| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 07. 2017 14:00 |
| Kontakt: | Hana Vašinová |
| Telefon: | 739 418 273 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,37 | 17,37 | 16,75 | |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 18,37 | 18,37 | 17,21 | |
| 3. | Pravčice A | Kroměříž | 18,62 | 18,62 | 17,59 | |
| 4. | Pravčice B | Kroměříž | 19,12 | 19,12 | 17,22 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 21,19 | 21,07 | 21,19 | |
| 6. | Radíkov | Přerov | 22,25 | 22,25 | 19,65 | |
7. | Spišská Sobota | Poprad | 22,43 | 20,16 | 22,43 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 23,01 | 23,01 | 21,35 | |
| 9. | Rychlov | Kroměříž | 29,41 | 29,41 | 20,75 | |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 34,33 | 32,26 | 34,33 | |
| 11. | Špičky | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice B | Kroměříž | 14,65 | 14,30 | 14,65 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice A | Kroměříž | 14,63 | 15,18 | 15,18 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Tršice | Olomouc | 15,12 | 15,21 | 15,21 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoká | Přerov | 15,27 | 15,15 | 15,27 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hoštice | Kroměříž | 15,37 | 14,71 | 15,37 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chropyně | Kroměříž | 15,83 | 15,98 | 15,98 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 15,49 | 16,04 | 16,04 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Tršice | Olomouc | 15,19 | 16,15 | 16,15 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chropyně | Kroměříž | 15,50 | 16,46 | 16,46 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Louky | Zlín | 16,42 | 16,68 | 16,68 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zborovice | Kroměříž | 16,72 | 16,64 | 16,72 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,29 | 16,82 | 16,82 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Partutovice | Přerov | 16,99 | 15,20 | 16,99 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,76 | 17,33 | 17,33 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Výkleky | Přerov | 17,53 | 16,16 | 17,53 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Opatovice | Přerov | 17,76 | 17,34 | 17,76 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladcová | Zlín | 17,61 | 17,78 | 17,78 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,87 | 17,03 | 17,87 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladcová | Zlín | 17,89 | 17,66 | 17,89 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ludslavice | Kroměříž | 18,01 | 17,40 | 18,01 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | Přerov | 18,03 | 18,14 | 18,14 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | Přerov | 18,23 | 17,69 | 18,23 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radkova Lhota | Přerov | 18,24 | 17,40 | 18,24 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Litenčice | Kroměříž | 16,79 | 18,53 | 18,53 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 18,77 | 16,55 | 18,77 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olšovec | Přerov | 18,92 | 18,58 | 18,92 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hoštice | Kroměříž | 18,93 | 18,12 | 18,93 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vysoká | Přerov | 19,30 | 18,53 | 19,30 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rychlov | Kroměříž | 19,33 | 18,97 | 19,33 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrchoslavice | Prostějov | 18,85 | 19,40 | 19,40 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,02 | 16,29 | 16,29 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stará Ves | Frýdek-Místek | 16,86 | 16,95 | 16,95 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Výčapy | Třebíč | 16,64 | 17,08 | 17,08 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice B | Kroměříž | 17,07 | 17,19 | 17,19 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 16,88 | 17,19 | 17,19 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kunovice | Vsetín | 16,53 | 17,26 | 17,26 | 2002/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dřevohostice | Přerov | 17,29 | 17,09 | 17,29 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,37 | 16,75 | 17,37 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kunovice | Vsetín | 17,24 | 17,56 | 17,56 | 2003/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,59 | 17,54 | 17,59 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Litenčice | Kroměříž | 17,41 | 17,66 | 17,66 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,32 | 17,75 | 17,75 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Výčapy | Třebíč | 17,78 | 17,84 | 17,84 | 2000/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,84 | 17,44 | 17,84 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radíkov | Přerov | 17,92 | 17,31 | 17,92 | 2001/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Výčapy | Třebíč | 17,95 | 17,84 | 17,95 | 2002/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dřevohostice | Přerov | 18,01 | 17,27 | 18,01 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice | Kroměříž | 18,02 | 17,59 | 18,02 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Výčapy | Třebíč | 16,87 | 18,02 | 18,02 | 2001/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radíkov | Přerov | 18,03 | 17,99 | 18,03 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,06 | 17,87 | 18,06 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kunovice | Vsetín | 17,69 | 18,10 | 18,10 | 2001/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rychlov | Kroměříž | 18,07 | 18,13 | 18,13 | 2000/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radkova Lhota | Přerov | 18,25 | 17,74 | 18,25 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Opatovice | Přerov | 18,33 | 17,59 | 18,33 | 2001/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rymice | Kroměříž | 18,37 | 17,21 | 18,37 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,38 | 16,98 | 18,38 | 2002/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radíkov | Přerov | 17,68 | 18,38 | 18,38 | 2002/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pravčice | Kroměříž | 18,42 | 17,57 | 18,42 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,45 | 18,40 | 18,45 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seloutky | Prostějov | 19,03 | 19,08 | 19,08 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Záhlinice | Kroměříž | 19,70 | 18,90 | 19,70 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Rychlov | Kroměříž | 35,81 | 62,10 | 62,10 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,28 | https://youtu.be/eipNW2eqBtk | Jiří Kočař | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















