Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 12. 07. 2015 13:00 |
Kontakt: | Radek Chmela |
Telefon: | 776 165 504 |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradčovice | UH | 17,11 | 17,07 | 17,11 | |
2. | Velký Ořechov C | ZL | 17,66 | 17,05 | 17,66 | |
3. | Vésky | UH | 17,80 | 17,74 | 17,80 | |
4. | Vrbětice | ZL | 17,83 | 17,83 | 17,40 | |
5. | Velký Ořechov B | ZL | 17,85 | 17,71 | 17,85 | |
6. | Mistřice | UH | 18,60 | 18,28 | 18,60 | |
7. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 18,74 | 18,65 | 18,74 | |
8. | Částkov | UH | 18,75 | 17,48 | 18,75 | |
9. | Bratřejov | ZL | 19,24 | 19,24 | 18,16 | |
10. | Martinice | KM | 19,59 | 19,09 | 19,59 | |
11. | Újezd | ZL | 19,75 | 17,92 | 19,75 | |
12. | Mysločovice | ZL | 19,88 | 19,97 | 19,88 | |
13. | Racková | ZL | 20,25 | 20,25 | 19,88 | |
14. | Poteč | ZL | 20,46 | 20,46 | 18,47 | |
15. | Mladcová | ZL | 20,51 | 17,48 | 20,51 | |
16. | Slušovice | ZL | 21,15 | 20,48 | 21,15 | |
17. | Lukov | ZL | 21,72 | 21,72 | 20,84 | |
18. | Jestřabí | ZL | 22,09 | 22,09 | 21,80 | |
19. | Ludslavice | KM | 22,13 | 22,13 | 19,92 | |
20. | Zahnašovice | KM | 23,04 | 22,29 | 23,04 | |
21. | Štítná nad Vláří | ZL | 23,48 | 23,48 | 20,43 | |
22. | Velký Ořechov E | ZL | 25,13 | 25,13 | 24,27 | |
23. | Vésky B | UH | NP | NP | NP | |
23. | Nedašova Lhota | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Nedašov | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Šarovy | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Křekov | ZL | NP | NP | 22,20 | |
23. | Nevšová | ZL | NP | NP | 19,42 | |
23. | Louky | ZL | NP | NP | 19,37 | |
23. | Brusné | KM | NP | NP | NP | |
23. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velký Ořechov | ZL | 18,54 | 18,52 | 18,54 | |
2. | Nedašova Lhota | ZL | 18,81 | 18,81 | 17,58 | |
3. | Machová | ZL | 19,24 | 19,24 | 18,87 | |
4. | Slušovice | ZL | 19,49 | 19,49 | 19,10 | |
5. | Racková | ZL | 19,58 | 19,58 | 18,98 | |
6. | Vlachovice | ZL | 20,16 | 19,22 | 20,16 | |
7. | Bratřejov | ZL | 21,09 | 21,06 | 19,70 | |
8. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 21,39 | 19,09 | 21,39 | |
9. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,50 | 20,37 | 21,50 | |
10. | Hřivínův Újezd | ZL | 23,05 | 18,98 | 23,05 | |
11. | Malenovice | ZL | 26,15 | 18,94 | 26,15 | |
12. | Sazovice | ZL | 32,36 | 31,94 | 32,36 | |
13. | Zahnašovice | KM | DSQ | 18,14 | 17,27 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malenovice | ZL | 19,72 | 19,72 | 19,66 | |
2. | Racková | ZL | 20,34 | 20,34 | 20,00 | |
3. | Slušovice | ZL | 20,58 | 20,58 | 19,45 | |
4. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,23 | 20,40 | 21,23 | |
5. | Kaňovice | ZL | 21,36 | 20,61 | 21,36 | |
6. | Machová | ZL | 25,03 | 20,03 | 25,03 | |
7. | Sazovice | ZL | 26,35 | 25,57 | 26,35 | |
8. | Lhota | ZL | 35,54 | 35,54 | 20,43 | |
9. | Tečovice | ZL | 37,87 | 37,75 | 37,87 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zádveřice | ZL | 17,50 | 17,50 | 15,86 | |
2. | Sazovice | ZL | 20,24 | 20,24 | 20,14 | |
3. | Mysločovice | ZL | 20,39 | 19,29 | 20,39 | |
4. | Nová Dědina | KM | 35,67 | 35,67 | 34,91 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Machová - Ženy | 19,24 | https://youtu.be/bJu0PUz-5xc | Kateřina Brázdilová | |
Machová - Dorostenky | 25,03 | https://youtu.be/ZNvOk8m6W18 | Kateřina Brázdilová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11623351 Kód: a11623351 |
Soutěže pořadatele
Komentáře