 17,97 | 17,48 | 17,97 | 2016/08/06 | |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,22 | 18,40 | 18,40 | 2017/07/16 | |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,52 | 18,02 | 18,52 | 2016/07/17 | |
| 7. | Rychlov | Kroměříž | 18,62 | 18,60 | 18,62 | 2017/07/22 | |
| 8. | Ludslavice | Kroměříž | 18,65 | 18,44 | 18,65 | 2016/05/28 | |
| 9. | Tučapy | Uherské Hradiště | 18,73 | 18,16 | 18,73 | 2012/07/15 | |
| 10. | Vítonice | Kroměříž | 18,96 | 18,72 | 18,96 | 2015/08/30 | |
| 11. | Roštění | Kroměříž | 18,71 | 19,25 | 19,25 | 2018/07/21 | |
| 12. | Roštění | Kroměříž | 19,35 | 18,92 | 19,35 | 2015/07/25 | |
| 13. | Pravčice | Kroměříž | 19,37 | 19,01 | 19,37 | 2015/09/05 | |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,74 | 19,48 | 19,48 | 2014/08/02 | |
| 15. | Tučapy | Kroměříž | 19,35 | 19,52 | 19,52 | 2015/07/05 | |
| 16. | Vítonice | Kroměříž | 18,38 | 19,65 | 19,65 | 2016/08/21 | |
| 17. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 19,67 | 19,51 | 19,67 | 2014/08/09 | |
| 18. | Roštění | Kroměříž | 19,58 | 19,73 | 19,73 | 2013/07/13 | |
| 19. | Mistřice | Uherské Hradiště | 20,21 | 19,47 | 20,21 | 2016/08/12 | |
| 20. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 20,33 | 20,21 | 20,33 | 2013/08/04 | |
| 21. | Tučapy | Kroměříž | 20,33 | 19,58 | 20,33 | 2014/06/22 | |
| 22. | Rymice | Kroměříž | 20,47 | 18,73 | 20,47 | 2016/07/09 | |
| 23. | Rymice | Kroměříž | 20,47 | 19,42 | 20,47 | 2013/06/02 | |
| 24. | Tučapy | Uherské Hradiště | - | - | 20,71 | 2018/07/15 | |
| 25. | Loukov | Kroměříž | 20,75 | 19,89 | 20,75 | 2018/07/07 | |
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
Výsledky týmu
Kód pro vložení výsledků na vaše stránky: Ligy výsledky týmu
14. místo PHL 200610. místo PHL 200710. místo PHL 200811. místo PHL 200914. místo PHL 201013. místo PHL 201111. místo PHL 201217. místo PHL 201311. místo PHL 201613. místo VCUH 201816. místo VCUH 2019
Podhostýnská hasičská lig
Tým: Tučapy ,
nejlepěí čas: 19,25 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 7
počet výsledků: 8x
Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště
Tým: Tučapy ,
nejlepěí čas: 20,71 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 0
počet výsledků: 1x
Pořádané soutěže
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2011/06/19 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2012/06/30 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2012/09/22 |
Tučapy - hřiště, O pohár starosty SDH Tučapy |
FSEU |
| 2013/06/23 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2013/09/14 |
Tučapy u Holešova, hřiště, Noční soutěž a Tučapská Kýblovačka |
FSEU |
| 2014/06/22 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2015/07/05 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2016/06/19 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2017/07/29 |
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy |
PHL |
| 2018/07/28 |
Tučapy, O pohár starosty města Holešova |
PHL |
| 2019/06/01 |
Tučapy, O pohár starosty města Holešova |
PHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.