| Liga: | FSEU |
| Místo: | Budíkovice |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Kdy: | 05. 09. 2020 09:00 |
| Kontakt: | SDH Budíkovice |
| Telefon: | 605563043 |
| Začátek rezervace: | 24. 08. 2020 17:00 |
| Konec rezervace: | 04. 09. 2020 08:30 |
| Začátek tipování: | 05. 09. 2020 20:00 |
| Konec hlasování: | 05. 09. 2020 00:00 |
| Zadal: | František Peštál |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Děti |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://hasici-budikovice.webnode.cz/ |
Poznámka pořadatele
SDH Budíkovice vás srdečně zve na soutěž v požárním útoku mladých hasičů, která je zařazená do Podzimní ligy mladých hasičů Třebíč pro rok 2020.
Soutěž se koná v sobotu 5.9.2020 na hasičském hřišti u koupaliště v Budíkovicích.
Příjezd a prezentace 8:30-8:50
Začátek 9:00.
Začátek 9:00.
Kategorie mladší a starší žáci
Přihlášku na soutěž, kterou odevzdáte při prezenci, najdete zde: http://www.oshtrebic.cz/assets/File.ashx?id_org=200238&id_dokumenty=2139
Startovné 150,-Kč/družstvo
POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY
Fotografie pořízené během soutěže budou použity pro prezentaci SDH.
Fotografie pořízené během soutěže budou použity pro prezentaci SDH.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budikovice-11487.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | ZL | 15,81 | 15,68 | 15,81 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budeč | JH | 16,00 | 16,04 | 16,04 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budeč | JH | 15,88 | 16,06 | 16,06 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | JC | 16,23 | 16,01 | 16,23 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | NJ | 16,32 | 16,30 | 16,32 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Renmotor Jinolice | JC | 16,28 | 16,35 | 16,35 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čechtín | TR | 16,33 | 16,40 | 16,40 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čechtín | TR | 15,94 | 16,42 | 16,42 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Budeč | JH | 16,42 | 16,29 | 16,42 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Prchalov | NJ | 16,13 | 16,43 | 16,43 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,48 | 16,30 | 16,48 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velká (Hranice III) | PR | 16,25 | 16,51 | 16,51 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Drahňovice | BN | 16,10 | 16,57 | 16,57 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čechtín | TR | 16,24 | 16,64 | 16,64 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešnice X | OL | 16,68 | 16,38 | 16,68 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Čechtín | TR | 16,03 | 16,68 | 16,68 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice X | OL | 15,75 | 16,71 | 16,71 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dubenec | TU | 16,45 | 16,71 | 16,71 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krotějov Sport | TA | 16,58 | 16,75 | 16,75 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice | SM | 16,37 | 16,78 | 16,78 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechtín B | TR | 16,58 | 16,78 | 16,78 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čikov | TR | 16,82 | 16,63 | 16,82 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Srch | PA | 16,84 | 16,65 | 16,84 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Plumlov | PV | 16,87 | 15,94 | 16,87 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hrabůvka | PR | 16,91 | 16,62 | 16,91 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Výčapy A | TR | 16,92 | 16,67 | 16,92 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mikulovice | ZN | 16,92 | 16,94 | 16,94 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lavičky | ZR | 16,08 | 16,95 | 16,95 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahnašovice | KM | 16,83 | 16,99 | 16,99 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rašín | JC | 16,40 | 17,00 | 17,00 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Pasohlávky B | BO | 17,04 | 16,37 | 17,04 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Pasohlávky B | BO | 17,06 | 16,48 | 17,06 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Budeč | JH | 17,06 | 17,00 | 17,06 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Dubenec | TU | 17,07 | 16,58 | 17,07 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Zahnašovice | KM | 17,07 | 16,17 | 17,07 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Čechtín B | TR | 17,05 | 17,08 | 17,08 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Čechtín | TR | 16,40 | 17,08 | 17,08 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Lavičky | ZR | 16,56 | 17,10 | 17,10 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Čikov | TR | 17,20 | 16,61 | 17,20 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Jaronice | CB | 17,01 | 17,21 | 17,21 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Čechtín | TR | 17,29 | 16,97 | 17,29 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Starý Jičín | NJ | 17,30 | 17,11 | 17,30 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,02 | 17,32 | 17,32 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Budeč | JH | 17,32 | 16,81 | 17,32 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Heraltice | TR | 17,34 | 16,80 | 17,34 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Police | TR | 17,34 | 17,29 | 17,34 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Dešná B | JH | 16,95 | 17,36 | 17,36 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Pocoucov | TR | 17,40 | 16,99 | 17,40 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Výčapy | TR | 17,41 | 16,96 | 17,41 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Sedlčany | PB | 17,25 | 17,43 | 17,43 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















