Podsedice 2017 (Litoměřice)
O pohár SDH Chrášťany
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | KL |
| Místo: | Chrášťany |
| Okres: | Litoměřice |
| Kraj: | Ústecký |
| Kdy: | 20. 08. 2017 09:30 |
| Kontakt: | Ing. Václav Maderák |
| Telefon: | 724517552 |
| Začátek rezervace: | 20. 08. 2017 09:30 |
| Konec rezervace: | 20. 08. 2017 09:30 |
| Začátek tipování: | 20. 08. 2017 00:00 |
| Konec hlasování: | 20. 08. 2017 00:00 |
| Zadal: | Vašek Maderák |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhchrastany/ |
Poznámka pořadatele
Firesport Arena Podsedice, Základna betonová dlažna 20x10metrů, trať travnaté fotbalové hřiště.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chrastany-8204.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,17 | 16,03 | 16,17 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | LT | 16,20 | 16,47 | 16,47 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrášťany | LT | 16,63 | 16,48 | 16,63 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | JI | 16,52 | 16,73 | 16,73 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lavičky | ZR | 16,62 | 16,84 | 16,84 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Oponešice | TR | 15,72 | 16,91 | 16,91 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Oponešice | TR | 15,72 | 16,91 | 16,91 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | JI | 16,92 | 16,12 | 16,92 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 A | PJ | 16,76 | 16,93 | 16,93 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Slavětín | LN | 17,04 | 16,88 | 17,04 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | JC | 17,07 | 16,65 | 17,07 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Renmotor Jinolice | JC | 17,07 | 16,65 | 17,07 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | PJ | 17,07 | 16,36 | 17,07 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Únětice | PZ | 16,85 | 17,08 | 17,08 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | PJ | 16,85 | 17,08 | 17,08 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chářovice | BN | 17,09 | 16,80 | 17,09 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tatobity | SM | 17,12 | 17,10 | 17,12 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Louňovice pod Blaníkem | BN | 17,12 | 16,76 | 17,12 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hrobice | PA | 16,70 | 17,14 | 17,14 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrášťany | LT | 17,09 | 17,15 | 17,15 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chrášťany | LT | 17,09 | 17,15 | 17,15 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Hoštice | OP | 16,15 | 17,33 | 17,33 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velké Hoštice | OP | 16,15 | 17,33 | 17,33 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rohovládova Bělá | PA | 16,39 | 17,38 | 17,38 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pasohlávky | BO | 17,40 | 17,24 | 17,40 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Štrbice B | TP | 17,41 | 17,21 | 17,41 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dubenec | TU | 17,41 | 17,20 | 17,41 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Trnava | TR | 17,21 | 17,42 | 17,42 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | TR | 17,21 | 17,42 | 17,42 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladoňovice | TR | 16,98 | 17,48 | 17,48 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Úherce | PS | 17,51 | 17,55 | 17,55 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Lhenice A | TP | 17,68 | 17,52 | 17,68 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Předonín | LT | 17,74 | 17,34 | 17,74 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Obrubce | MB | 17,82 | 17,90 | 17,90 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Slavětín | LN | 17,09 | 17,92 | 17,92 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Moravany | PA | 17,93 | 17,66 | 17,93 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Jimlín | LN | 17,78 | 18,00 | 18,00 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Štrbice | TP | 17,91 | 18,01 | 18,01 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Lhenice | TP | 18,02 | 17,51 | 18,02 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Úherce | PS | 18,04 | 17,91 | 18,04 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Nevřeň | PS | 17,81 | 18,06 | 18,06 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Štrbice | TP | 18,08 | 17,05 | 18,08 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nevřeň | PS | 18,11 | 18,09 | 18,11 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nevřeň | PS | 18,11 | 18,09 | 18,11 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Slavětín | LN | - | - | 18,12 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Černuc | KL | 17,98 | 18,13 | 18,13 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Jimlín | LN | 17,38 | 18,14 | 18,14 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Prchalov | NJ | 16,53 | 18,14 | 18,14 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Štrbice | TP | 18,18 | 18,06 | 18,18 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Bašnice | JC | 16,19 | 18,21 | 18,21 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2002/06/15 | Chrášťany, LT, | |
| 2003/06/07 | Chrášťany, LT, | |
| 2004/06/26 | Chrášťany, LT, | |
| 2005/06/18 | Chrášťany, LT, | |
| 2014/08/10 | Podsedice, O pohár SDH Chrášťany (okres Litoměřice) | |
| 2015/08/02 | Podsedice, O pohár SDH Chrášťany | |
| 2016/08/14 | Podsedice, O pohár SDH Chrášťany | |
| 2017/08/20 | Podsedice, O pohár SDH Chrášťany | |
| 2017/08/20 | Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















