| Liga: | VCBL |
| Místo: | Bořitov |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 17. 06. 2012 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 17. 06. 2012 20:00 |
| Konec rezervace: | 17. 06. 2012 11:00 |
| Začátek tipování: | 17. 06. 2012 20:00 |
| Konec hlasování: | 17. 06. 2012 00:00 |
| Zadal: | Aleš Havelka |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-boritov-2012-06-17-2882.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hluboké | TR | - | - | 17,84 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Starý Lískovec Sport | BM | - | - | 18,64 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brodek u Konice | PV | - | - | 18,70 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | PV | - | - | 18,71 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Míchov | BK | - | - | 19,29 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nesvačilka | BO | - | - | 19,33 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hodějice | VY | - | - | 20,11 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vícov | PV | - | - | 20,25 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bořitov B | BK | - | - | 20,86 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kuřim B | BO | - | - | 21,20 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sebranice | BK | - | - | 21,89 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Opatovice | BK | - | - | 21,98 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Brťov-Jeneč A | BK | - | - | 22,50 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ostrov u Macochy A | BK | - | - | 26,84 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Brťov-Jeneč B | BK | - | - | 28,96 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Prštice | BO | - | - | 37,45 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Uhřice | BK | - | - | NP | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Niva | PV | - | - | NP | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bořitov A | BK | - | - | NP | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | BK | 16,11 | 16,58 | 16,58 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | BK | 16,52 | 16,68 | 16,68 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | BK | 17,04 | 17,07 | 17,07 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | BK | 17,11 | 16,85 | 17,11 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | BK | 16,55 | 17,13 | 17,13 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Němčice | BK | 17,20 | 17,30 | 17,30 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín | BK | 17,32 | 16,59 | 17,32 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sebranice | BK | 17,26 | 17,42 | 17,42 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | BK | 17,44 | 17,15 | 17,44 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Černovice | BK | 17,44 | 16,43 | 17,44 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | BK | 17,51 | 17,24 | 17,51 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | BK | 15,83 | 17,63 | 17,63 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Němčice | BK | 17,69 | 17,73 | 17,69 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Černovice | BK | 17,15 | 17,84 | 17,84 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | BK | 17,85 | 17,68 | 17,85 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lysice | BK | 17,60 | 17,87 | 17,87 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Senetářov | BK | 17,95 | 17,20 | 17,95 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sychotín B | BK | 17,99 | 17,91 | 17,99 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Černovice | BK | 18,02 | 17,60 | 18,02 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Černovice | BK | 17,28 | 18,03 | 18,03 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sebranice | BK | 18,07 | 17,59 | 18,07 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bousín | PV | 18,08 | 16,99 | 18,08 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | BK | 18,13 | 17,62 | 18,13 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Šošůvka | BK | 17,64 | 18,17 | 18,17 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bořitov | BK | 18,17 | 17,81 | 18,17 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žďár | BK | 18,30 | 18,16 | 18,30 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Němčice | BK | 17,37 | 18,38 | 18,38 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolní Libina | SU | 18,41 | 17,52 | 18,41 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Křenovice | VY | 18,49 | 18,21 | 18,49 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žernovník | BK | 18,52 | 18,42 | 18,52 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Sebranice | BK | 18,55 | 18,29 | 18,55 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Černá Hora | BK | 18,18 | 18,59 | 18,59 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Černá Hora | BK | 18,63 | 18,43 | 18,63 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Lysice | BK | 17,68 | 18,69 | 18,69 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Malá Lhota | BK | 18,62 | 18,74 | 18,74 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Dolní Libina | SU | 18,64 | 18,75 | 18,75 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Sychotín | BK | 17,42 | 18,78 | 18,78 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Žernovník | BK | 18,34 | 18,85 | 18,85 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Černá Hora | BK | 18,86 | 18,79 | 18,86 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Černovice B | BK | 18,89 | 18,54 | 18,89 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Šošůvka | BK | 18,94 | 17,75 | 18,94 | 2014/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Malá Lhota | BK | 18,95 | 18,95 | 18,95 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bohuňov | SY | 18,96 | 18,44 | 18,96 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Černá Hora | BK | 19,02 | 18,62 | 19,02 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Černovice | BK | 19,05 | 18,79 | 19,05 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Němčice | BK | - | - | 19,15 | 2013/12/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Žernovník | BK | - | - | 19,16 | 2008/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Němčice | BK | 18,25 | 19,17 | 19,17 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Těchov | BK | 19,20 | 18,82 | 19,20 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Černovice | BK | 19,20 | 18,89 | 19,20 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | BK | 15,76 | 15,28 | 15,76 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sychotín | BK | 16,22 | 15,49 | 16,22 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | BO | 16,35 | 15,80 | 16,35 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Račice | VY | 15,37 | 16,69 | 16,69 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Březina | BK | 17,15 | 17,18 | 17,18 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bořitov | BK | 17,63 | 17,52 | 17,63 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křenovice | VY | 16,75 | 17,75 | 17,75 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | BK | 17,85 | 16,95 | 17,85 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Březina | BK | 17,17 | 17,88 | 17,88 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | BK | 17,89 | 17,74 | 17,89 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov B | BK | 18,09 | 18,10 | 18,10 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Černovice | BK | 18,25 | 17,98 | 18,25 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lipovec | BK | 18,47 | 18,87 | 18,87 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | BK | 19,05 | 19,10 | 19,10 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Němčice | BK | 18,72 | 19,52 | 19,52 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | BK | 19,95 | 18,77 | 19,95 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kotvrdovice | BK | 20,02 | 19,41 | 20,02 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Černovice | BK | 20,46 | 19,92 | 20,46 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovník | BK | 21,29 | 19,56 | 21,29 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velké Opatovice B | BK | 21,87 | 21,25 | 21,87 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bořitov B | BK | 22,40 | 24,32 | 24,32 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bořitov B | BK | 24,46 | 24,26 | 24,46 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velké Opatovice | BK | 28,77 | 28,27 | 28,77 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kotvrdovice | BK | 33,35 | 33,02 | 33,35 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Černá Hora | BK | 47,12 | 46,47 | 47,12 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velké Opatovice B | BK | 49,20 | 47,73 | 49,20 | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ostrov u Macochy | BK | - | - | NP | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šebetov | BK | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ostrov u Macochy | BK | - | - | NP | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kunštát | BK | - | - | NP | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Kotvrdovice | BK | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Velké Opatovice | BK | - | - | NP | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Senetářov | BK | - | - | NP | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bořitov | BK | - | - | NP | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Bořitov B | BK | - | - | NP | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















