Benešov u Semil 2019 (Semily)
Benešovský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | JL |
| Místo: | Benešov u Semil |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Kdy: | 21. 09. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Menšík |
| Telefon: | 737 169 988 |
| Začátek rezervace: | 16. 09. 2019 20:00 |
| Konec rezervace: | 20. 09. 2019 20:00 |
| Začátek tipování: | 16. 09. 2019 20:00 |
| Konec hlasování: | 20. 09. 2019 00:00 |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
víceúčelový areál Podolí
e-mail.: mensik.z@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-10179.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jílové u Držkova | JN | Michal Štěpán | |
| 3 | Veselá | MB | Olda Česák | |
| 4 | Dubenec | TU | Dominik Mikeš | |
| 5 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | |
| 6 | Frýdštejn | JN | Martin Bušek | |
| 7 | Sukorady | MB | Jaroslav Peča | |
| 8 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | |
| 9 | Sychrov | MB | Michaela Kuntošová | |
| 10 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | |
| 11 | Tatobity | SM | Václav Matura | |
| 12 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | |
| 13 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | |
| 14 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | |
| 15 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | |
| 16 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
| 17 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
| 18 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | |
| 19 | Jirkov | JN | Matěj Masný | |
| 21 | Karlinky | LI | Jaroslav Vobecký | |
| 30 | Obrubce | MB | Pepa Adam |
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 3 | Sychrov | B | MB | Michaela Kuntošová |
| 4 | Kosmonosy | MB | Aneta Klimová | |
| 5 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | |
| 6 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
| 7 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | |
| 8 | Veselá | SM | Eliška Novotná | |
| 9 | Mříčná | SM | Veronika Slavíková | |
| 10 | Malá Skála | Béčko | JN | Nikola Hanyšová |
| 11 | Sychrov | A | MB | Michaela Kuntošová |
| 12 | Jeřmanice | LI | Kristýna Matějková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jablonec nad Jizerou | SM | 16,19 | 16,22 | 16,22 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | JC | 16,14 | 16,23 | 16,23 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bašnice | JC | 15,63 | 16,38 | 16,38 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Frýdštejn | JN | 16,40 | 16,36 | 16,40 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | JC | 16,51 | 16,13 | 16,51 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,52 | 16,24 | 16,52 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bašnice | JC | 16,57 | 16,53 | 16,57 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,61 | 16,03 | 16,61 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | MB | 16,32 | 16,63 | 16,63 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | JC | 16,63 | 16,64 | 16,64 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chrášťany | LT | 16,11 | 16,66 | 16,66 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Stará Říše | JI | 16,55 | 16,73 | 16,73 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dobšín Kamenice | MB | 16,73 | 16,52 | 16,73 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Oponešice | TR | 16,77 | 16,30 | 16,77 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Obrubce | MB | 16,80 | 16,59 | 16,80 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jankov | BN | 16,81 | 16,64 | 16,81 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Stará Říše | JI | 16,81 | 16,18 | 16,81 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Renmotor Jinolice | JC | 16,21 | 16,81 | 16,81 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy | MB | 16,81 | 16,83 | 16,83 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice C | UO | 16,57 | 16,87 | 16,87 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Starý Lískovec Sport | BM | 16,75 | 16,89 | 16,89 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | JC | 16,89 | 16,52 | 16,89 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Renmotor Jinolice | JC | 16,91 | 16,59 | 16,91 | 2022/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dubenec | TU | 16,61 | 16,93 | 16,93 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Letohrad - Kunčice C | UO | 16,89 | 16,94 | 16,94 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plumlov | PV | 16,95 | 16,14 | 16,95 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Letohrad - Kunčice B | UO | 16,50 | 16,96 | 16,96 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Libuň | JC | - | - | 16,97 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | TR | 16,43 | 16,98 | 16,98 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jirkov | JN | 16,88 | 16,98 | 16,98 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Lhotky Sport | ZR | 16,99 | 16,75 | 16,99 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Trnava | TR | 16,67 | 16,99 | 16,99 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Renmotor Jinolice | JC | 16,66 | 17,00 | 17,00 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Dubenec | TU | 16,83 | 17,00 | 17,00 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Trnava | TR | 16,86 | 17,01 | 17,01 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Starý Lískovec Sport | BM | 16,97 | 17,01 | 17,01 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Velké Hoštice | OP | 16,61 | 17,04 | 17,04 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Olešná | HB | 17,04 | 16,76 | 17,04 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Horní Poříčí | BK | 16,75 | 17,04 | 17,04 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Tatobity | SM | 16,67 | 17,08 | 17,08 | 2022/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Obrubce | MB | 16,72 | 17,08 | 17,08 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Tatobity | SM | 17,08 | 16,49 | 17,08 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,08 | 16,57 | 17,08 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Žernovník | BK | 17,00 | 17,09 | 17,09 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Velké Hoštice | OP | 16,28 | 17,10 | 17,10 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dneboh | MB | 16,98 | 17,10 | 17,10 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Obrubce | MB | 17,09 | 17,10 | 17,10 | 2023/09/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Bašnice | JC | 16,63 | 17,10 | 17,10 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Kosmonosy | MB | 17,11 | 16,25 | 17,11 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Žernovník | BK | 16,88 | 17,15 | 17,15 | 2015/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















