| Liga: | FSEU |
| Místo: | Sazovice |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 22. 06. 2003 13:00 |
| Kontakt: | SDH Sazovice |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 22. 06. 2003 13:00 |
| Konec rezervace: | 22. 06. 2003 13:00 |
| Začátek tipování: | |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2003-06-22-673.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nedašov | ZL | - | - | 14,20 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nedašov | ZL | - | - | 14,22 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brumov | ZL | 14,28 | 14,00 | 14,28 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Šarovy | ZL | - | - | 14,30 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Brumov | ZL | - | - | 14,34 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Držková | ZL | - | - | 14,39 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 14,70 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velký Ořechov B | ZL | - | - | 14,89 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nedašov | ZL | 14,96 | 14,41 | 14,96 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Šarovy | ZL | - | - | 14,97 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Přílepy | KM | - | - | 14,98 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Brumov | ZL | - | - | 15,00 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kněžpole | UH | - | - | 15,01 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bylnice | ZL | - | - | 15,03 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lukov | ZL | - | - | 15,04 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Šarovy | ZL | - | - | 15,06 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bořenovice | KM | - | - | 15,07 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Šarovy | ZL | - | - | 15,12 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | ZL | 15,13 | 15,00 | 15,13 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velký Ořechov | ZL | 15,15 | 14,73 | 15,15 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hřivínův Újezd | ZL | - | - | 15,20 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Brumov | ZL | - | - | 15,33 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hřivínův Újezd | ZL | - | - | 15,36 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Držková | ZL | - | - | 15,38 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbětice | ZL | - | - | 15,39 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Šarovy | ZL | - | - | 15,40 | 2003/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Karolín | KM | 15,41 | 15,42 | 15,42 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lukov | ZL | - | - | 15,45 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Držková | ZL | 15,46 | 15,03 | 15,46 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Brumov B | ZL | - | - | 15,52 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Velký Ořechov B | ZL | - | - | 15,52 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Němetice | VS | - | - | 15,52 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 15,53 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Nedašov | ZL | - | - | 15,53 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Ludslavice | KM | - | - | 15,61 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Mistřice | UH | - | - | 15,63 | 2003/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Velký Ořechov B | ZL | 15,65 | 15,37 | 15,65 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vysoké Pole | ZL | - | - | 15,66 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Vésky | UH | - | - | 15,67 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Kněžpole | UH | - | - | 15,69 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Bezuchov | PR | - | - | 15,74 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Mistřice | UH | - | - | 15,76 | 2004/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Velký Ořechov | ZL | - | - | 15,85 | 2003/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Tečovice | ZL | - | - | 15,86 | 2008/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lidečko | VS | 15,87 | 14,73 | 15,87 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hřivínův Újezd | ZL | 15,87 | 14,92 | 15,87 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vrbětice | ZL | - | - | 15,95 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Částkov | UH | - | - | 15,97 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Brumov B | ZL | - | - | 15,98 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Bořenovice | KM | - | - | 16,04 | 2003/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | KM | 15,99 | 15,77 | 15,99 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice B | KM | 16,70 | 16,49 | 16,70 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bojkovice | UH | 16,73 | 16,69 | 16,73 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 16,79 | 16,17 | 16,79 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hradčovice | UH | 16,83 | 16,79 | 16,83 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílovice | UH | 16,88 | 16,83 | 16,88 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 16,30 | 17,04 | 17,04 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sazovice | ZL | 16,58 | 17,06 | 17,06 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 17,09 | 17,10 | 17,10 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vlachovice | ZL | 17,11 | 16,78 | 17,11 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | UH | 17,20 | 17,15 | 17,20 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radíkov | PR | 17,25 | 16,03 | 17,25 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostětín | UH | 17,28 | 16,70 | 17,28 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bílovice | UH | 17,31 | 16,55 | 17,31 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Roštění | KM | 17,34 | 17,13 | 17,34 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pohořelice | ZL | 17,38 | 17,13 | 17,38 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Roštění | KM | 17,31 | 17,39 | 17,39 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | VY | 17,41 | 17,13 | 17,41 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Popov | ZL | 17,49 | 17,01 | 17,49 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pohořelice | ZL | 16,90 | 17,52 | 17,52 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Popov | ZL | 17,58 | 17,25 | 17,58 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlachovice | ZL | 17,58 | 17,42 | 17,58 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hradčovice | UH | 17,59 | 16,67 | 17,59 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Martinice | KM | 17,02 | 17,63 | 17,63 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Popov | ZL | 17,22 | 17,63 | 17,63 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 17,64 | 16,55 | 17,64 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Holešov | KM | 17,72 | 17,62 | 17,72 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bratřejov | ZL | 17,75 | 17,80 | 17,80 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bratřejov | ZL | 17,67 | 17,82 | 17,82 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hřivínův Újezd | ZL | 17,58 | 17,89 | 17,89 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Pravčice | KM | 16,66 | 17,92 | 17,92 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Pravčice | KM | 17,93 | 17,45 | 17,93 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Martinice | KM | 17,95 | 17,56 | 17,95 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Pohořelice | ZL | 17,96 | 17,66 | 17,96 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Velký Ořechov | ZL | 17,98 | 18,08 | 18,08 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Rymice | KM | 17,50 | 18,09 | 18,09 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Bratřejov | ZL | 18,09 | 18,02 | 18,09 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Slušovice | ZL | 18,15 | 18,06 | 18,15 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Roštění | KM | 15,90 | 18,16 | 18,16 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Racková | ZL | 17,45 | 18,16 | 18,16 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hostišová | ZL | 17,88 | 18,22 | 18,22 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Racková | ZL | 16,87 | 18,23 | 18,23 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bílovice | UH | 17,99 | 18,24 | 18,24 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bílovice | UH | 18,27 | 17,99 | 18,27 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Popov | ZL | 18,27 | 17,12 | 18,27 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Vysoké Pole | ZL | 18,17 | 18,29 | 18,29 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Hradčovice | UH | 17,27 | 18,29 | 18,29 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Zahnašovice | KM | 16,50 | 18,33 | 18,33 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Holešov | KM | 17,98 | 18,34 | 18,34 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Lhota | ZL | - | - | 18,37 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | ZL | 15,35 | 14,91 | 15,35 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Racková Tečovice | ZL | 15,53 | 15,82 | 15,82 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vrbka | KM | 15,85 | 15,27 | 15,85 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mirošov | ZL | 15,90 | 14,89 | 15,90 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ublo | ZL | 16,03 | 15,75 | 16,03 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mysločovice | ZL | 16,03 | 15,68 | 16,03 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková - Tečovice | ZL | 15,58 | 16,18 | 16,18 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lipová | ZL | 16,28 | 16,00 | 16,28 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mirošov | ZL | 16,36 | 15,46 | 16,36 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lipová | ZL | 16,16 | 16,38 | 16,38 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | ZL | 15,48 | 16,42 | 16,42 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradčovice | UH | 16,49 | 16,05 | 16,49 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nevšová | ZL | 15,89 | 16,59 | 16,59 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lukov | ZL | 16,08 | 16,65 | 16,65 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradčovice | UH | 16,68 | 16,17 | 16,68 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Racková | ZL | 16,81 | 16,09 | 16,81 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lukov | ZL | 16,87 | 16,69 | 16,87 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Veselá | ZL | 16,92 | 16,08 | 16,92 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hradčovice | UH | 15,97 | 16,93 | 16,93 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pitín | UH | 15,83 | 16,95 | 16,95 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Popov | ZL | 17,05 | 17,33 | 17,33 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zádveřice | ZL | 17,43 | 17,33 | 17,43 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Záhlinice | KM | 17,44 | 17,13 | 17,44 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Návojná | ZL | 17,45 | 17,34 | 17,45 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbka | KM | 17,46 | 16,57 | 17,46 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lipová | ZL | 15,76 | 17,88 | 17,88 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nevšová | ZL | 17,92 | 17,24 | 17,92 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mysločovice | ZL | 18,00 | 17,00 | 18,00 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rudimov | ZL | 18,04 | 17,96 | 18,04 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Polichno | ZL | 18,05 | 17,59 | 18,05 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | - NapaMal | - | 17,29 | 18,07 | 18,07 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hradčovice | UH | 18,15 | 16,39 | 18,15 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | 18,17 | 17,00 | 18,17 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | - Napamal | - | 18,22 | 17,60 | 18,22 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Všemina | ZL | 18,29 | 17,10 | 18,29 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Vlachova Lhota | ZL | 18,32 | 16,78 | 18,32 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Žeranovice | KM | 17,74 | 18,43 | 18,43 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Žeranovice | KM | 18,62 | 18,02 | 18,62 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Štípa | ZL | 17,79 | 18,67 | 18,67 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Zdounky | KM | 18,67 | 17,39 | 18,67 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Lechotice | KM | 18,56 | 18,71 | 18,71 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lukov | ZL | 18,71 | 18,21 | 18,71 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Žeranovice | KM | 17,71 | 18,82 | 18,82 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Dolní Lhota | ZL | 18,57 | 18,93 | 18,93 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Napajedla - Malenovice | ZL | 19,03 | 19,14 | 19,14 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Lukov | ZL | 19,31 | 17,31 | 19,31 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Trnava | ZL | 18,50 | 19,48 | 19,48 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Vrbka | KM | 19,68 | 18,93 | 19,68 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Lukov | ZL | 19,69 | 19,16 | 19,69 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Sazovice | ZL | 19,71 | 18,12 | 19,71 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | UH | 17,96 | 17,67 | 17,96 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pohořelice | ZL | 18,22 | 18,01 | 18,22 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Racková | ZL | 18,22 | 19,02 | 19,02 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Racková | ZL | 18,17 | 19,03 | 19,03 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Březolupy | UH | 19,19 | 19,08 | 19,19 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tečovice | ZL | 19,19 | 18,24 | 19,19 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohořelice | ZL | 19,38 | 19,21 | 19,38 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lhota | ZL | 19,40 | 19,26 | 19,40 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Míkovice | UH | 19,87 | 19,88 | 19,88 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lhota | ZL | 19,55 | 19,91 | 19,91 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Machová | ZL | 19,94 | 19,74 | 19,94 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice | UH | 20,03 | 19,47 | 20,03 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sazovice | ZL | 20,14 | 19,41 | 20,14 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lhota | ZL | 20,16 | 19,55 | 20,16 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Březolupy | UH | 20,37 | 19,85 | 20,37 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kaňovice | ZL | 20,40 | 19,85 | 20,40 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Machová | ZL | 20,46 | 19,04 | 20,46 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Šarovy | ZL | 18,70 | 20,59 | 20,59 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dolní Bečva | VS | 18,59 | 20,65 | 20,65 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Míkovice | UH | 20,74 | 18,83 | 20,74 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Racková | ZL | 18,62 | 20,77 | 20,77 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bratřejov | ZL | 19,70 | 20,89 | 20,89 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Šarovy | ZL | 21,45 | 21,05 | 21,45 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Slušovice | ZL | 21,47 | 19,76 | 21,47 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,37 | 21,65 | 21,65 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Machová | ZL | 21,12 | 21,73 | 21,73 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lhota | ZL | 19,88 | 22,09 | 22,09 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílovice | UH | 22,22 | 22,17 | 22,22 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Machová | ZL | 22,36 | 21,91 | 22,36 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nedašov | ZL | 22,94 | 21,86 | 22,94 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Pohořelice | ZL | 22,11 | 23,17 | 23,17 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Míkovice | UH | 23,41 | 22,84 | 23,41 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hostišová | ZL | 23,49 | 21,72 | 23,49 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Machová | ZL | 22,89 | 23,96 | 23,96 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Machová | ZL | 24,31 | 20,25 | 24,31 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Míkovice | UH | 23,72 | 24,66 | 24,66 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Tečovice | ZL | 24,68 | 23,94 | 24,68 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 25,52 | 25,52 | 25,52 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Martinice | KM | 25,09 | 25,83 | 25,83 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bílovice | UH | 25,83 | 25,85 | 25,85 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Machová | ZL | 25,88 | 25,94 | 25,94 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Sazovice | ZL | 25,83 | 26,33 | 26,33 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Trnava | ZL | 26,41 | 24,57 | 26,41 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nedašov | ZL | 26,10 | 27,64 | 27,64 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Hostišová | ZL | 28,20 | 27,50 | 28,20 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | - NapaMal | - | 28,84 | 26,64 | 28,84 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pohořelice | ZL | 27,29 | 29,73 | 29,73 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lukov | ZL | 30,55 | 20,34 | 30,55 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Racková | ZL | 19,63 | 30,94 | 30,94 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hradčovice | UH | 33,23 | 20,16 | 33,23 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















