| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 08. 2019 11:00 |
| Kontakt: | Jan Čížek |
| Telefon: | 773 455 350 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chotěmice | Tábor | 17,06 | 17,06 | 16,67 | |
| 2. | Lom | Tábor | 18,16 | 18,01 | 18,16 | |
| 3. | Slapy | Tábor | 18,17 | 18,17 | 18,09 | |
| 4. | Ústrašice | Tábor | 18,30 | 18,30 | 18,26 | |
| 5. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,39 | 18,39 | 18,23 | |
| 6. | Bezděčín | Tábor | 18,47 | 18,19 | 18,47 | |
| 7. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,67 | 18,67 | 17,82 | |
| 8. | Smrkov | Tábor | 19,09 | 19,09 | 18,89 | |
| 9. | Dvorce B | Tábor | 19,59 | 19,53 | 19,59 | |
| 10. | Chrbonín | Tábor | 19,99 | 18,18 | 19,99 | |
| 11. | Chválkov | Pelhřimov | 23,16 | 23,16 | 21,92 | |
| 12. | Choustník | Tábor | NP | - | - | |
| 12. | Dvorce A | Tábor | NP | - | - | |
| 12. | Zhoř u Tábora | Tábor | NP | - | - | |
| 12. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chotěmice | Tábor | 17,06 | 16,67 | 17,06 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,48 | 16,74 | 17,48 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,53 | 17,47 | 17,53 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chotěmice | Tábor | 17,66 | 17,01 | 17,66 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chotěmice | Tábor | 17,68 | 17,34 | 17,68 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 17,82 | 16,24 | 17,82 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Slapy | Tábor | 17,20 | 17,87 | 17,87 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lom | Tábor | 18,01 | 18,16 | 18,16 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,16 | 17,78 | 18,16 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Slapy | Tábor | 18,17 | 18,09 | 18,17 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bezděčín | Tábor | 17,14 | 18,21 | 18,21 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ústrašice | Tábor | 18,30 | 18,26 | 18,30 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,39 | 17,07 | 18,39 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,39 | 18,23 | 18,39 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bezděčín | Tábor | 18,19 | 18,47 | 18,47 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Slapy | Tábor | 17,70 | 18,64 | 18,64 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,67 | 17,82 | 18,67 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,77 | 17,13 | 18,77 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dvorce B | Tábor | 17,97 | 18,90 | 18,90 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,87 | 18,92 | 18,92 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Smrkov | Tábor | 18,00 | 19,04 | 19,04 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Smrkov | Tábor | 19,09 | 18,89 | 19,09 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,14 | 17,51 | 19,14 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Smrkov | Tábor | 18,40 | 19,15 | 19,15 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Smrkov | Tábor | 18,67 | 19,15 | 19,15 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lom | Tábor | 19,22 | 19,05 | 19,22 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dvorce B | Tábor | 19,23 | 19,17 | 19,23 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Slapy X | Tábor | 19,38 | 19,09 | 19,38 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,48 | 19,38 | 19,48 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,57 | 18,70 | 19,57 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/08/19 | Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín | |
| 2019/08/18 | Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín | |
| 2018/08/19 | Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín | |
| 2017/08/20 | Bezděčín, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















