| Liga: | VCPV |
| Místo: | Bílovice |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 16. 07. 2011 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 16. 07. 2011 20:00 |
| Konec rezervace: | 16. 07. 2011 13:00 |
| Začátek tipování: | 16. 07. 2011 20:00 |
| Konec hlasování: | 16. 07. 2011 00:00 |
| Zadal: | Stanislav Režný |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bilovice-2011-07-16-3032.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice X | OL | 13,72 | 13,75 | 13,75 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice A | PV | 14,00 | 14,22 | 14,22 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | OL | 14,29 | 13,52 | 14,29 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | PV | 14,05 | 14,38 | 14,38 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Janovice | BR | 14,42 | 14,69 | 14,69 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílovice | PV | 14,46 | 14,75 | 14,75 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bílovice | PV | 14,66 | 14,93 | 14,93 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bílovice C Odpad | PV | 14,97 | 14,81 | 14,97 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čelechovice na Hané | PV | 15,00 | 14,68 | 15,00 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Otinoves | PV | 14,76 | 15,03 | 15,03 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov | NJ | 15,04 | 14,72 | 15,04 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Odry | NJ | 14,36 | 15,04 | 15,04 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Plinkout | OL | 15,11 | 15,09 | 15,11 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Křenovice | PR | 15,17 | 15,02 | 15,17 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velká Bystřice | OL | 15,11 | 15,20 | 15,20 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Odry | NJ | 14,86 | 15,22 | 15,22 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plinkout | OL | 15,23 | 15,21 | 15,23 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velká (Hranice III) | PR | 15,15 | 15,23 | 15,23 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tošodry fire team | NJ | 14,83 | 15,23 | 15,23 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bílovice C Odpad | PV | 15,31 | 14,85 | 15,31 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ludéřov | OL | 15,32 | 14,93 | 15,32 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ludéřov FARMA | OL | 14,97 | 15,34 | 15,34 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bezděčí u Trnávky | SY | 15,31 | 15,35 | 15,35 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tošodry fire team | NJ | 14,61 | 15,37 | 15,37 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ludéřov HORNETS | OL | 15,26 | 15,38 | 15,38 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ludéřov | OL | 15,39 | 14,86 | 15,39 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Plinkout | OL | 15,15 | 15,40 | 15,40 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olšany u Prostějova | PV | 15,41 | 15,21 | 15,41 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Odry | NJ | 15,42 | 14,77 | 15,42 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dolany | OL | 15,43 | 15,11 | 15,43 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dolní Libina | SU | 15,11 | 15,49 | 15,49 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Měrotín | OL | 15,46 | 15,49 | 15,49 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bezděčí u Trnávky | SY | 15,51 | 14,84 | 15,51 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Měrotín | OL | 15,55 | 15,25 | 15,55 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Otinoves | PV | 15,56 | 15,08 | 15,56 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Olšany u Prostějova | PV | 15,57 | 15,22 | 15,57 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Nenakonice | OL | 14,93 | 15,57 | 15,57 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Čelechovice na Hané | PV | 15,48 | 15,62 | 15,62 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Chořelice | OL | 15,18 | 15,63 | 15,63 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Těšetice TYFOČÁCI | OL | 15,65 | 14,92 | 15,65 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Měrotín | OL | 14,61 | 15,68 | 15,68 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Mladeč | OL | 15,40 | 15,69 | 15,69 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Luboměř | NJ | 15,33 | 15,82 | 15,82 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Olšany u Prostějova | PV | 15,33 | 15,83 | 15,83 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Náměšť na Hané | OL | 15,88 | 15,69 | 15,88 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Mladeč | OL | 15,20 | 15,88 | 15,88 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Těšetice TYFOČÁCI | OL | 15,73 | 15,92 | 15,92 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Nemrlov | SU | 15,81 | 16,00 | 16,00 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Janovice | BR | 16,02 | 14,13 | 16,02 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Soběsuky | PV | 16,04 | 15,61 | 16,04 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | TA | 15,78 | 15,82 | 15,82 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | UO | 16,30 | 15,78 | 16,30 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov Mamby | PV | 15,44 | 16,31 | 16,31 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chlum | BN | 16,50 | 15,29 | 16,50 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ploukonice | SM | 16,09 | 16,58 | 16,58 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovník | BK | 16,73 | 16,48 | 16,73 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Soběsuky | PV | 16,64 | 16,96 | 16,96 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dolní Libina | SU | 16,98 | 16,97 | 16,98 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olšovec | PR | 15,55 | 16,99 | 16,99 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabišín | SU | 16,85 | 17,04 | 17,04 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pěnčín | PV | 17,05 | 16,83 | 17,05 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Odry | NJ | 16,69 | 17,15 | 17,15 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Soběsuky | PV | 17,16 | 16,67 | 17,16 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Odry | NJ | 17,18 | 16,93 | 17,18 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Brušperk | FM | 17,15 | 17,20 | 17,20 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dub nad Moravou | OL | 17,21 | 16,77 | 17,21 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 17,28 | 16,86 | 17,28 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Markvartovice | OP | 17,31 | 15,76 | 17,31 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pohořelice | ZL | 17,31 | 16,95 | 17,31 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Haňovice | OL | 17,33 | 17,09 | 17,33 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bílovice | PV | 17,06 | 17,35 | 17,35 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bílovice A | PV | 17,13 | 17,40 | 17,40 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílovice | PV | 17,42 | 16,74 | 17,42 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Soběsuky A | PV | 17,43 | 16,86 | 17,43 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hrabišín | SU | 17,45 | 17,23 | 17,45 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pěnčín | PV | 17,39 | 17,48 | 17,48 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Libina | SU | 16,83 | 17,48 | 17,48 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stará Říše | JI | 17,55 | 15,25 | 17,55 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dolní Libina | SU | 17,10 | 17,62 | 17,62 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Soběsuky | PV | 17,33 | 17,72 | 17,72 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bílovice | PV | 17,74 | 17,66 | 17,74 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bousín | PV | 17,31 | 17,75 | 17,75 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Krasice - Prostějov | PV | 17,76 | 17,53 | 17,76 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Soběsuky A | PV | 17,78 | 17,74 | 17,78 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Soběsuky A | PV | 17,78 | 17,73 | 17,78 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bílovice | PV | 17,54 | 17,79 | 17,79 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Haňovice | OL | 17,69 | 17,85 | 17,85 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Pěnčín | PV | 17,56 | 17,87 | 17,87 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Seloutky | PV | 17,84 | 17,93 | 17,93 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,35 | 17,94 | 17,94 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Ratiboř | VS | 17,96 | 17,50 | 17,96 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Kobeřice | PV | 17,99 | 16,91 | 17,99 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Cholina | OL | 17,76 | 18,00 | 18,00 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nová Dědina | OL | 17,82 | 18,03 | 18,03 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Dolní Libina | SU | 18,03 | 16,82 | 18,03 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Loučany | OL | 18,05 | 17,33 | 18,05 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pěnčín | PV | 18,08 | 17,61 | 18,08 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Soběsuky | PV | 17,42 | 18,10 | 18,10 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Krasice - Prostějov | PV | 18,10 | 17,83 | 18,10 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Soběsuky B | PV | 18,10 | 17,42 | 18,10 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seloutky | PV | 18,83 | 16,76 | 18,83 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Malé Hradisko | PV | 21,02 | 21,15 | 21,15 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Domamyslice | PV | 20,98 | 23,09 | 23,09 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | PV | NP | NP | NP | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ludéřov | OL | NP | NP | NP | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bousín | PV | NP | NP | NP | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















