Tlumačov - Tréninková plocha 2024 (Domažlice)
1.kolo CHNHL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Chodská noční hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 05. 2024 21:00 |
| Kontakt: | Pavel Homolka |
| Telefon: | 724110237 |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Petr Kanta |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tlumačov | Domažlice | 15,44 | 15,44 | 17,21 | 1,77 | |
![]() | 2. | Štítary | Domažlice | 15,85 | 15,85 | 18,53 | 2,68 | |
![]() | 3. | Oprechtice | Domažlice | 15,91 | 15,91 | NP | 104,09 | |
![]() | 4. | Zahorčice | Klatovy | 16,14 | 18,63 | 16,14 | 2,49 | |
![]() | 5. | Chudenice | Klatovy | 17,45 | 17,45 | 18,90 | 1,45 | |
![]() | 6. | Všekary | Domažlice | 17,55 | NP | 17,55 | 102,45 | |
![]() | 7. | Kostelec | Tachov | 17,80 | 20,43 | 17,80 | 2,63 | |
![]() | 8. | Nové Sedliště | Tachov | 18,45 | 18,45 | NP | 101,55 | |
![]() | 9. | Žihobce | Klatovy | 19,82 | NP | 19,82 | 100,18 | |
![]() | 10. | Nová Ves ( Domažlice) | Domažlice | 20,06 | 20,06 | 25,28 | 5,22 | |
![]() | 11. | Stráž | Tachov | 21,68 | 25,46 | 21,68 | 3,78 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kostelec | Tachov | 20,30 | NP | 20,30 | 99,70 | |
![]() | 2. | Oprechtice | Domažlice | 20,72 | 27,91 | 20,72 | 7,19 | |
![]() | 3. | Štítary | Domažlice | 21,56 | 22,30 | 21,56 | 0,74 | |
![]() | 4. | Všekary | Domažlice | NP | NP | NP | - |
PS-12 muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Oplot | Plzeň-jih | 18,73 | 18,94 | 18,73 | 0,21 | |
![]() | 2. | Kdyně | Domažlice | 19,28 | 19,28 | 20,10 | 0,82 | |
![]() | 3. | Hluboká Muži | Domažlice | 21,31 | 21,72 | 21,31 | 0,41 | |
![]() | 4. | Čermná | Domažlice | 22,04 | 22,04 | 22,22 | 0,18 | |
![]() | 5. | Hluboká MIX | Domažlice | 23,15 | NP | 23,15 | 96,85 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srbice | Domažlice | 14,46 | NP | 14,46 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tlumačov | Domažlice | 14,59 | NP | 14,59 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kostelec A | Tachov | 15,08 | 15,49 | 15,08 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krchleby | Domažlice | 15,11 | 15,60 | 15,11 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Štítary | Domažlice | 15,15 | - | 15,15 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kostelec A | Tachov | 15,17 | 15,16 | 15,16 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štítary | Domažlice | 15,27 | 18,80 | 15,27 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Újezd | Domažlice | 16,32 | 15,39 | 15,39 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tlumačov | Domažlice | 15,44 | 17,21 | 15,44 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Oprechtice | Domažlice | 15,45 | 16,67 | 15,45 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Oprechtice | Domažlice | 15,46 | NP | 15,46 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tlumačov | Domažlice | 16,80 | 15,49 | 15,49 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahorčice | Klatovy | 16,16 | 15,59 | 15,59 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ves Touškov | Plzeň-jih | NP | 15,66 | 15,66 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žihobce | Klatovy | 15,80 | - | 15,80 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítary | Domažlice | 15,85 | 18,53 | 15,85 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Strýčkovice | Domažlice | 15,90 | 16,89 | 15,90 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Oprechtice | Domažlice | 15,91 | NP | 15,91 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mochtín | Klatovy | 19,85 | 15,97 | 15,97 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Tlumačov | Domažlice | 16,10 | 16,10 | 16,10 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Štichovice | Plzeň-sever | 16,10 | 16,51 | 16,10 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Město Touškov | Plzeň-sever | 16,12 | 16,34 | 16,12 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Všekary | Domažlice | 16,13 | NP | 16,13 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahorčice | Klatovy | 18,63 | 16,14 | 16,14 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bezdružice | Tachov | NP | 16,18 | 16,18 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Všekary | Domažlice | 16,80 | 17,37 | 16,80 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chudenice | Klatovy | 17,45 | 18,90 | 17,45 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Brnířov | Domažlice | 17,50 | 33,32 | 17,50 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Všekary | Domažlice | NP | 17,55 | 17,55 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Honezovice | Plzeň-jih | NP | 17,61 | 17,61 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Březí | Domažlice | 16,44 | 16,34 | 16,34 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Srbice | Domažlice | 17,47 | NP | 17,47 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kostelec | Tachov | 27,48 | 17,52 | 17,52 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Všekary | Domažlice | NP | 17,80 | 17,80 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Strýčkovice | Domažlice | 18,42 | 18,48 | 18,42 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Oprechtice | Domažlice | 18,66 | 25,81 | 18,66 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černošín | Tachov | 19,29 | 18,97 | 18,97 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezdružice | Tachov | 19,43 | 20,61 | 19,43 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kostelec | Tachov | 20,12 | 19,48 | 19,48 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Všekary | Domažlice | 20,56 | 19,69 | 19,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Štítary | Domažlice | 21,05 | 20,18 | 20,18 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horšovský Týn | Domažlice | 42,92 | 20,24 | 20,24 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kostelec | Tachov | NP | 20,30 | 20,30 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Osvračín | Domažlice | 20,33 | NP | 20,33 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Oprechtice | Domažlice | 20,40 | NP | 20,40 | 2026/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Oprechtice | Domažlice | 27,91 | 20,72 | 20,72 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nové Sedliště | Tachov | 21,15 | 29,68 | 21,15 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Všekary | Domažlice | 22,01 | 21,18 | 21,18 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Štítary | Domažlice | 22,30 | 21,56 | 21,56 | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Osvračín | Domažlice | 22,51 | - | 22,51 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Štítary | Domažlice | 17,67 | 17,84 | 35,59 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hadrava | Klatovy | 21,43 | 18,99 | 40,42 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hluboká | Domažlice | 23,95 | 22,16 | 46,11 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Milavče | Domažlice | 22,70 | 25,44 | 48,15 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vidice | Domažlice | 29,19 | 20,79 | 49,98 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horšovský Týn | Domažlice | 28,73 | 23,07 | 51,80 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březí | Domažlice | 20,74 | 33,36 | 54,10 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Oprechtice | Domažlice | NP | NP | NP | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Všekary | Domažlice | NP | NP | NP | 2024/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/29 | Tlumačov - Hasičské hřiště, 3. kolo CHNHL | |
| 2026/05/23 | Tlumačov, O pohár Hořiny | |
| 2025/09/13 | Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky | |
| 2024/09/01 | Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky | |
| 2024/05/25 | Tlumačov - Tréninková plocha, 1.kolo CHNHL | |
| 2023/08/27 | Tlumačov u fotbalového hřiště, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky | |
| 2023/06/24 | Tlumačov, 3. kolo CHNHL | |
| 2022/08/28 | U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky | |
| 2021/08/29 | Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky | |
| 2020/08/30 | Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky | |
| 2019/09/01 | Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky | |
| 2005/09/17 | Tlumačov, O pohár SDH Tlumačov | |
| 2004/08/28 | Tlumačov, O pohár SDH Tlumačov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















