| Liga: | FSEU |
| Místo: | Kožušany |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 15. 10. 2023 13:00 |
| Kontakt: | Zmeškal Petr |
| Telefon: | 776195472 |
| Začátek rezervace: | 17. 09. 2023 13:00 |
| Konec rezervace: | 14. 10. 2023 13:00 |
| Začátek tipování: | 17. 09. 2023 20:00 |
| Konec hlasování: | 14. 10. 2023 00:00 |
| Zadal: | Petr Zmeškal |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | neurčeno |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-13623.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice X | OL | 13,95 | 13,91 | 13,95 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | PV | 14,34 | 14,28 | 14,34 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Janovice | BR | 14,40 | 14,02 | 14,40 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Odry | NJ | 14,56 | 14,36 | 14,56 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ludéřov | OL | 14,59 | 14,53 | 14,59 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kožušany | OL | 14,31 | 14,73 | 14,73 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Luboměř | NJ | 14,74 | 14,62 | 14,74 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ludéřov HORNETS | OL | 14,75 | 14,73 | 14,75 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ludéřov | OL | 14,77 | 14,79 | 14,79 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Odry | NJ | 14,81 | 14,73 | 14,81 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Čelechovice na Hané | PV | 14,85 | 14,70 | 14,85 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice | PV | 14,87 | 14,63 | 14,87 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bezděčí u Trnávky | SY | 14,91 | 14,72 | 14,91 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Těšetice TYFOČÁCI | OL | 14,49 | 14,91 | 14,91 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Tošodry fire team | NJ | 14,71 | 14,94 | 14,94 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Třeština | SU | 14,80 | 14,96 | 14,96 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kožušany A | OL | 15,00 | 14,48 | 15,00 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Domamyslice | PV | 14,41 | 15,11 | 15,11 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olešnice X | OL | 14,54 | 15,14 | 15,14 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Měrotín | OL | 14,90 | 15,16 | 15,16 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hrabišín | SU | 14,97 | 15,23 | 15,23 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšany u Prostějova | PV | 15,24 | 15,23 | 15,24 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílovice | PV | 15,29 | 14,20 | 15,29 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice X | OL | 15,31 | 15,16 | 15,31 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pavlov-výběr | SU | 15,26 | 15,34 | 15,34 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bílovice C Odpad | PV | 15,35 | 14,99 | 15,35 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolany | OL | 15,37 | 14,61 | 15,37 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sobotín | SU | 14,89 | 15,38 | 15,38 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Domamyslice Dvojka | PV | 15,17 | 15,39 | 15,39 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kožušany | OL | 15,08 | 15,39 | 15,39 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Vrchoslavice | PV | 14,98 | 15,41 | 15,41 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Ratiboř | VS | 15,52 | 14,97 | 15,52 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Třeština | SU | 15,53 | 15,02 | 15,53 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Cholina | OL | 14,87 | 15,54 | 15,54 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Plinkout | OL | 15,55 | 15,31 | 15,55 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bílovice C Odpad | PV | 14,64 | 15,56 | 15,56 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Měrotín | OL | 15,33 | 15,56 | 15,56 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Chořelice | OL | 15,07 | 15,58 | 15,58 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Štíty | SU | 15,58 | 15,47 | 15,58 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Náměšť na Hané | OL | 15,45 | 15,59 | 15,59 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Pavlov-výběr | SU | 15,16 | 15,61 | 15,61 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Sobotín | SU | 15,08 | 15,65 | 15,65 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Lukov | ZL | 15,37 | 15,67 | 15,67 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bezděčí u Trnávky | SY | 15,67 | 14,59 | 15,67 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Střelice | OL | 15,58 | 15,68 | 15,68 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dolany | OL | 15,72 | 15,15 | 15,72 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vrchoslavice | PV | 15,78 | 15,38 | 15,78 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Střelice | OL | 15,79 | 15,37 | 15,79 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Leskovec nad Moravicí | BR | 15,71 | 15,82 | 15,82 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Sobíšky | PR | 15,53 | 15,84 | 15,84 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Odry | NJ | 16,28 | 16,22 | 16,28 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabišín | SU | 16,34 | 16,72 | 16,72 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Haňovice | OL | 16,95 | 16,55 | 16,95 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nemile | SU | 17,06 | 16,81 | 17,06 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Odry | NJ | 17,63 | 16,43 | 17,63 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Soběsuky | PV | 17,32 | 17,70 | 17,70 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bílovice | PV | 17,37 | 17,81 | 17,81 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Soběsuky B | PV | 18,07 | 17,70 | 18,07 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dolní Libina | SU | 17,56 | 18,20 | 18,20 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krasice - Prostějov | PV | 17,48 | 18,28 | 18,28 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Cholina | OL | 18,31 | 18,33 | 18,33 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Cholina | OL | 18,42 | 18,46 | 18,46 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Haňovice | OL | 16,92 | 18,55 | 18,55 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Přáslavice | OL | 18,58 | 18,61 | 18,61 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Soběsuky B | PV | 18,74 | 18,20 | 18,74 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučany | OL | 18,78 | 17,02 | 18,78 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dolní Libina | SU | 18,81 | 17,98 | 18,81 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krasice - Prostějov | PV | 18,82 | 18,97 | 18,97 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chořelice | OL | 18,66 | 19,04 | 19,04 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Seloutky | PV | 19,09 | 17,80 | 19,09 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Světlá Hora | BR | 18,83 | 19,18 | 19,18 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Svésedlice | OL | 18,86 | 19,30 | 19,30 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Cholina | OL | 17,21 | 19,32 | 19,32 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nenakonice | OL | 19,43 | 19,12 | 19,43 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hlubočky | OL | 19,46 | 18,52 | 19,46 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Maršíkov | SU | 19,48 | 18,37 | 19,48 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krasice - Prostějov | PV | 17,95 | 19,50 | 19,50 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kosov | SU | 18,70 | 19,55 | 19,55 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nová Dědina | OL | 19,59 | 18,67 | 19,59 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Soběsuky A | PV | 19,06 | 19,67 | 19,67 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dub nad Moravou | OL | 19,68 | 19,54 | 19,68 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bousín | PV | 19,72 | 19,43 | 19,72 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Seloutky | PV | 19,74 | 18,77 | 19,74 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Grygov | OL | 19,58 | 19,77 | 19,77 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Loučany | OL | 17,97 | 19,78 | 19,78 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Třeština | SU | 19,80 | 18,96 | 19,80 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Nenakonice | OL | 19,25 | 19,85 | 19,85 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Čechy pod Kosířem | PV | 17,43 | 19,88 | 19,88 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Velký Týnec | OL | 19,77 | 19,90 | 19,90 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Šumvald | OL | 19,92 | 19,50 | 19,92 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Nenakonice | OL | 19,67 | 19,94 | 19,94 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Blatec | OL | 19,11 | 19,94 | 19,94 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Bílovice | PV | 19,98 | 19,90 | 19,98 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Krasice - Prostějov (J)elita | PV | 19,99 | 19,88 | 19,99 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Kožušany | OL | 19,64 | 20,03 | 20,03 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Cholina | OL | 19,89 | 20,10 | 20,10 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Bezděčí u Trnávky | SY | 19,95 | 20,11 | 20,11 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Svésedlice | OL | 19,29 | 20,20 | 20,20 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Mladeč | OL | 20,20 | 20,23 | 20,23 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Svésedlice | OL | 19,49 | 20,25 | 20,25 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2016/07/02 | Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B | |
| 2017/07/01 | Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B | |
| 2018/07/07 | Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B | |
| 2019/07/06 | Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B | |
| 2020/07/04 | Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B | |
| 2020/07/04 | ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B | |
| 2021/07/03 | Kožušany, ONL - noční soutěž 2B | |
| 2022/07/02 | Kožušany, ONL - noční soutěž 2B | |
| 2023/07/01 | Kožušany, ONL - noční soutěž 2B | |
| 2023/10/15 | Kožušany, areál za tratí., O putovní pohár SDH Kožušany-Tážaly | |
| 2024/07/06 | Kožušany, ONL - noční soutěž 2B | |
| 2024/10/13 | Kožušany ,, areál za tratí,,, O putovní pohar SDH Kožušany-Tážaly | |
| 2025/07/05 | Kožušany, ONL - noční soutěž 2B | |
| 2025/10/12 | Kožušany ,, areál za tratí,,, O putovní pohar SDH Kožušany-Tážaly | |
| 2026/07/04 | Kožušany, ONL - noční soutěž 2B | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















