| Liga: | EXČR |
| Místo: | Babice |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 29. 08. 2009 13:00 |
| Kontakt: | Ing. Karel Gába, Hranická 407, |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 29. 08. 2009 20:00 |
| Konec rezervace: | 29. 08. 2009 13:00 |
| Začátek tipování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Aleš Havelka |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-babice-2009-08-29-2031.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | PV | 13,97 | 14,01 | 14,01 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | PR | 13,90 | 14,02 | 14,02 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | PV | 13,97 | 14,03 | 14,03 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velké Hoštice | OP | 14,12 | 13,82 | 14,12 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lavičky | ZR | 14,22 | 14,08 | 14,22 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | JI | 14,22 | 14,16 | 14,22 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | TR | 13,92 | 14,31 | 14,31 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budeč | JH | 14,34 | 14,33 | 14,34 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ludéřov | OL | 14,36 | 14,36 | 14,36 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zbora | PU | 14,37 | 14,33 | 14,37 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov A | NJ | 13,94 | 14,37 | 14,37 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Netín CIRKUS | ZR | 14,38 | 14,04 | 14,38 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lhotky Sport | ZR | 13,95 | 14,39 | 14,39 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky | BO | 14,41 | 14,13 | 14,41 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zbora | PU | 14,35 | 14,41 | 14,41 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velké Hoštice | OP | 14,41 | 14,19 | 14,41 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velké Hoštice | OP | 13,98 | 14,44 | 14,44 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hoštiná | PU | 14,45 | 14,04 | 14,45 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Letohrad - Kunčice B | UO | 14,34 | 14,45 | 14,45 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jistebník | NJ | 14,45 | - | 14,45 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Prchalov A | NJ | 14,30 | 14,47 | 14,47 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Brušperk A | FM | 14,46 | 14,52 | 14,52 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | PV | 14,15 | 14,52 | 14,52 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov B | NJ | 14,51 | 14,53 | 14,53 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zbora | PU | 14,31 | 14,53 | 14,53 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krasonice | JI | 14,45 | 14,53 | 14,53 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zbora A | PU | 14,50 | 14,54 | 14,54 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krotějov | TA | 14,25 | 14,56 | 14,56 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Renmotor Jinolice | JC | 14,58 | 13,92 | 14,58 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čikov | TR | 14,61 | 14,35 | 14,61 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | - D Letohrad Kunčice | - | 14,63 | 14,45 | 14,63 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hluboké | TR | 14,31 | 14,63 | 14,63 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Plumlov | PV | 14,37 | 14,65 | 14,65 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Vyšná Voľa | BJ | 14,63 | 14,65 | 14,65 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Prchalov B | NJ | 14,65 | 14,25 | 14,65 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Prchalov B | NJ | 13,90 | 14,66 | 14,66 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Babice | VS | 14,38 | 14,66 | 14,66 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Čikov | TR | 14,66 | 14,37 | 14,66 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Olšovec | PR | 14,67 | 14,58 | 14,67 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Mysločovice | ZL | 14,68 | 14,26 | 14,68 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vrbětice | ZL | 14,50 | 14,70 | 14,70 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Renmotor Jinolice | JC | 14,73 | 14,38 | 14,73 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Hrabůvka | PR | 14,73 | 14,59 | 14,73 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Zahnašovice | KM | 14,77 | 14,42 | 14,77 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Mysločovice | ZL | 14,78 | 14,18 | 14,78 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Babice | VS | 14,33 | 14,78 | 14,78 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radíkov | PR | 14,78 | 14,57 | 14,78 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Janovice | BR | 14,51 | 14,80 | 14,80 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Trnava | TR | 14,83 | 14,02 | 14,83 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Zahnašovice | KM | 14,83 | 14,19 | 14,83 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | LT | 16,06 | 15,77 | 16,06 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skrochovice | OP | 16,06 | 15,95 | 16,06 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Skrochovice | OP | 16,06 | 15,95 | 16,06 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vitiněves | JC | - | - | 16,13 | 2011/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radíkov | PR | 15,94 | 16,16 | 16,16 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany | LT | 16,18 | 15,82 | 16,18 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | PR | 16,23 | 15,96 | 16,23 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vitiněves | JC | 16,30 | 15,79 | 16,30 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chrášťany | LT | 16,31 | 15,90 | 16,31 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chrášťany | LT | 16,31 | 15,90 | 16,31 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Markvartovice | OP | 16,30 | 16,36 | 16,36 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrášťany | LT | 16,38 | 16,10 | 16,38 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | PR | 15,70 | 16,47 | 16,47 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nevcehle | JI | - | - | 16,48 | 2011/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chrášťany | LT | 16,14 | 16,51 | 16,51 | 2010/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | - C Letohrad Kunčice | - | 16,51 | 16,15 | 16,51 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vitiněves | JC | 16,52 | 15,68 | 16,52 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radíkov | PR | 16,66 | 16,56 | 16,66 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Spišský Štvrtok | LE | 16,61 | 16,67 | 16,67 | 2024/10/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Špičky | PR | 16,72 | 16,59 | 16,72 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Svinov B | OV | 16,43 | 16,72 | 16,72 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | - Budikovice | - | 16,73 | 16,03 | 16,73 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | PR | 16,75 | 16,59 | 16,75 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | KM | 16,56 | 16,76 | 16,76 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | KM | 16,56 | 16,76 | 16,76 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olší | BO | 16,77 | 16,73 | 16,77 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice A | KM | 16,65 | 16,80 | 16,80 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | PR | 16,84 | 16,66 | 16,84 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevcehle | JI | 16,53 | 16,86 | 16,86 | 2010/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | BK | 16,89 | 16,80 | 16,89 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Renmotor Jinolice | JC | 16,90 | 16,83 | 16,90 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Kozmice | TA | 16,82 | 16,90 | 16,90 | 2016/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Výčapy G | KH | 16,85 | 16,91 | 16,91 | 2010/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Radíkov | PR | - | - | 16,91 | 2011/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nevcehle | JI | 16,94 | 16,50 | 16,94 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Olšovec | PR | 16,94 | 16,59 | 16,94 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Pravčice | KM | 16,96 | 16,53 | 16,96 | 2012/10/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Nevcehle | JI | 16,96 | 16,89 | 16,96 | 2014/10/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Petrůvky | TR | 16,61 | 16,96 | 16,96 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Milotice nad Bečvou | PR | 16,25 | 16,97 | 16,97 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Kunovice | VS | - | - | 17,03 | 2006/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Pravčice B | KM | 16,87 | 17,04 | 17,04 | 2018/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Sychotín | BK | 17,07 | 16,36 | 17,07 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Výčapy | TR | - | - | 17,11 | 2011/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lhotky C | ZR | 16,62 | 17,12 | 17,12 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Ždírec nad Doubravou | HB | 17,11 | 17,16 | 17,16 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Dolní Libina | SU | 17,17 | 17,03 | 17,17 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,07 | 17,17 | 17,17 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Skalice | FM | 17,16 | 17,19 | 17,19 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Děrné | NJ | 17,06 | 17,20 | 17,20 | 2022/10/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















