| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 08. 2016 14:00 |
| Kontakt: | Martin Rosecký |
| Telefon: | 725 381 968 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,85 | 16,85 | 16,83 | |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 18,19 | 17,59 | 18,19 | |
| 3. | Rymice | Kroměříž | 18,34 | 18,03 | 18,34 | |
| 4. | Špičky | Přerov | 18,52 | 18,52 | 18,32 | |
| 5. | Bílany | Kroměříž | 18,79 | 18,79 | 18,74 | |
| 6. | Hlinsko | Přerov | 20,02 | 20,02 | 17,95 | |
| 7. | Loukov | Kroměříž | 20,09 | 20,08 | 20,09 | |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 20,20 | 18,92 | 20,20 | |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,28 | 16,71 | 20,28 | |
| 10. | Brusné A | Kroměříž | 24,19 | 23,30 | 24,19 | |
| 11. | Loukov B | Kroměříž | 34,00 | 34,00 | 33,59 | |
| 12. | Tučapy | Kroměříž | NP | NP | NP | |
12. | Drahotuše (Hranice IV) | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velká Lhota | Vsetín | 14,67 | 14,47 | 14,67 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,85 | 14,88 | 14,88 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Karlovice | Vsetín | 15,58 | 15,67 | 15,67 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Loučka | Vsetín | 16,21 | 16,71 | 16,71 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loukov | Kroměříž | 17,43 | 17,00 | 17,43 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevšová | Zlín | 15,21 | 17,44 | 17,44 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Karlovice B | Vsetín | 18,83 | 18,65 | 18,83 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Valašská Polanka | Vsetín | 21,93 | 20,93 | 21,93 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Býškovice | Přerov | 16,68 | 23,36 | 23,36 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lešná | Vsetín | 15,60 | 15,62 | NP | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,85 | 16,83 | 16,85 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,90 | 17,17 | 17,17 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 17,13 | 17,22 | 17,22 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 17,08 | 17,25 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 17,31 | 17,42 | 17,42 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | Vyškov | 17,56 | 17,52 | 17,56 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,56 | 17,22 | 17,56 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,61 | 17,60 | 17,61 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 17,75 | 17,33 | 17,75 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | 17,79 | 17,77 | 17,79 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Roštění | Kroměříž | 17,85 | 17,16 | 17,85 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | Přerov | 17,87 | 17,28 | 17,87 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rymice | Kroměříž | 17,96 | 17,98 | 17,98 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Loukov | Kroměříž | 17,98 | 17,50 | 17,98 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olšovec | Přerov | 18,12 | 17,42 | 18,12 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučka A | Vsetín | 18,17 | 17,18 | 18,17 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rychlov | Kroměříž | 18,17 | 17,55 | 18,17 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | Vyškov | 18,18 | 16,98 | 18,18 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | Kroměříž | 17,59 | 18,19 | 18,19 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Býškovice | Přerov | 18,22 | 18,06 | 18,22 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Špičky | Přerov | 18,23 | 16,68 | 18,23 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rymice | Kroměříž | 18,03 | 18,34 | 18,34 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | Prostějov | 18,47 | 16,96 | 18,47 | 2022/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice A | Kroměříž | 16,77 | 18,52 | 18,52 | 2017/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Špičky | Přerov | 18,52 | 18,32 | 18,52 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Paršovice | Přerov | 17,67 | 18,56 | 18,56 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice A | Kroměříž | 18,76 | 16,45 | 18,76 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílany | Kroměříž | 18,79 | 18,74 | 18,79 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nětčice B | Kroměříž | 18,79 | 18,42 | 18,79 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Loučka | Vsetín | 18,45 | 18,80 | 18,80 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Struška | 17 ** | 11 | 12.08.2016 06:41 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 2 | 12.08.2016 13:00 | |
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 0 | 13.08.2016 07:36 | |
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 09.08.2016 12:12 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Struška | 17 ** | 10 | 12.08.2016 06:41 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 12.08.2016 13:01 | |
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 0 | 13.08.2016 07:37 | |
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 09.08.2016 12:13 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,50 | https://youtu.be/kEbH5mn9SD4 | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/G8niOfxhb3E | René Jašek | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















