Mříčná, SM 2008 (Semily)
Mříčenský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | JL |
| Místo: | Mříčná |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Kdy: | 31. 05. 2008 13:00 |
| Kontakt: | Jiří Lešák, Mícná 127, 512 04, |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 31. 05. 2008 13:00 |
| Konec rezervace: | 31. 05. 2008 13:00 |
| Začátek tipování: | |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2008-05-31-1716.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kosmonosy | MB | 16,63 | 15,89 | 16,63 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | JC | 16,46 | 16,68 | 16,68 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,77 | 16,91 | 16,91 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Obrubce | MB | 16,92 | 16,76 | 16,92 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pšánky | HK | 16,92 | 16,88 | 16,92 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Renmotor Jinolice | JC | 16,70 | 17,04 | 17,04 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chrášťany | LT | 17,09 | 17,13 | 17,13 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jablonec nad Jizerou | SM | 16,13 | 17,15 | 17,15 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | MB | 17,22 | 17,10 | 17,22 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chrášťany | LT | 17,22 | 16,74 | 17,22 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pšánky A | HK | - | - | 17,24 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pšánky | HK | 17,28 | 16,91 | 17,28 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dobšín Kamenice Kamenice | MB | 16,84 | 17,32 | 17,32 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dneboh | MB | 17,00 | 17,42 | 17,42 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zlatá Olešnice | JN | 17,44 | 17,13 | 17,44 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Smidary | HK | 17,45 | 17,12 | 17,45 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zlatá Olešnice | JN | 16,65 | 17,47 | 17,47 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Veselá | MB | 17,28 | 17,50 | 17,50 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Renmotor Jinolice | JC | 16,70 | 17,50 | 17,50 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krásná Ves | MB | 17,38 | 17,55 | 17,55 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jirkov | JN | 17,55 | 17,01 | 17,55 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chrášťany | LT | 17,60 | 17,29 | 17,60 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Jirkov | JN | 17,45 | 17,66 | 17,66 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kosmonosy | MB | 17,21 | 17,70 | 17,70 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dneboh | MB | 17,14 | 17,73 | 17,73 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Libuň | JC | - | - | 17,77 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Obrubce | MB | 17,41 | 17,79 | 17,79 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Veselá | MB | 17,77 | 17,86 | 17,86 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zlatá Olešnice | JN | 17,90 | 17,73 | 17,90 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kosmonosy | MB | 17,91 | 17,72 | 17,91 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Sychrov | MB | 17,64 | 18,05 | 18,05 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Tatobity | SM | 18,06 | 17,81 | 18,06 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Sychrov | MB | 17,86 | 18,07 | 18,07 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Jablonec nad Jizerou | SM | 18,10 | 16,87 | 18,10 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Tatobity | SM | 18,15 | 17,13 | 18,15 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Krásná Ves | MB | 18,19 | 17,69 | 18,19 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Pšánky B | HK | - | - | 18,22 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Obrubce | MB | 17,63 | 18,24 | 18,24 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Podůlší Béčko | JC | 17,55 | 18,26 | 18,26 | 2016/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Libuň | JC | 18,35 | 17,31 | 18,35 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Renmotor Jinolice | JC | - | - | 18,37 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Veselá | MB | - | - | 18,37 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Veselá | MB | 18,39 | 18,06 | 18,39 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Košťálov | SM | 17,70 | 18,40 | 18,40 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Sychrov | MB | 18,17 | 18,40 | 18,40 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dneboh | MB | 18,41 | 17,91 | 18,41 | 2019/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Dobšín Kamenice - Kamenice | MB | 18,44 | 18,13 | 18,44 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Podůlší Béčko | JC | 18,02 | 18,45 | 18,45 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Kosmonosy | MB | 17,82 | 18,48 | 18,48 | 2018/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Jirkov | JN | - | - | 18,49 | 2013/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2007/05/26 | Mříčná, SM, Mříčenský pohár | |
| 2008/05/31 | Mříčná, SM, Mříčenský pohár | |
| 2013/05/25 | Mříčná, fotbalové hřiště, Mříčenský pohár | |
| 2013/05/25 | Mříčná, Mříčná | |
| 2014/05/31 | Mříčná, Mříčenský pohár | |
| 2015/05/30 | Mříčná, Mříčenský pohár | |
| 2016/05/28 | Mříčná, Mříčenský pohár | |
| 2017/05/27 | Mříčná, Mříčenský pohár | |
| 2018/05/26 | Mříčná, Mříčenský pohár | |
| 2019/05/25 | Mříčná, Mříčenský pohár | |
| 2022/09/04 | Mříčná, fotbalové hřiště, Pohár OSH Semily | |
| 2023/09/16 | Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO | |
| 2024/09/22 | Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO | |
| 2025/09/14 | Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO | |
| 2026/05/10 | Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















