| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 03. 2025 08:00 |
| Kontakt: | osh.ostrava@gmail.com |
| Telefon: | |
| Okres: | Ostrava-město |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota 1 | Nymburk | 36,00 | 47,28 | 36,00 | |
| 2. | Písková Lhota 2 | Nymburk | 40,43 | 90,25 | 40,43 | |
| 3. | Michálkovice | Ostrava-město | 42,34 | 57,93 | 42,34 | |
| 4. | Frýdek | Frýdek-Místek | 45,09 | 45,09 | 62,18 | |
| 5. | Březhrad | Hradec Králové | 51,56 | 73,93 | 51,56 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Štafeta CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota 1 | Nymburk | 57,59 | 57,81 | 57,59 | |
| 2. | Frýdek | Frýdek-Místek | 57,93 | 57,93 | DSQ | |
| 3. | Michálkovice | Ostrava-město | 61,78 | 61,96 | 61,78 | |
| 3. | Písková Lhota 2 | Nymburk | 61,78 | 61,96 | 61,78 | |
| 5. | Březhrad | Hradec Králové | 63,90 | 67,96 | 63,90 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota 1 | Nymburk | 1,00 | - | - | |
| 2. | Michálkovice | Ostrava-město | 2,00 | - | - | |
| 3. | Písková Lhota 2 | Nymburk | 3,00 | - | - | |
| 4. | Frýdek | Frýdek-Místek | 4,00 | - | - | |
| 5. | Březhrad | Hradec Králové | 5,00 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota | Nymburk | 46,87 | 67,59 | 46,87 | |
| 2. | Poland ( Polsko ) OSP Miejsce Odrzańskie | bez určení okresu | 55,18 | 118,12 | 55,18 | |
| 3. | Skalica | Skalica | 66,18 | 66,18 | 122,31 | |
| 4. | Raškovice | Frýdek-Místek | 67,84 | 67,84 | 69,09 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Štafeta CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota | Nymburk | 66,00 | 66,93 | 66,00 | |
| 2. | Poland ( Polsko ) OSP Miejsce Odrzańskie | bez určení okresu | 67,15 | 67,15 | 72,84 | |
| 3. | Skalica | Skalica | 68,12 | 68,12 | 76,68 | |
| 4. | Raškovice | Frýdek-Místek | 68,87 | 90,40 | 68,87 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota | Nymburk | 1,00 | - | - | |
| 2. | Poland ( Polsko ) OSP Miejsce Odrzańskie | bez určení okresu | 2,00 | - | - | |
| 3. | Skalica | Skalica | 3,00 | - | - | |
| 4. | Raškovice | Frýdek-Místek | 4,00 | - | - |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota | Nymburk | 46,84 | 46,84 | 61,65 | |
| 2. | Opava | Opava | 67,21 | 77,96 | 67,21 | |
| 3. | Kyjovice | Opava | 197,78 | 197,78 | 211,12 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Štafeta CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota | Nymburk | 61,65 | 73,28 | 61,65 | |
| 2. | Opava | Opava | 78,21 | 78,21 | 78,62 | |
| 3. | Kyjovice | Opava | 128,96 | 128,96 | DSQ |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Písková Lhota | Nymburk | 1,00 | - | - | |
| 2. | Opava | Opava | 2,00 | - | - | |
| 3. | Kyjovice | Opava | 3,00 | - | - |
Ženy>30 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 49,53 | 49,53 | 54,59 | |
| 2. | Nová Paka | Jičín | 55,71 | 68,18 | 55,71 |
Ženy>30 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Štafeta CTIF
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 76,31 | 76,31 | 76,46 | |
| 2. | Nová Paka | Jičín | 94,18 | 94,18 | DSQ |
Ženy>30 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 1,00 | - | - | |
| 2. | Nová Paka | Jičín | 2,00 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velký Újezd | Litoměřice | 13,99 | 13,75 | 13,75 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 2. | Drnovice | Zlín | 14,13 | 15,66 | 14,13 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 3. | Bozkov | Semily | 14,22 | 30,16 | 14,22 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 4. | Písková Lhota | Nymburk | 21,49 | 14,76 | 14,76 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 5. | Bohousová | Ústí nad Orlicí | 19,36 | 14,97 | 14,97 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 6. | Vracov | Hodonín | 15,01 | 15,24 | 15,01 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 7. | Pozděchov | Vsetín | 15,15 | 15,02 | 15,02 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 8. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 15,12 | 15,23 | 15,12 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 9. | Tehovec | Praha-východ | 15,28 | 15,54 | 15,28 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 10. | Bohousová | Ústí nad Orlicí | 15,67 | 15,78 | 15,67 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 11. | Osek | Teplice | 15,72 | 16,27 | 15,72 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 12. | Hrušovany u Brna | Brno-venkov | 21,75 | 15,77 | 15,77 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 13. | Osek | Teplice | 16,80 | 15,90 | 15,90 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 14. | Štěpánkovice | Opava | 139,26 | 15,91 | 15,91 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 15. | Řídeč | Olomouc | 15,98 | 16,65 | 15,98 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 16. | Chlumec nad Cidlinou I | Hradec Králové | 16,00 | 17,28 | 16,00 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 17. | Budíkovice | Třebíč | 21,19 | 16,01 | 16,01 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 18. | Dolní Cerekev | Jihlava | NP | 16,22 | 16,22 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 19. | Štrbice | Teplice | 17,11 | 16,37 | 16,37 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 20. | Horní Studénky | Šumperk | 16,66 | 18,39 | 16,66 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 21. | Horní Lhota | Zlín | 17,48 | 16,74 | 16,74 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 22. | Kučerov | Vyškov | 18,32 | 16,81 | 16,81 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 23. | Dešenice | Klatovy | 17,20 | 16,86 | 16,86 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 24. | Pozděchov | Vsetín | 16,90 | 17,25 | 16,90 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 25. | Záboří nad Labem | Kutná Hora | 17,48 | 16,90 | 16,90 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 26. | Nový Malín | Šumperk | 20,87 | 16,93 | 16,93 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 27. | Košťálov | Semily | 18,86 | 17,00 | 17,00 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 28. | Lužná | Rakovník | 18,55 | 17,05 | 17,05 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 29. | Opatovec | Svitavy | 17,13 | 17,87 | 17,13 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| 30. | Oznice | Vsetín | 17,55 | 17,16 | 17,16 | 2026/02/14 | Plamen jednotlivec 60 m - dívky 9 - 11 let |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















