| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 06. 2023 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,40 | 15,40 | 15,40 | |
| 2. | Žernovník | Blansko | 17,02 | 17,02 | 16,04 | |
| 3. | Bořitov | Blansko | 17,74 | 17,47 | 17,74 | |
| 4. | Žernovník B | Blansko | 17,86 | 17,61 | 17,86 | |
| 5. | Lysice | Blansko | 19,39 | 19,39 | 18,05 | |
| 6. | Senetářov | Blansko | 20,20 | 20,20 | 18,81 | |
| 7. | Černovice | Blansko | 20,79 | 19,12 | 20,79 | |
| 8. | Černá Hora | Blansko | 21,07 | 20,40 | 21,07 | |
| 9. | Kotvrdovice | Blansko | 22,59 | 20,05 | 22,59 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,85 | 18,85 | 17,15 | |
| 2. | Senetářov B | Blansko | 19,93 | 19,93 | 18,63 | |
| 3. | Hartmanice | Svitavy | 20,24 | 16,64 | 20,24 | |
| 4. | Černá Hora | Blansko | 20,45 | 20,45 | 17,99 | |
| 5. | Kotvrdovice | Blansko | NP | - | - | |
| 5. | Březina | Blansko | NP | - | - |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,49 | 15,49 | 14,97 | |
| 2. | Hartmanice | Svitavy | NP | 16,10 | 16,56 | |
| 2. | Pamětice | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 16,11 | 15,68 | 16,11 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,29 | 15,98 | 16,29 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | Olomouc | 16,12 | 16,33 | 16,33 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice X | Olomouc | 16,34 | 16,19 | 16,34 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,25 | 16,39 | 16,39 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sychotín B | Blansko | 16,22 | 16,43 | 16,43 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín | Blansko | 16,45 | 16,12 | 16,45 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hrabůvka | Přerov | 16,50 | 16,43 | 16,50 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 16,54 | 16,64 | 16,64 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,65 | 16,36 | 16,65 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Míchov | Blansko | 16,66 | 16,35 | 16,66 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hrabůvka | Přerov | 16,67 | 16,62 | 16,67 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,69 | 16,54 | 16,69 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čikov | Třebíč | 16,72 | 16,71 | 16,72 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sychotín | Blansko | 16,43 | 16,72 | 16,72 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 16,00 | 16,80 | 16,80 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žernovník | Blansko | 16,81 | 16,47 | 16,81 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sychotín B | Blansko | 16,82 | 16,63 | 16,82 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Obora | Blansko | 16,83 | 16,78 | 16,83 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice X | Olomouc | 16,19 | 16,83 | 16,83 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žernovník | Blansko | 16,55 | 16,83 | 16,83 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,62 | 16,84 | 16,84 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Benetice | Třebíč | 16,85 | 16,81 | 16,85 | 2011/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychotín | Blansko | 16,39 | 16,85 | 16,85 | 2011/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plumlov | Prostějov | 16,86 | 16,24 | 16,86 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hluboké | Třebíč | 16,58 | 16,90 | 16,90 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín B | Blansko | 16,76 | 16,90 | 16,90 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,90 | 16,68 | 16,90 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Míchov | Blansko | 16,92 | 16,76 | 16,92 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Obora | Blansko | 16,89 | 16,94 | 16,94 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















