| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 05. 2015 21:30 |
| Kontakt: | Tomáš Fiala |
| Telefon: | 731 634 719 |
| Okres: | Praha-západ |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | vit koukal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,87 | 19,78 | 19,87 | |
| 2. | Jeřmanice | Liberec | 21,21 | 20,30 | 21,21 | |
| 3. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 22,39 | 22,29 | 22,39 | |
| 4. | Lužná | Rakovník | 23,46 | 22,19 | 23,46 | |
| 5. | Daměnice | Benešov | 24,85 | 19,90 | 24,85 | |
| 6. | Karlinky | Liberec | 27,12 | 25,88 | 27,12 | |
| 7. | Mělník CHloumek | Mělník | 27,99 | 23,72 | 27,99 | |
| 8. | Libiš | Mělník | 29,66 | 29,66 | 28,70 | |
| 9. | Skalice | Příbram | 30,22 | 29,51 | 30,22 | |
| 10. | Bratřínov | Praha-západ | 31,31 | 30,39 | 31,31 | |
| 11. | Sloup | Praha-západ | NP | 30,61 | NP | |
| 11. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | NP | NP | NP |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Karlinky | Liberec | 21,40 | 20,31 | 21,40 | |
| 2. | Veselá | Semily | 22,26 | 22,26 | 21,85 | |
| 3. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 22,56 | 22,16 | 22,56 | |
| 4. | Hradčany | Liberec | 23,03 | 23,03 | 22,95 | |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 23,20 | 23,20 | 21,87 | |
| 6. | Jeřmanice | Liberec | 23,47 | 23,47 | 22,36 | |
| 7. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 24,75 | 22,46 | 24,75 | |
| 8. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav ženy | Mladá Boleslav | 24,93 | 24,88 | 24,93 | |
| 9. | Želízy | Mělník | 24,94 | 24,88 | 24,94 | |
| 10. | Mělník Chloumek | Mělník | 25,79 | 22,74 | 25,79 | |
| 11. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 27,26 | 24,40 | 27,26 | |
| 12. | Bratřínov | Praha-západ | 27,28 | 26,99 | 27,28 | |
| 13. | Bratřínov ženy | Praha-západ | 29,15 | 29,15 | 28,99 | |
| 14. | Libiš ženy | Mělník | 31,19 | 30,64 | 31,19 | |
| 15. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 33,30 | 33,30 | 31,47 | |
| 16. | Mělník Chloumek ženy | Mělník | 42,05 | 42,05 | 41,59 | |
| 17. | Křížkový Újezdec ženy | Praha-východ | 44,11 | 33,79 | 44,11 | |
| 18. | Křečovice | Benešov | 46,29 | 46,29 | 45,71 | |
| 19. | Libiš A | Mělník | NP | - | 26,13 | |
| 19. | Libiš B | Mělník | NP | - | - | |
| 19. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | NP | - | - |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Všetaty | Mělník | 22,05 | 22,05 | 21,57 | |
| 2. | Čisovice | Praha-západ | 25,53 | 24,72 | 25,53 | |
| 3. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 25,71 | 25,22 | 25,71 | |
| 4. | Radkova Lhota | Přerov | 26,38 | 26,30 | 26,38 | |
| 5. | Nové Strašecí | Rakovník | 26,65 | 26,65 | 26,37 | |
| 6. | Osnice | Praha-západ | 28,88 | 28,88 | 27,13 | |
| 7. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 33,05 | 31,94 | 33,05 | |
| 8. | Osnice ženy | Praha-západ | 46,50 | 46,50 | 46,48 | |
| 9. | Hostivice | Praha-západ | 47,17 | 47,17 | 46,82 | |
| 10. | Roztoky u Semil | Semily | NP | - | - | |
| 10. | Sedlejovice | Liberec | NP | 28,90 | 26,38 | |
| 10. | Davle | Praha-západ | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Líchovy Panthers | Příbram | 15,46 | 15,32 | 15,46 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nalžovice | Příbram | 15,74 | 15,99 | 15,99 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Namnice | Příbram | 16,33 | 15,89 | 16,33 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Křížkový Újezdec sport (2. pokus) | Praha-východ | 15,99 | 16,37 | 16,37 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Starý Rožmitál | Příbram | 16,21 | 16,53 | 16,53 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sloup | Praha-západ | 16,29 | 16,55 | 16,55 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Buková | Příbram | 16,72 | 16,29 | 16,72 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radíč | Příbram | 16,56 | 17,00 | 17,00 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radětice | Příbram | 15,88 | 17,09 | 17,09 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sloup | Praha-západ | 16,14 | 17,12 | 17,12 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Veselá | Semily | 16,37 | 17,15 | 17,15 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štítary | Domažlice | 16,89 | 17,30 | 17,30 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tomice | Benešov | 16,80 | 17,40 | 17,40 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Štítary sport (2. pokus) | Domažlice | 17,54 | 15,62 | 17,54 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sloup sport (2. pokus) | Praha-západ | 16,90 | 17,86 | 17,86 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bukovina, Turnov | Semily | 17,93 | 17,54 | 17,93 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zalužany | Příbram | 16,94 | 17,99 | 17,99 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,86 | 18,06 | 18,06 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 18,13 | 17,98 | 18,13 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Starosedlský Hrádek | Příbram | 18,21 | 18,49 | 18,49 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Karlinky | Liberec | 17,21 | 18,78 | 18,78 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hradčany | Liberec | 17,24 | 19,03 | 19,03 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedmpány | Benešov | 19,24 | 17,35 | 19,24 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Ves | Liberec | 19,26 | 18,90 | 19,26 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 18,12 | 19,31 | 19,31 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křížkový Újezdec sport | Praha-východ | 19,39 | 19,02 | 19,39 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Suchodol sport (2. pokus) | Příbram | 18,40 | 19,76 | 19,76 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Daměnice | Benešov | 16,13 | 20,07 | 20,07 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chotilsko | Příbram | 20,57 | 20,60 | 20,60 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rosovice | Příbram | 20,87 | 20,11 | 20,87 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup sport | Praha-západ | 18,37 | 18,51 | 18,51 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chotilsko | Příbram | 18,91 | 18,41 | 18,91 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radětice | Příbram | 19,46 | 19,80 | 19,80 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,78 | 19,87 | 19,87 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sloup | Praha-západ | 20,06 | 20,11 | 20,11 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahořany sport | Praha-západ | 19,05 | 20,36 | 20,36 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Petrovice | Příbram | 20,61 | 20,65 | 20,65 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jeřmanice | Liberec | 20,30 | 21,21 | 21,21 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 22,29 | 22,39 | 22,39 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lužná | Rakovník | 22,19 | 23,46 | 23,46 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Křížkový Újezdec sport | Praha-východ | 22,13 | 23,89 | 23,89 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bratřínov | Praha-západ | 23,62 | 24,62 | 24,62 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Daměnice | Benešov | 19,90 | 24,85 | 24,85 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Křížkový Újezdec PS12 | Praha-východ | 25,16 | 25,33 | 25,33 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Křížkový Újezdec sport (2. pokus) | Praha-východ | 26,14 | 25,23 | 26,14 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Karlinky | Liberec | 25,88 | 27,12 | 27,12 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tomice | Benešov | 26,35 | 27,17 | 27,17 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mělník CHloumek | Mělník | 23,72 | 27,99 | 27,99 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Libiš | Mělník | 29,66 | 28,70 | 29,66 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Skalice | Příbram | 29,51 | 30,22 | 30,22 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čisovice PS12 | Praha-západ | 30,52 | 27,00 | 30,52 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bratřínov | Praha-západ | 30,39 | 31,31 | 31,31 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus) | Praha-západ | 31,06 | 31,76 | 31,76 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Čisovice PS12 (2. pokus) | Praha-západ | 31,92 | 31,41 | 31,92 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Luka pod Medníkem PS12 | Praha-západ | 32,14 | 33,14 | 33,14 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus) | Praha-východ | 23,42 | 36,33 | 36,33 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahořany sport (2. pokus) | Praha-západ | 37,79 | 39,41 | 39,41 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malé Přílepy Modré | Beroun | 42,77 | 44,55 | 44,55 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Davle sport | Praha-západ | 49,03 | 48,24 | 49,03 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Líchovy | Příbram | 57,74 | 58,24 | 58,24 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire night cup - Muži | 18,49 | https://youtu.be/c_EqyXqJtA8 | ABC DEF | |
Fire night cup - Muži | 18,49 | https://youtu.be/6wHUGQIleA0 | ABC DEF | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/05/12 | Sloup (noční), Noční útočení v JZD | |
| 2017/05/13 | Sloup, Noční útočení v JZD | |
| 2016/05/14 | Sloup, FNC Sloup | |
| 2015/05/16 | Sloup, FNC Sloup | |
| 2014/05/17 | VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD | |
| 2013/09/08 | Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka | |
| 2013/05/26 | Bojanovice, Pohár SDH Sloup | |
| 2013/05/11 | Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















