| Liga: | FSEU |
| Místo: | Chropyně |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 05. 09. 2020 13:00 |
| Kontakt: | Vladislav Sedlařík |
| Telefon: | 777 621 611 |
| Začátek rezervace: | 14. 08. 2020 20:00 |
| Konec rezervace: | 03. 09. 2020 20:00 |
| Začátek tipování: | 05. 09. 2020 20:00 |
| Konec hlasování: | 05. 09. 2020 00:00 |
| Zadal: | Vladislav Sedlařík |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
SDH Chropyně zve všechny týmy, příznivce a fanoušky požárního sportu na Memorial Jana Zapletala, soutěž v požárním útoku mužů a žen na 2B
povrch travnatý s betonovou základnou, trať 2B, pravidla požárního sportu + vlastní, terče sklopné s elektronickou časomírou, sportovní hadice povoleny. Při rezervaci na soutěž uvádějte doplňujíci informaci k týmu (muži, ženy)
Prezentace: 12:15 – 12:45
Nástup: 12:45
Start prvního družstva: 13:00
ŽENY +MUŽI
1místo-pohár + fin cena
2místo-pohár + fin cena
3místo-pohár + fin cena
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-11466.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | KM | 14,23 | 14,31 | 14,31 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | PR | 14,36 | 14,18 | 14,36 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Luboměř | NJ | 15,01 | 14,87 | 15,01 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lukov | ZL | 14,61 | 15,01 | 15,01 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kokory | PR | 15,06 | 15,13 | 15,13 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velká (Hranice III) | PR | 15,23 | 14,67 | 15,23 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Luboměř | NJ | - | - | 15,36 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Luboměř | NJ | 14,51 | 15,38 | 15,38 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 14,95 | 15,48 | 15,48 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nenakonice | OL | 14,71 | 15,52 | 15,52 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olšany u Prostějova | PV | 15,56 | 14,76 | 15,56 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nenakonice | OL | 15,51 | 15,61 | 15,61 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velká (Hranice III) | PR | 14,68 | 15,62 | 15,62 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vrbka A | KM | 15,59 | 15,64 | 15,64 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Leskovec | VS | 15,76 | 15,49 | 15,76 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Myslejovice | PV | 15,81 | 15,21 | 15,81 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lukov | ZL | 15,83 | 15,18 | 15,83 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | VY | 15,83 | 15,59 | 15,83 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chropyně | KM | 15,37 | 15,92 | 15,92 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chropyně | KM | 15,71 | 15,93 | 15,93 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chropyně | KM | 15,94 | 15,60 | 15,94 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chropyně | KM | 15,95 | 14,97 | 15,95 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Želeč | PV | 16,01 | 15,80 | 16,01 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chropyně | KM | 16,09 | 16,03 | 16,09 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chropyně | KM | 16,11 | 15,47 | 16,11 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zborovice | KM | 15,82 | 16,12 | 16,12 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tršice | OL | 15,80 | 16,14 | 16,14 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Počenice | KM | 16,40 | 16,15 | 16,15 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Provodovice | PR | 16,16 | 15,78 | 16,16 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tršice | OL | 15,89 | 16,17 | 16,17 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Chropyně | KM | 16,22 | 15,60 | 16,22 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hoštice | KM | 16,26 | 15,67 | 16,26 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Radíkov | OL | 16,29 | 15,50 | 16,29 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Zahnašovice | KM | - | - | 16,37 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nenakonice | OL | 16,29 | 16,46 | 16,46 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Nětčice | KM | 16,12 | 16,51 | 16,51 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Počenice | KM | 15,90 | 16,51 | 16,51 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bořenovice | KM | 16,53 | 16,11 | 16,53 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Veselá | ZL | 16,62 | 15,77 | 16,62 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Litenčice | KM | 16,39 | 16,64 | 16,64 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Litenčice | KM | 16,68 | 15,56 | 16,68 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Počenice | KM | 15,40 | 16,75 | 16,75 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Chropyně | KM | 16,77 | 15,21 | 16,77 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Křenovice | PR | 16,81 | 16,20 | 16,81 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Troubky | PR | 16,85 | 16,80 | 16,85 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Křenovice | PR | - | - | 16,87 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Trnava | ZL | 16,99 | 16,59 | 16,99 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Seloutky | PV | 16,62 | 17,00 | 17,00 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Vrbka | KM | 17,03 | 16,82 | 17,03 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Polkovice | PR | 16,96 | 17,07 | 17,07 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | KM | 16,57 | 16,79 | 16,79 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dětkovice | VY | 17,29 | 17,04 | 17,29 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | KM | - | - | 17,49 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Špičky | PR | - | - | 17,58 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | KM | 17,64 | 16,94 | 17,64 | 2017/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radíkov | PR | 16,55 | 17,66 | 17,66 | 2017/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dětkovice | VY | 17,89 | 17,10 | 17,89 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 17,93 | 17,53 | 17,93 | 2013/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Litenčice | KM | 17,95 | 17,03 | 17,95 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Císařov | PR | - | - | 18,14 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nětčice | KM | 18,15 | 17,00 | 18,15 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Roštění | KM | 17,03 | 18,16 | 18,16 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | KM | 17,58 | 18,17 | 18,17 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Morkovice | KM | 17,92 | 18,24 | 18,24 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | KM | 18,31 | 16,94 | 18,31 | 2017/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Počenice | KM | 18,37 | 18,41 | 18,40 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nenakonice | OL | 17,75 | 18,41 | 18,41 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dub nad Moravou | OL | 18,37 | 18,44 | 18,44 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ludslavice | KM | 17,84 | 18,47 | 18,47 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nětčice | KM | 18,31 | 18,66 | 18,66 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Počenice | KM | - | - | 18,75 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Morkovice | KM | 18,70 | 18,76 | 18,76 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílovice | PV | 18,64 | 18,95 | 18,95 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Loučany | OL | 19,29 | 18,98 | 18,98 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Morkovice | KM | 18,85 | 19,07 | 19,07 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Morkovice | KM | - | - | 19,09 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radkova Lhota | PR | 18,60 | 19,21 | 19,21 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mistřice | UH | - | - | 19,51 | 2003/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dub nad Moravou | OL | 19,14 | 19,51 | 19,51 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Počenice | KM | 18,21 | 19,54 | 19,54 | 2017/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Seloutky A | PV | 19,64 | 18,36 | 19,64 | 2024/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Čechy | PR | 19,65 | 19,20 | 19,65 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bílovice B | PV | 19,58 | 19,66 | 19,66 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Zborovice | KM | 19,73 | 19,31 | 19,73 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Střítež nad Ludinou | PR | 19,79 | 19,10 | 19,79 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Pohořelice | ZL | 19,61 | 19,80 | 19,80 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Dětkovice | VY | 15,74 | 19,81 | 19,81 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Rokytnice | PR | 19,81 | 19,87 | 19,87 | 2023/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Určice | PV | 19,90 | 19,51 | 19,90 | 2017/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Prštné | ZL | 19,75 | 19,94 | 19,94 | 2012/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Císařov | PR | - | - | 19,95 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Počenice | KM | 19,98 | 19,12 | 19,98 | 2023/04/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Želeč | PV | 20,02 | 19,36 | 20,02 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Henčlov - Přerov VIII | PR | - | - | 20,13 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Tečovice | ZL | - | - | 20,23 | 2003/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Nětčice | KM | 19,92 | 20,29 | 20,29 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Blatec | OL | 19,09 | 20,33 | 20,33 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Nětčice Ženy | KM | 19,53 | 20,42 | 20,42 | 2019/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Bařice | KM | 19,93 | 20,43 | 20,43 | 2013/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Nětčice | KM | - | - | 20,46 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















