| Liga: | PRL |
| Místo: | Henčlov - Přerov VIII |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 24. 09. 2017 10:00 |
| Kontakt: | Jemelka Martin |
| Telefon: | 777 718 547 |
| Začátek rezervace: | 10. 09. 2017 20:00 |
| Konec rezervace: | 22. 09. 2017 20:00 |
| Začátek tipování: | 01. 09. 2017 20:00 |
| Konec hlasování: | 23. 09. 2017 00:00 |
| Zadal: | Admin Přerovská liga PÚ |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhhenclov |
Poznámka pořadatele
POZOR – Začátek v 10:00!!!
Předposlední kolo přerovské ligy pořárních útoků pořádá SDH Henčlov.
Další ročník soutěže "O pohár pivovaru Zubr"
neděle - 24.9.2017 - 10:00 - hřiště TJ Sokol Henčlov
kategorie: muži, ženy, muži 35+ vše na 2B
trať: travnatá, základna zámková dlažba, el. terče sklopné
startovné: 200,-
půjčování: až 2 soutěžící - (poplatek dle PRL)
vybavení: dle pravidel PRL
Zahájení dle pravidel PRL - 10:00 nástup - 10:15 start
Rezervace startovního pořadí:
http://prl.firesport.eu/soutez-henclov---prerov-viii-8271.h…
Kontakt:
Jemelka Martin - 777 718 547
Ticháček Jiří - 728 004 328
SDH Henčlov - https://www.facebook.com/sdhhenclov
Další odkazy:
PRL FB - https://www.facebook.com/prerovskaliga
PRL FS - www.prl.firesport.eu
PRAVIDLA PRL: https://drive.google.com/file/d/0B8TaIL8w06ARcU1EWGd1WWt2dzQ/view
SRDEČNĚ ZVE SDH HENČLOV
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-henclov---prerov-viii-8271.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř | NJ | 13,99 | 14,10 | 14,10 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Luboměř | NJ | 14,22 | 14,24 | 14,24 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | KM | 14,56 | 14,42 | 14,56 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 14,66 | 14,38 | 14,66 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | ZL | 14,41 | 14,75 | 14,75 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | KM | 14,76 | 14,45 | 14,76 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Špičky | PR | 14,46 | 14,82 | 14,82 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Luboměř | NJ | 14,90 | 14,69 | 14,90 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hranice | PR | 14,79 | 14,96 | 14,96 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Loučka | VS | 14,92 | 15,05 | 15,05 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podhradní Lhota | KM | 14,76 | 15,16 | 15,16 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Podhradní Lhota | KM | 14,35 | 15,25 | 15,25 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlinsko | PR | 15,32 | 15,11 | 15,32 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | KM | 15,04 | 15,38 | 15,38 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hranice | PR | 15,57 | 15,45 | 15,57 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chropyně | KM | 14,71 | 15,61 | 15,61 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prchalov | NJ | 15,06 | 15,67 | 15,67 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Opatovice | PR | 15,34 | 15,82 | 15,82 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radkova Lhota | PR | 15,26 | 15,83 | 15,83 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hlinsko | PR | 15,83 | 15,61 | 15,83 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radkova Lhota | PR | 15,59 | 15,89 | 15,89 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chropyně | KM | 15,91 | 15,78 | 15,91 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Císařov | PR | 15,43 | 15,92 | 15,92 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sobíšky | PR | 15,94 | 15,69 | 15,94 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lešná | VS | 15,90 | 16,11 | 16,11 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chropyně | KM | 15,95 | 16,14 | 16,14 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | ZL | 14,87 | 16,17 | 16,17 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | PR | 14,94 | 16,18 | 16,18 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Čechy | PR | 16,20 | 16,20 | 16,20 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlinsko | PR | 15,29 | 16,20 | 16,20 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Určice | PV | 16,03 | 16,22 | 16,22 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Císařov | PR | 15,92 | 16,23 | 16,23 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Roštění | KM | 16,24 | 16,17 | 16,24 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Opatovice | PR | 16,25 | 16,27 | 16,27 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hlinsko | PR | 16,32 | 15,90 | 16,32 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Litenčice | KM | 16,34 | 16,07 | 16,34 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Císařov | PR | 16,50 | 15,90 | 16,50 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Počenice | KM | 16,55 | 16,09 | 16,55 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Morkovice | KM | 16,40 | 16,56 | 16,56 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Mladcová | ZL | 16,06 | 16,63 | 16,63 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Opatovice | PR | 14,91 | 16,69 | 16,69 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Troubky | PR | 16,65 | 16,77 | 16,77 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Provodovice | PR | 16,04 | 16,80 | 16,80 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Želeč | PV | 16,90 | 16,74 | 16,90 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Čechy | PR | 16,96 | 16,96 | 16,96 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Roštění | KM | 16,66 | 16,99 | 16,99 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Počenice | KM | 16,59 | 17,00 | 17,00 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Tošovice | NJ | 15,60 | 16,18 | 17,00 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Jasenice | VS | 16,83 | 17,04 | 17,04 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Dolní Bečva | VS | 17,14 | 17,73 | 17,14 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | PR | 17,26 | 16,77 | 17,26 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Špičky | PR | 16,64 | 17,26 | 17,26 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | KM | 16,90 | 17,55 | 17,55 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 16,45 | 18,18 | 18,18 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlinsko | PR | 17,81 | 18,69 | 18,69 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | KM | 18,75 | 16,99 | 18,75 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hlinsko | PR | 18,75 | 18,51 | 18,75 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 18,79 | 18,25 | 18,79 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rymice | KM | 18,81 | 17,99 | 18,81 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nětčice | KM | 18,82 | 18,35 | 18,82 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Polkovice | PR | 18,84 | 18,23 | 18,84 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Henčlov - Přerov VIII | PR | 18,76 | 18,85 | 18,85 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tošovice | NJ | 17,37 | 18,90 | 18,90 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Počenice | KM | 18,92 | 18,71 | 18,92 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Slušovice | ZL | 18,75 | 19,08 | 19,08 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Potštát | PR | 19,58 | 19,17 | 19,58 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílany | KM | 19,87 | 19,03 | 19,87 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Počenice | KM | 19,95 | 17,48 | 19,95 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | PR | 18,20 | 20,18 | 20,18 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | KM | 20,21 | 18,04 | 20,21 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bílany | KM | 20,90 | 19,50 | 20,90 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rokytnice | PR | 20,98 | 21,23 | 21,23 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Spálov | NJ | 21,34 | 21,21 | 21,34 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlinsko | PR | 19,82 | 21,41 | 21,41 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čechy B | PR | 19,09 | 21,56 | 21,56 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čechy | PR | 22,13 | 20,60 | 22,13 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čechy | PR | 21,97 | 22,40 | 22,40 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kokory | PR | 22,14 | 22,48 | 22,48 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nětčice | KM | 23,35 | 23,40 | 23,40 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlinsko | PR | 23,63 | 24,03 | 24,03 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Oplocany | PR | 24,46 | 24,32 | 24,46 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Přerov | PR | 24,59 | 24,17 | 24,59 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Henčlov - Přerov VIII | PR | 23,12 | 24,60 | 24,60 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Výkleky | PR | 24,62 | 22,90 | 24,62 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Sobíšky | PR | 24,09 | 24,97 | 24,97 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Císařov | PR | 25,41 | 25,04 | 25,41 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Opatovice | PR | 24,54 | 25,79 | 25,79 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Císařov | PR | 19,68 | 26,22 | 26,22 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Císařov | PR | 24,12 | 26,31 | 26,31 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Henčlov - Přerov VIII | PR | 25,26 | 28,06 | 28,06 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Majetín | OL | 28,85 | 28,36 | 28,85 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Majetín | OL | 29,98 | 30,27 | 30,27 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Oplocany | PR | 29,47 | 32,02 | 32,02 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Opatovice | PR | 33,38 | 31,45 | 33,38 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Oplocany | PR | 34,83 | 35,38 | 35,38 | 2017/09/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Kojetín | PR | 37,97 | 38,39 | 38,39 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Kojetín | PR | 35,84 | 38,41 | 38,41 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Němčice | KM | 39,11 | 25,14 | 39,11 | 2016/09/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Tučín | PR | 40,81 | 40,60 | 40,81 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Přerov | PR | 30,38 | 41,59 | 41,59 | 2015/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/09/30 | Henčlov u Přerova, O pohár PSP Engineering | |
| 2013/09/29 | Henčlov, O pohár PSP Engineering | |
| 2014/09/28 | Henčlov, O pohár PSP Engineering | |
| 2015/09/27 | Henčlov, O pohár PSP Engineering 2015 | |
| 2016/09/25 | Henčlov, hřiště, O pohár pivovaru Zubr | |
| 2017/09/24 | Henčlov, O pohár pivovaru Zubr | |
| 2018/09/30 | Henčlov, O pohár pivovaru Zubr | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















