Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ob 1 | Bu 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalenice | 202 | 17,03 | ST | 23 | ||
2. | Únětice 1911 | 174 | 16,61 | PJ | 4 | ||
3. | Horní Lukavice | 162 | 17,17 | PJ | 37 | ||
4. | Dehtín | 135 | 16,93 | KT | 15 | ||
5. | Poděvousy | 134 | 17,14 | DO | 7 | ||
6. | Štichovice | 106 | 17,80 | PS | 12 | ||
7. | Mokrouše | 94 | 17,61 | PJ | 32 | ||
8. | Chrást | 89 | 17,28 | PB | 25 | ||
9. | Útušice | 80 | 17,64 | PJ | 5 | ||
10. | Žebnice | 75 | 17,45 | PS | - | 0 | |
11. | Horní Kamenice | 72 | 17,33 | DO | 7 | ||
12. | Úherce | 70 | 17,64 | PS | 0 | ||
13. | Novosedly | 64 | 17,28 | ST | 10 | ||
14. | Vřeskovice | 55 | 17,60 | KT | 17 | ||
15. | Bolkov | 51 | 17,90 | PJ | 8 | ||
16. | Obora | 44 | 18,28 | PS | 20 | ||
17. | Chotíkov | 42 | 18,30 | PS | 13 | ||
18. | Štěnovický Borek | 39 | 18,76 | PJ | 15 | ||
19. | Robčice | 38 | 18,07 | PJ | 10 | ||
20. | Vranovice | 25 | 17,26 | PB | - | - | 0 |
21. | Bezděkov pod Třemšínem | 15 | 17,26 | PB | - | - | 0 |
-. | Radětice | 15 | 17,42 | PB | - | - | 0 |
23. | Sloup | 13 | 17,86 | PZ | - | - | 0 |
24. | Nevřeň | 10 | 18,43 | PS | 0 | ||
-. | Úněšov | 10 | 19,33 | PS | - | - | 0 |
26. | Mirošov | 6 | 19,09 | RO | - | 1 | |
27. | Jaronice | 5 | 18,83 | CB | - | - | 0 |
28. | Zálesí | 4 | 19,87 | PJ | - | - | 0 |
29. | Brodeslavy | 3 | 19,45 | PS | - | - | 0 |
-. | Štítary | 3 | 19,89 | DO | - | 3 | |
-. | Příšov | 3 | 21,25 | PS | 0 | ||
32. | Božkov | 2 | 21,73 | PM | - | - | 0 |
33. | Hostivice | 0 | 24,68 | PZ | - | - | 0 |
-. | Želčany | 0 | 24,93 | PJ | - | - | 0 |
-. | Nebílovy | 0 | 34,18 | PJ | - | - | 0 |
-. | Trnová | 0 | NP | PS | - | 0 | |
-. | Hradiště | 0 | NP | PM | - | - | 0 |
-. | Příšovice | 0 | NP | LI | - | - | 0 |
-. | Suchodol | 0 | NP | PB | - | - | 0 |
-. | Bučí | 0 | NP | PS | - | 0 | |
-. | HZS Plzeňského kraje B | 0 | NP | PM | - | - | 0 |
-. | Letiny | 0 | NP | PJ | - | - | 0 |
-. | HZS Plzeňského kraje A | 0 | NP | PM | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ob 1 | Bu 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice | 143 | 16,57 | PJ | - | 15 | |
2. | Únětice 1911 | 118 | 17,35 | PJ | 18 | ||
3. | Hradec | 106 | 16,96 | PJ | 17 | ||
4. | Štěnovický Borek | 99 | 17,69 | PJ | 9 | ||
5. | Chotíkov | 77 | 17,85 | PS | 14 | ||
6. | Štichovice | 69 | 18,17 | PS | 10 | ||
7. | Dehtín | 57 | 17,37 | KT | 16 | ||
8. | Úněšov | 50 | 17,63 | PS | 6 | ||
-. | Poděvousy | 50 | 18,14 | DO | 8 | ||
10. | Bučí | 37 | 18,77 | PS | 10 | ||
11. | Mrtník | 32 | 18,65 | PS | 3 | ||
12. | Útušice | 28 | 18,96 | PJ | 4 | ||
13. | Horní Lukavice | 27 | 18,29 | PJ | 1 | ||
14. | Sloup | 22 | 17,90 | PZ | - | - | 0 |
15. | Namnice | 3 | 20,00 | PB | - | - | 0 |
16. | Lužná | 2 | 20,82 | RA | - | - | 0 |
17. | Obora | 1 | 21,02 | PS | 1 | ||
18. | Želčany | 0 | 22,05 | PJ | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 61 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: