| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://sdh.babice-vs.cz |
| Kdy: | 08. 06. 2019 09:45 |
| Kontakt: | Petr Korábečný |
| Telefon: | 777 724 455 |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Petr Korábečný |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,76 | 16,56 | 16,76 | |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 17,43 | 15,91 | 17,43 | |
| 3. | Radkova Lhota | Přerov | 17,55 | 17,41 | 17,55 | |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 18,06 | 18,06 | 17,26 | |
| 5. | Olšovec | Přerov | 19,77 | 19,77 | 17,96 | |
| 6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,89 | 19,89 | 18,47 | |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 20,15 | 20,15 | 18,39 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 20,68 | 20,68 | 19,54 | |
| 9. | Pravčice B | Kroměříž | 22,09 | 18,76 | 22,09 | |
| 10. | Loučka | Vsetín | 22,86 | 22,86 | 21,74 | |
| 11. | Rymice | Kroměříž | 23,56 | 23,31 | 23,56 | |
| 12. | Pravčice A | Kroměříž | NP | 18,74 | 17,80 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,07 | 15,78 | 16,07 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | Nový Jičín | 16,07 | 15,78 | 16,07 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Oponešice | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Čikov | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čikov | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,45 | 16,34 | 16,45 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Trnava | Třebíč | 16,34 | 16,49 | 16,49 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 16,32 | 16,50 | 16,50 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olšovec | Přerov | 16,49 | 16,57 | 16,57 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | Přerov | 16,54 | 16,59 | 16,59 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevcehle | Jihlava | 16,33 | 16,62 | 16,62 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plumlov | Prostějov | 16,13 | 16,62 | 16,62 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lhenice | Teplice | 16,63 | 16,59 | 16,63 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Benetice | Třebíč | 16,60 | 16,63 | 16,63 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,63 | 16,40 | 16,63 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrabůvka | Přerov | 16,64 | 16,48 | 16,64 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Oponešice | Třebíč | 16,64 | 16,60 | 16,64 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabůvka | Přerov | 16,64 | 16,48 | 16,64 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Trnava | Třebíč | 16,65 | 16,25 | 16,65 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | Třebíč | 16,65 | 16,25 | 16,65 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,00 | 16,67 | 16,67 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,00 | 16,67 | 16,67 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Horní Poříčí | Blansko | 16,60 | 16,72 | 16,72 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,62 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Babice | Vsetín | 16,54 | 16,73 | 16,73 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,62 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kunovice | Vsetín | 16,74 | 16,33 | 16,74 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | Blansko | 16,75 | 16,47 | 16,75 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prchalov | Nový Jičín | 16,76 | 16,14 | 16,76 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bašnice | Jičín | 15,82 | 16,79 | 16,79 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 19 | 06.06.2019 21:16 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 6 | 31.05.2019 06:58 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 1 | 30.05.2019 20:07 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 12 | 31.05.2019 06:58 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 06.06.2019 21:17 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 30.05.2019 20:07 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,10 | https://youtu.be/zPIhchFzpQo | Petr Kropáč | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 20,02 | https://youtu.be/Ai63aayl7xU | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















