Rymice, KM 2007 (Kroměříž)
O pohár starosty SDH
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PHL |
| Místo: | Rymice |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 14. 07. 2007 13:00 |
| Kontakt: | Josef Fuksa, Rymice 175, 769 0 |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 14. 07. 2007 13:00 |
| Konec rezervace: | 14. 07. 2007 13:00 |
| Začátek tipování: | |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2007-07-14-1467.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | PR | 16,63 | 17,16 | 17,16 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mistřice | UH | 17,11 | 17,45 | 17,45 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | KM | 17,48 | 17,31 | 17,48 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hodějice | VY | 17,48 | 17,29 | 17,48 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | ZL | 17,50 | 17,14 | 17,50 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | PR | 17,52 | 17,16 | 17,52 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 17,51 | 17,56 | 17,56 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vrbětice | ZL | 17,40 | 17,62 | 17,62 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 17,63 | 16,41 | 17,63 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mladcová | ZL | 16,83 | 17,76 | 17,76 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov B | NJ | 17,80 | 17,36 | 17,80 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Polkovice | PR | 17,81 | 17,63 | 17,81 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Podhradní Lhota | KM | 17,51 | 17,86 | 17,86 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radkova Lhota | PR | 17,81 | 17,90 | 17,90 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | KM | 17,90 | 16,94 | 17,90 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radkova Lhota | PR | 17,93 | 17,46 | 17,93 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrabůvka | PR | 17,31 | 18,15 | 18,15 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | ZL | 18,07 | 18,16 | 18,16 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | KM | 17,13 | 18,17 | 18,17 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hlinsko | PR | 17,47 | 18,23 | 18,23 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Podhradní Lhota | KM | 18,32 | 18,37 | 18,37 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahnašovice | KM | 17,65 | 18,40 | 18,40 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hlinsko | PR | 17,43 | 18,45 | 18,45 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mladcová | ZL | 18,50 | 17,72 | 18,50 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | KM | 18,51 | 17,61 | 18,51 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Roštění | KM | 18,55 | 18,27 | 18,55 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rymice | KM | 18,20 | 18,57 | 18,57 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vítonice | KM | 18,59 | 18,33 | 18,59 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pravčice | KM | 17,05 | 18,60 | 18,60 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Karolín | KM | 17,97 | 18,64 | 18,64 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nová Dědina A | KM | 17,80 | 18,65 | 18,65 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Držková | ZL | 18,66 | 18,75 | 18,75 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hranice | PR | 18,83 | 17,54 | 18,83 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Rychlov | KM | 18,85 | 18,08 | 18,85 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nětčice | KM | 18,85 | 18,62 | 18,85 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Špičky | PR | 16,57 | 18,87 | 18,87 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Podhradní Lhota | KM | 19,05 | 17,56 | 19,05 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Ludslavice | KM | 17,99 | 19,09 | 19,09 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Podhradní Lhota | KM | 18,17 | 19,16 | 19,16 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Karolín B | KM | 19,28 | 18,94 | 19,28 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Mladcová | ZL | 18,98 | 19,34 | 19,34 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Martinice | KM | 19,42 | 19,30 | 19,42 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Radkova Lhota | PR | 18,21 | 19,45 | 19,45 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Provodovice | PR | 19,49 | 17,96 | 19,49 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Radkova Lhota | PR | 17,62 | 19,72 | 19,72 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Luboměř | NJ | 18,96 | 19,78 | 19,78 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Mysločovice | ZL | 19,45 | 19,88 | 19,88 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mysločovice | ZL | 19,90 | 19,86 | 19,90 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Rymice | KM | 19,37 | 19,92 | 19,92 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vrbka | KM | 19,82 | 19,93 | 19,93 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2006/07/15 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2007/07/14 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2008/07/19 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2009/07/18 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2010/07/17 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2011/06/05 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2012/06/03 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2013/06/02 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2015/06/20 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2015/06/20 | Rymice za hasičskou zbrojnicí, O pohár starosty obce rymice | |
| 2016/07/09 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2017/05/20 | Rymice za hasičskou zbrojnicí, O Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B | |
| 2017/05/20 | Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B | |
| 2018/05/19 | Rymice, O pohár starosty | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















