| Liga: | Přerovská liga požárních útoků |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 09. 2016 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Tomáš Bálint |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špičky | Přerov | 17,26 | 17,26 | 16,77 |
|
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 17,55 | 16,90 | 17,55 |
|
3. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,75 | 18,75 | 16,99 |
|
| 4. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 18,85 | 18,76 | 18,85 |
|
5. | Tošovice | Nový Jičín | 18,90 | 17,37 | 18,90 |
|
6. | Počenice | Kroměříž | 18,92 | 18,92 | 18,71 |
|
7. | Potštát | Přerov | 19,58 | 19,58 | 19,17 |
|
8. | Rokytnice | Přerov | 21,23 | 20,98 | 21,23 |
|
| 9. | Hlinsko | Přerov | 21,41 | 19,82 | 21,41 |
|
10. | Nětčice | Kroměříž | 23,40 | 23,35 | 23,40 |
|
11. | Oplocany | Přerov | 24,46 | 24,46 | 24,32 |
|
12. | Výkleky | Přerov | 24,62 | 24,62 | 22,90 |
|
13. | Opatovice | Přerov | 25,79 | 24,54 | 25,79 |
|
14. | Němčice | Kroměříž | 39,11 | 39,11 | 25,14 |
|
| 15. | Císařov | Přerov | NP | NP | NP |
|
| 15. | Čechy | Přerov | NP | NP | NP |
|
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Čechy | Přerov | 20,03 | 18,54 | 20,03 |
|
| 2. | Čekyně - Přerov VII | Přerov | 20,74 | 18,06 | 20,74 |
|
3. | Mořice | Prostějov | 26,29 | 26,29 | 24,14 |
|
| 4. | Dřevohostice | Přerov | 30,91 | 30,91 | 30,17 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř | Nový Jičín | 13,99 | 14,10 | 14,10 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Luboměř | Nový Jičín | 14,22 | 14,24 | 14,24 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,56 | 14,42 | 14,56 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,66 | 14,38 | 14,66 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | Zlín | 14,41 | 14,75 | 14,75 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,76 | 14,45 | 14,76 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Špičky | Přerov | 14,46 | 14,82 | 14,82 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Luboměř | Nový Jičín | 14,90 | 14,69 | 14,90 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hranice | Přerov | 14,79 | 14,96 | 14,96 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Loučka | Vsetín | 14,92 | 15,05 | 15,05 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,76 | 15,16 | 15,16 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,35 | 15,25 | 15,25 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlinsko | Přerov | 15,32 | 15,11 | 15,32 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,04 | 15,38 | 15,38 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hranice | Přerov | 15,57 | 15,45 | 15,57 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chropyně | Kroměříž | 14,71 | 15,61 | 15,61 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prchalov | Nový Jičín | 15,06 | 15,67 | 15,67 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Opatovice | Přerov | 15,34 | 15,82 | 15,82 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | Přerov | 15,83 | 15,61 | 15,83 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radkova Lhota | Přerov | 15,26 | 15,83 | 15,83 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radkova Lhota | Přerov | 15,59 | 15,89 | 15,89 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chropyně | Kroměříž | 15,91 | 15,78 | 15,91 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Císařov | Přerov | 15,43 | 15,92 | 15,92 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sobíšky | Přerov | 15,94 | 15,69 | 15,94 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lešná | Vsetín | 15,90 | 16,11 | 16,11 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chropyně | Kroměříž | 15,95 | 16,14 | 16,14 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | Zlín | 14,87 | 16,17 | 16,17 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | Přerov | 14,94 | 16,18 | 16,18 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Čechy | Přerov | 16,20 | 16,20 | 16,20 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlinsko | Přerov | 15,29 | 16,20 | 16,20 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | Přerov | 17,26 | 16,77 | 17,26 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Špičky | Přerov | 16,64 | 17,26 | 17,26 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 16,90 | 17,55 | 17,55 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,45 | 18,18 | 18,18 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 17,81 | 18,69 | 18,69 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,75 | 16,99 | 18,75 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 18,75 | 18,51 | 18,75 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,79 | 18,25 | 18,79 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rymice | Kroměříž | 18,81 | 17,99 | 18,81 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 18,82 | 18,35 | 18,82 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Polkovice | Přerov | 18,84 | 18,23 | 18,84 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 18,76 | 18,85 | 18,85 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tošovice | Nový Jičín | 17,37 | 18,90 | 18,90 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Počenice | Kroměříž | 18,92 | 18,71 | 18,92 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Slušovice | Zlín | 18,75 | 19,08 | 19,08 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Potštát | Přerov | 19,58 | 19,17 | 19,58 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílany | Kroměříž | 19,87 | 19,03 | 19,87 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Počenice | Kroměříž | 19,95 | 17,48 | 19,95 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | Přerov | 18,20 | 20,18 | 20,18 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 20,21 | 18,04 | 20,21 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bílany | Kroměříž | 20,90 | 19,50 | 20,90 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rokytnice | Přerov | 20,98 | 21,23 | 21,23 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Spálov | Nový Jičín | 21,34 | 21,21 | 21,34 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlinsko | Přerov | 19,82 | 21,41 | 21,41 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čechy B | Přerov | 19,09 | 21,56 | 21,56 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čechy | Přerov | 22,13 | 20,60 | 22,13 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čechy | Přerov | 21,97 | 22,40 | 22,40 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kokory | Přerov | 22,14 | 22,48 | 22,48 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nětčice | Kroměříž | 23,35 | 23,40 | 23,40 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlinsko | Přerov | 23,63 | 24,03 | 24,03 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a13296013 Kód: a13296013 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a13312202 Kód: a13312202 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/09/30 | Henčlov, O pohár pivovaru Zubr | |
| 2017/09/24 | Henčlov, O pohár pivovaru Zubr | |
| 2016/09/25 | Henčlov, hřiště, O pohár pivovaru Zubr | |
| 2015/09/27 | Henčlov, O pohár PSP Engineering 2015 | |
| 2014/09/28 | Henčlov, O pohár PSP Engineering | |
| 2013/09/29 | Henčlov, O pohár PSP Engineering | |
| 2012/09/30 | Henčlov u Přerova, O pohár PSP Engineering | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















