| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 06. 2017 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ústrašice | Tábor | 17,29 | 17,29 | 17,13 | |
| 2. | Dvorce A | Tábor | 17,91 | 17,91 | 16,30 | |
| 3. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,22 | 19,22 | 19,08 | |
| 4. | Chotěmice | Tábor | 19,74 | 19,03 | 19,74 | |
| 5. | Chrbonín | Tábor | 19,91 | 18,25 | 19,91 | |
| 6. | Dvorce B | Tábor | 19,97 | 19,22 | 19,97 | |
| 7. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,98 | 19,98 | 18,90 | |
| 8. | Bezděčín | Tábor | 20,07 | 20,07 | 19,53 | |
| 9. | Smrkov | Tábor | 20,24 | 20,24 | 20,05 | |
| 10. | Malšice | Tábor | 23,89 | 21,77 | 23,89 | |
| 11. | Lom | Tábor | 25,50 | 23,95 | 25,50 | |
| 12. | Slapy | Tábor | 27,57 | 27,57 | 27,18 | |
| 13. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 42,68 | 42,68 | 35,56 | |
| 14. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slapy D | Tábor | 18,14 | 18,14 | 17,94 | |
| 2. | Slapy C | Tábor | 18,37 | 17,36 | 18,37 | |
| 3. | Malšice | Tábor | 18,94 | 18,73 | 18,94 | |
| 4. | Lom | Tábor | 19,54 | 19,54 | 19,24 | |
| 5. | Tučapy | Tábor | NP | NP | NP | |
| 5. | Obora | Tábor | NP | NP | NP |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov sport | Tábor | 14,26 | 14,04 | 14,26 | |
| 2. | Drahňovice | Benešov | 15,04 | 15,04 | 14,60 | |
| 3. | Stoklasná Lhota | Tábor | 15,83 | 15,83 | 15,04 | |
| 4. | Slapy | Tábor | NP | NP | NP | |
| 4. | Bohdalín | Pelhřimov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 15,83 | 16,09 | 16,09 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 16,47 | 16,47 | 16,47 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krotějov Sport | Tábor | 16,59 | 16,57 | 16,59 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Krotějov Sport | Tábor | 16,01 | 16,61 | 16,61 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krotějov Sport | Tábor | 16,14 | 16,66 | 16,66 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovice | Prachatice | - | - | 16,67 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,73 | 16,37 | 16,73 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,71 | 16,76 | 16,76 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,85 | 16,85 | 16,85 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zdislavice | Benešov | 16,91 | 16,41 | 16,91 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žďár | Jindřichův Hradec | - | - | 16,95 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,85 | 16,99 | 16,99 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jaronice | České Budějovice | 17,01 | 17,00 | 17,01 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Stoklasná Lhota | Tábor | 16,81 | 17,02 | 17,02 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chotěmice | Tábor | 16,62 | 17,03 | 17,03 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bohdalín | Pelhřimov | - | - | 17,04 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,03 | 17,06 | 17,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chotěmice | Tábor | 16,72 | 17,13 | 17,13 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,13 | 17,01 | 17,13 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,60 | 17,18 | 17,18 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,20 | 16,60 | 17,20 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chářovice Špona | Benešov | 17,21 | 17,19 | 17,21 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,09 | 17,25 | 17,25 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,26 | 16,85 | 17,26 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jaronice | České Budějovice | 17,29 | 17,00 | 17,29 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 17,29 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,31 | 16,90 | 17,31 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,29 | 17,32 | 17,32 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Slapy | Tábor | - | - | 17,34 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,31 | https://youtu.be/agN-X1GxeLQ | David Vodicka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/06/28 | Slapy, O putovní pohár obce Slapy | |
| 2024/06/29 | Slapy, O putovní pohár obce Slapy | |
| 2023/07/01 | Slapy, O putovní pohár obce Slapy | |
| 2022/07/16 | Slapy, O putovní pohár obce Slapy | |
| 2021/07/03 | Slapy, O pohár | |
| 2020/07/04 | Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu. | |
| 2019/06/30 | Slapy, O putovní pohár obce Slapy | |
| 2018/07/01 | Slapy, O putovní pohár obce Slapy | |
| 2017/06/25 | Slapy, O pohár | |
| 2016/06/26 | Slapy, O pohár | |
| 2015/06/21 | Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay | |
| 2014/08/16 | Slapy, O pohár starosty obce Slapy | |
| 2013/07/13 | Slapy, O pohár SDH Slapy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















