| Liga: | VCBL |
| Místo: | Černovice |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 31. 07. 2005 13:00 |
| Kontakt: | Libor Kučera, Černovice 35, 67 |
| Telefon: | +420 |
| Začátek rezervace: | 31. 07. 2005 20:00 |
| Konec rezervace: | 31. 07. 2005 13:00 |
| Začátek tipování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
| Zadal: | Aleš Havelka |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovice-2005-07-31-1136.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | BK | 16,49 | 16,42 | 16,49 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | BK | 16,36 | 16,60 | 16,60 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | BK | 16,11 | 16,70 | 16,70 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | PV | 15,65 | 16,84 | 16,84 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Němčice | BK | 16,91 | 16,88 | 16,91 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | BK | 16,29 | 17,01 | 17,01 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín B | BK | 16,87 | 17,09 | 17,09 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Němčice | BK | 16,89 | 17,11 | 17,11 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | BK | 17,28 | 17,03 | 17,28 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | BK | 16,79 | 17,30 | 17,30 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ostrov u Macochy | BK | 17,36 | 16,99 | 17,36 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | BK | 17,81 | 17,38 | 17,38 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Senetářov | BK | 17,43 | 17,42 | 17,43 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychotín | BK | 17,32 | 17,43 | 17,43 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Křenovice | VY | 17,08 | 17,50 | 17,50 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | BK | 17,56 | 16,63 | 17,56 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bořitov | BK | 17,58 | 17,56 | 17,58 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bořitov | BK | 17,54 | 17,62 | 17,62 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šošůvka | BK | 16,83 | 17,63 | 17,63 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Černovice | BK | 17,59 | 17,64 | 17,64 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hodějice | VY | 17,17 | 17,66 | 17,66 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | BK | 16,94 | 17,72 | 17,72 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ostrov u Macochy | BK | 17,72 | 17,76 | 17,76 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychotín | BK | 17,79 | 17,77 | 17,79 | 2010/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sychotín | BK | 17,85 | 17,65 | 17,85 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bousín | PV | 17,55 | 17,86 | 17,86 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žernovník | BK | 16,48 | 17,87 | 17,87 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Senetářov | BK | 17,91 | 16,53 | 17,91 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Černá Hora | BK | 17,76 | 17,92 | 17,92 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lipová | PV | 17,52 | 17,93 | 17,93 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nedvězí | SY | 17,97 | 17,32 | 17,97 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Sychotín | BK | 18,01 | 17,57 | 18,01 | 2009/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Němčice | BK | 17,86 | 18,02 | 18,02 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Černovice Q | BK | 18,06 | 17,70 | 18,06 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Sychotín | BK | 17,91 | 18,09 | 18,09 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Němčice | BK | 17,98 | 18,10 | 18,10 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Černovice | BK | 17,63 | 18,12 | 18,12 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Sebranice | BK | 18,15 | 17,49 | 18,15 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Černovice | BK | 18,19 | 17,84 | 18,19 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Hodějice | VY | 18,20 | 17,17 | 18,20 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Senetářov B | BK | 17,77 | 18,24 | 18,24 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Šošůvka | BK | 18,28 | 17,37 | 18,28 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Černá Hora | BK | 18,30 | 17,94 | 18,30 | 2022/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Němčice | BK | 18,31 | 18,14 | 18,31 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Olší | BO | 18,19 | 18,33 | 18,33 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Petrovice SK | BK | 18,12 | 18,34 | 18,34 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Bílovice | PV | 17,87 | 18,35 | 18,35 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Černá Hora | BK | 18,35 | 17,88 | 18,35 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Černá Hora | BK | 17,55 | 18,36 | 18,36 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Šošůvka | BK | 18,37 | 17,42 | 18,37 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovice | BK | 16,55 | 16,38 | 16,55 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ostrov u Macochy | BK | 16,72 | 15,93 | 16,72 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | BK | 16,49 | 16,84 | 16,84 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | BK | 16,85 | 16,23 | 16,85 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | BO | 17,57 | 16,10 | 17,57 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov u Macochy | BK | 17,26 | 17,58 | 17,58 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černá Hora | BK | 17,66 | 16,86 | 17,66 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | BK | 16,65 | 17,85 | 17,85 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žernovník | BK | 17,43 | 17,97 | 17,97 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | BK | 17,98 | 17,98 | 17,98 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černovice | BK | 17,98 | 17,63 | 17,98 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pasohlávky | BO | 18,10 | 17,08 | 18,10 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Černá Hora | BK | 17,95 | 18,70 | 18,70 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | BK | 18,70 | 17,73 | 18,70 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Němčice | BK | 18,42 | 18,91 | 18,91 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žďár | BK | 18,32 | 19,01 | 19,01 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bousín | PV | 17,75 | 19,09 | 19,09 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bořitov | BK | 18,88 | 19,11 | 19,11 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Senetářov | BK | 19,11 | 18,49 | 19,11 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kotvrdovice | BK | 19,12 | 18,97 | 19,12 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velké Opatovice | BK | 18,17 | 19,28 | 19,28 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice B | BK | 19,35 | 19,15 | 19,35 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pamětice | BK | 18,10 | 19,85 | 19,85 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Senetářov B | BK | 20,54 | 20,04 | 20,54 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kotvrdovice | BK | 20,87 | 20,73 | 20,87 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychotín | BK | 21,12 | 20,81 | 21,12 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březina | BK | 18,21 | 21,32 | 21,32 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kunštát | BK | 21,11 | 22,31 | 22,31 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Opatovice | BK | 25,04 | 25,34 | 25,34 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lipovec | BK | 31,70 | 33,45 | 33,45 | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Křenovice | VY | 33,66 | 33,54 | 33,66 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Černovice | BK | 37,41 | 36,69 | 37,41 | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Sebranice | BK | NP | NP | NP | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Ostrov u Macochy | BK | NP | NP | NP | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Račice | VY | NP | NP | NP | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Kunštát | BK | NP | NP | NP | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Březina | BK | 25,18 | 23,92 | NP | 2023/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Křenovice | VY | NP | NP | NP | 2025/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















