| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 10. 2022 09:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | - C Letohrad Kunčice | bez určení okresu | 16,51 | 16,51 | 16,15 | |
| 2. | Svinov B | Ostrava-město | 16,72 | 16,43 | 16,72 | |
| 3. | - Budikovice | bez určení okresu | 16,73 | 16,73 | 16,03 | |
| 4. | Žernovník | Blansko | 16,89 | 16,89 | 16,80 | |
| 5. | Olšovec | Přerov | 16,94 | 16,94 | 16,59 | |
| 6. | Dolní Libina | Šumperk | 17,17 | 17,17 | 17,03 | |
| 7. | Skalice | Frýdek-Místek | 17,19 | 17,16 | 17,19 | |
| 8. | Děrné | Nový Jičín | 17,20 | 17,06 | 17,20 | |
| 9. | - Šarišské Michaĺany | bez určení okresu | 17,63 | 17,63 | 17,59 | |
| 10. | Roštění | Kroměříž | 17,74 | 17,74 | 17,25 | |
| 11. | Dulov | Ilava | 17,77 | 17,55 | 17,77 | |
| 12. | Kozmice | Opava | 18,06 | 18,06 | 17,93 | |
| 13. | Tísek | Nový Jičín | 18,28 | 17,92 | 18,28 | |
| 14. | Plumlov MAMBY | Prostějov | 19,10 | 18,74 | 19,10 | |
| 15. | Hukovice | Nový Jičín | 20,52 | 18,35 | 20,52 | |
| 16. | Racková | Zlín | 21,04 | 19,74 | 21,04 | |
| 17. | Loučka A | Olomouc | 21,39 | 21,39 | 18,20 | |
| 18. | Vrbice | Karviná | 23,09 | 19,56 | 23,09 | |
| 19. | Popov | Zlín | 24,41 | 23,22 | 24,41 | |
| 20. | Vlachovice | Zlín | 25,29 | 18,29 | 25,29 | |
| 21. | Nosice B | Púchov | 25,87 | 25,87 | 19,02 | |
| 22. | Brušperk | Frýdek-Místek | NP | NP | NP | |
| 23. | Bojkovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
| 24. | Metylovice | Frýdek-Místek | NP | NP | NP | |
| 25. | Měrotín | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 26. | Stařeč | Třebíč | NP | NP | 17,45 | |
| 27. | Spišský Štvrtok | Levoča | NP | NP | NP | |
| 28. | Opatovice | Přerov | NP | NP | NP | |
| 29. | Nedašova Lhota | Zlín | NP | NP | 18,22 | |
| 30. | Slatina | Nový Jičín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,07 | 15,78 | 16,07 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | Nový Jičín | 16,07 | 15,78 | 16,07 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Oponešice | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Čikov | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čikov | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,45 | 16,34 | 16,45 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Trnava | Třebíč | 16,34 | 16,49 | 16,49 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 16,32 | 16,50 | 16,50 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olšovec | Přerov | 16,49 | 16,57 | 16,57 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | Přerov | 16,54 | 16,59 | 16,59 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevcehle | Jihlava | 16,33 | 16,62 | 16,62 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plumlov | Prostějov | 16,13 | 16,62 | 16,62 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lhenice | Teplice | 16,63 | 16,59 | 16,63 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Benetice | Třebíč | 16,60 | 16,63 | 16,63 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,63 | 16,40 | 16,63 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrabůvka | Přerov | 16,64 | 16,48 | 16,64 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Oponešice | Třebíč | 16,64 | 16,60 | 16,64 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabůvka | Přerov | 16,64 | 16,48 | 16,64 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Trnava | Třebíč | 16,65 | 16,25 | 16,65 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | Třebíč | 16,65 | 16,25 | 16,65 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,00 | 16,67 | 16,67 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,00 | 16,67 | 16,67 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Horní Poříčí | Blansko | 16,60 | 16,72 | 16,72 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,62 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Babice | Vsetín | 16,54 | 16,73 | 16,73 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,62 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kunovice | Vsetín | 16,74 | 16,33 | 16,74 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | Blansko | 16,75 | 16,47 | 16,75 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prchalov | Nový Jičín | 16,76 | 16,14 | 16,76 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bašnice | Jičín | 15,82 | 16,79 | 16,79 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 15,72 | https://youtu.be/taOBGtU0XBM | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















