| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 07. 2017 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 17,38 | 17,81 | 17,38 | |
| 2. | Sychotín | Blansko | 17,85 | 17,85 | 17,65 | |
| 3. | Němčice | Blansko | 18,02 | 17,86 | 18,02 | |
| 4. | Černovice | Blansko | 18,12 | 17,63 | 18,12 | |
| 5. | Černá Hora | Blansko | 18,36 | 17,55 | 18,36 | |
| 6. | Senetářov | Blansko | 18,58 | 18,20 | 18,58 | |
| 7. | Senetářov B | Blansko | 18,58 | 18,50 | 18,58 | |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 20,94 | 18,58 | 20,94 | |
| 9. | Sudice | Blansko | 22,10 | 21,67 | 22,10 | |
| 10. | Černovice B | Blansko | 22,85 | 18,55 | 22,85 | |
| 11. | Žďár | Blansko | 23,69 | 23,69 | 18,33 | |
| 12. | Malá Lhota | Blansko | 34,36 | 19,42 | 34,36 | |
| 13. | Sebranice | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 16,49 | 16,42 | 16,49 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,36 | 16,60 | 16,60 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | Blansko | 16,11 | 16,70 | 16,70 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 15,65 | 16,84 | 16,84 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Němčice | Blansko | 16,91 | 16,88 | 16,91 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 16,29 | 17,01 | 17,01 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín B | Blansko | 16,87 | 17,09 | 17,09 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Němčice | Blansko | 16,89 | 17,11 | 17,11 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | Blansko | 17,28 | 17,03 | 17,28 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,79 | 17,30 | 17,30 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,36 | 16,99 | 17,36 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,81 | 17,38 | 17,38 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sychotín | Blansko | 17,32 | 17,43 | 17,43 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 17,43 | 17,42 | 17,43 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Křenovice | Vyškov | 17,08 | 17,50 | 17,50 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | Blansko | 17,56 | 16,63 | 17,56 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bořitov | Blansko | 17,58 | 17,56 | 17,58 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bořitov | Blansko | 17,54 | 17,62 | 17,62 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šošůvka | Blansko | 16,83 | 17,63 | 17,63 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Černovice | Blansko | 17,59 | 17,64 | 17,64 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hodějice | Vyškov | 17,17 | 17,66 | 17,66 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | Blansko | 16,94 | 17,72 | 17,72 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,72 | 17,76 | 17,76 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychotín | Blansko | 17,79 | 17,77 | 17,79 | 2010/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sychotín | Blansko | 17,85 | 17,65 | 17,85 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bousín | Prostějov | 17,55 | 17,86 | 17,86 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žernovník | Blansko | 16,48 | 17,87 | 17,87 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Senetářov | Blansko | 17,91 | 16,53 | 17,91 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Černá Hora | Blansko | 17,76 | 17,92 | 17,92 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lipová | Prostějov | 17,52 | 17,93 | 17,93 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovice | Blansko | 16,55 | 16,38 | 16,55 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,72 | 15,93 | 16,72 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | Blansko | 16,49 | 16,84 | 16,84 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,85 | 16,23 | 16,85 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,57 | 16,10 | 17,57 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,26 | 17,58 | 17,58 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černá Hora | Blansko | 17,66 | 16,86 | 17,66 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | Blansko | 16,65 | 17,85 | 17,85 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | Blansko | 17,43 | 17,97 | 17,97 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 17,98 | 17,98 | 17,98 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černovice | Blansko | 17,98 | 17,63 | 17,98 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pasohlávky | Brno-venkov | 18,10 | 17,08 | 18,10 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Černá Hora | Blansko | 17,95 | 18,70 | 18,70 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 18,70 | 17,73 | 18,70 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Němčice | Blansko | 18,42 | 18,91 | 18,91 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žďár | Blansko | 18,32 | 19,01 | 19,01 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bousín | Prostějov | 17,75 | 19,09 | 19,09 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bořitov | Blansko | 18,88 | 19,11 | 19,11 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Senetářov | Blansko | 19,11 | 18,49 | 19,11 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kotvrdovice | Blansko | 19,12 | 18,97 | 19,12 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velké Opatovice | Blansko | 18,17 | 19,28 | 19,28 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice | Blansko | 19,35 | 19,15 | 19,35 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pamětice | Blansko | 18,10 | 19,85 | 19,85 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Senetářov | Blansko | 20,54 | 20,04 | 20,54 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kotvrdovice | Blansko | 20,87 | 20,73 | 20,87 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychotín | Blansko | 21,12 | 20,81 | 21,12 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březina | Blansko | 18,21 | 21,32 | 21,32 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kunštát | Blansko | 21,11 | 22,31 | 22,31 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Opatovice | Blansko | 25,04 | 25,34 | 25,34 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lipovec | Blansko | 31,70 | 33,45 | 33,45 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17,28 | 5 | 28.07.2017 13:47 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17,31 | 18 | 28.07.2017 13:48 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,69 | https://youtu.be/VcqAciqEaoE | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,69 | https://youtu.be/_2HKVW0eXhQ | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,72 | https://youtu.be/HdJu2iYOfWg | David Páral | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















