| Liga: | OPH |
| Místo: | Krchleby |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 22. 07. 2017 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 08. 07. 2017 00:00 |
| Konec rezervace: | 22. 07. 2017 00:00 |
| Začátek tipování: | 01. 01. 2017 20:00 |
| Konec hlasování: | 22. 07. 2017 00:00 |
| Zadal: | Pavel Krchlebak |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krchleby-8324.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Honezovice | PJ | 14,98 | 15,70 | 14,98 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ves Touškov | PJ | 15,02 | 15,14 | 15,02 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ves Touškov | PJ | 16,78 | 15,02 | 15,02 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítary | DO | 15,07 | NP | 15,07 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlčany | PB | 15,71 | 15,13 | 15,13 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pasečnice | DO | NP | 15,16 | 15,16 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 A | PJ | 15,44 | 15,19 | 15,19 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Srbice | DO | 15,23 | 15,78 | 15,23 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Neuměř | DO | 15,29 | 16,04 | 15,29 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bolkov | PJ | 16,14 | 15,31 | 15,31 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ves Touškov | PJ | 15,32 | 16,17 | 15,32 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ves Touškov | PJ | NP | 15,35 | 15,35 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štítary | DO | 15,36 | 16,02 | 15,36 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tlumačov | DO | 15,41 | 15,80 | 15,41 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Srbice | DO | 15,42 | 15,47 | 15,42 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Neuměř | DO | 15,44 | 16,41 | 15,44 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Strýčkovice | DO | 16,42 | 15,48 | 15,48 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ves Touškov | PJ | 15,48 | 15,52 | 15,48 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Poděvousy | DO | 17,30 | 15,50 | 15,50 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Srbice | DO | 17,28 | 15,54 | 15,54 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Strýčkovice | DO | 17,20 | 15,55 | 15,55 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štítary | DO | 16,90 | 15,55 | 15,55 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ves Touškov | PJ | 16,04 | 15,65 | 15,65 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Horní Metelsko | DO | 15,66 | - | 15,66 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Strýčkovice | DO | 15,67 | 15,95 | 15,67 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kornatice | RO | NP | 15,68 | 15,68 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pasečnice | DO | 15,68 | 23,51 | 15,68 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Újezd | DO | 16,10 | 15,68 | 15,68 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krchleby | DO | 16,62 | 15,68 | 15,68 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Neuměř | DO | 15,69 | 16,19 | 15,69 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Oprechtice | DO | 15,69 | 16,07 | 15,69 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Poděvousy | DO | 16,79 | 15,73 | 15,73 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Štítary | DO | 15,76 | 17,02 | 15,76 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Srbice | DO | NP | 15,78 | 15,78 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Strýčkovice | DO | 16,82 | 15,80 | 15,80 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Srbice | DO | 16,24 | 15,84 | 15,84 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Ves Touškov | PJ | NP | 15,88 | 15,88 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Hradec | PJ | 15,89 | 15,92 | 15,89 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Poděvousy | DO | 15,40 | 15,90 | 15,90 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Poděvousy | DO | 15,90 | 16,06 | 15,90 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Ves Touškov | PJ | 16,20 | 15,93 | 15,93 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ves Touškov | PJ | 15,95 | NP | 15,95 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Strýčkovice | DO | NP | 15,96 | 15,96 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hradec | PJ | 16,23 | 15,96 | 15,96 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Újezd | DO | 16,00 | 16,61 | 16,00 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Krchleby | DO | 16,36 | 16,02 | 16,02 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Krchleby | DO | 16,66 | 16,03 | 16,03 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mračnice | DO | NP | 16,04 | 16,04 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Srbice | DO | 17,29 | 16,04 | 16,04 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hadrava | KT | 20,73 | 16,05 | 16,05 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srbice | DO | 18,42 | 17,71 | 17,71 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hradec | PJ | NP | 18,09 | 18,09 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kostelec | TC | 39,80 | 18,09 | 18,09 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Poděvousy Devils | DO | 19,27 | 18,19 | 18,19 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hadrava | KT | 18,69 | 18,21 | 18,21 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradec | PJ | 19,28 | 18,25 | 18,25 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Srbice | DO | NP | 18,29 | 18,29 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Poděvousy Devils | DO | 19,18 | 18,31 | 18,31 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Štítary | DO | 18,38 | NP | 18,38 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strýčkovice | DO | 18,43 | 19,63 | 18,43 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Srbice | DO | 18,50 | 20,48 | 18,50 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradec | PJ | 18,51 | 18,87 | 18,51 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Strýčkovice | DO | NP | 18,53 | 18,53 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Březí | DO | NP | 18,56 | 18,56 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Strýčkovice | DO | 18,70 | 18,56 | 18,56 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Poděvousy | DO | NP | 18,62 | 18,62 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradec | PJ | 22,01 | 18,64 | 18,64 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Březí | DO | 18,72 | NP | 18,72 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Březí | DO | 20,44 | 18,74 | 18,74 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Srbice | DO | 19,66 | 18,87 | 18,87 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Poděvousy | DO | 19,37 | 18,90 | 18,90 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahořany | PZ | 34,83 | 19,07 | 19,07 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hadrava | KT | 19,13 | 19,95 | 19,13 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Srbice | DO | 19,13 | 20,09 | 19,13 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Oprechtice | DO | 27,37 | 19,14 | 19,14 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Štítary | DO | 19,44 | 19,22 | 19,22 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nové Sedliště | TC | 19,32 | 19,23 | 19,23 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Strýčkovice | DO | 23,99 | 19,29 | 19,29 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Strýčkovice | DO | 19,29 | 21,30 | 19,29 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Strýčkovice | DO | 20,84 | 19,49 | 19,49 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Horšovský Týn | DO | 21,44 | 19,51 | 19,51 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hadrava | KT | 26,69 | 19,56 | 19,56 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Srbice | DO | 20,99 | 19,60 | 19,60 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Březí | DO | 20,50 | 19,74 | 19,74 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Oprechtice | DO | 20,80 | 19,75 | 19,75 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Poděvousy Angels | DO | 19,83 | 26,55 | 19,83 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Honezovice | PJ | NP | 19,84 | 19,84 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Srbice | DO | 19,87 | 20,63 | 19,87 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Oprechtice | DO | NP | 19,97 | 19,97 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Hradec | PJ | 22,51 | 19,98 | 19,98 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Strýčkovice | DO | 19,99 | 20,71 | 19,99 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Srbice | DO | 20,85 | 20,05 | 20,05 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Honezovice | PJ | 21,68 | 20,23 | 20,23 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Kostelec | TC | 20,25 | NP | 20,25 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Březí | DO | 29,85 | 20,36 | 20,36 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Horšovský Týn | DO | 20,95 | 20,41 | 20,41 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Poděvousy Angels | DO | 20,44 | 20,66 | 20,44 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Štítary | DO | 31,41 | 20,52 | 20,52 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Vidice | DO | 20,60 | 23,18 | 20,60 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Březí | DO | 27,36 | 20,60 | 20,60 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2011/06/11 | Krchleby, Soutěž veteránů nad 40 let. | |
| 2012/06/16 | Krchleby, Soutěž veteránů nad 40 let. | |
| 2013/06/22 | Krchleby, fotbalový stadion, První kolo 8.ročníku Chodské hasičské veterán ligy | |
| 2013/07/27 | Krchleby, stadion, Čtvrtá Krchlebská káď | |
| 2014/07/19 | Krchleby, Pátá Krchlebská káď | |
| 2015/07/18 | Krchleby, Šestá krchlebská káď | |
| 2016/07/16 | Krchleby, Sedmá Krchlebská káď | |
| 2017/07/22 | Krchleby, Osmá Krchlebská káď | |
| 2018/07/21 | Krchleby - Fotbalové hřiště, Devátá krchlebská káď | |
| 2018/07/21 | Krchleby, Devátá Krchlebská káď | |
| 2019/07/20 | Krchleby, Desátá Krchlebská káď | |
| 2020/07/18 | Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď | |
| 2021/07/17 | Krchleby, Dvanáctá Krchlebská káď | |
| 2022/07/16 | Krchleby, Třináctá Krchlebská káď | |
| 2023/07/22 | Krchleby, Čtrnáctá Krchlebská káď | |
| 2024/07/20 | Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď | |
| 2025/07/19 | Krchleby, O pohár Hořiny | |
| 2026/07/18 | Krchleby, O pohár Hořiny | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















