| Liga: | FSEU |
| Místo: | Kujavy |
| Okres: | Nový Jičín |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Kdy: | 10. 08. 2013 21:00 |
| Kontakt: | Martin Mrázek |
| Telefon: | 724 773 394 |
| Začátek rezervace: | 10. 08. 2013 20:00 |
| Konec rezervace: | 10. 08. 2013 21:00 |
| Začátek tipování: | 10. 08. 2013 20:00 |
| Konec hlasování: | 10. 08. 2013 00:00 |
| Zadal: | Jaromír Mrázek |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | http://www.facebook.com/SDHKujavy |
Poznámka pořadatele
II. ročník "O pohár ředitele HVP" v požárním útoku na 2B. Náběh a základna asfalt, ostatní tráva, kategorie muži, ženy. Během soutěže a při vyhlášení výsledků rozdáme ceny v hodnotě 80.000Kč, z toho v čistých prašulích více než 55.000Kč, obrovské poháry a jiné věcné ceny na památku do Vaši HZ.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kujavy-2013-08-10-4170.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov A | NJ | 13,72 | 13,60 | 13,72 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov B | NJ | 14,08 | 13,86 | 14,06 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Závišice | NJ | 14,56 | 14,27 | 14,56 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | JC | 13,82 | 14,62 | 14,62 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bartovice | OV | 14,39 | 14,72 | 14,72 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Výškovice | NJ | 14,68 | 14,73 | 14,73 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Oprechtice | FM | 14,77 | 14,58 | 14,77 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Prchalov A | NJ | 14,83 | 15,06 | 15,06 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 14,83 | 15,06 | 15,06 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lukavec | NJ | 15,07 | 15,02 | 15,07 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tošovice | NJ | 14,79 | 15,12 | 15,12 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vřesina | OP | 15,16 | 14,90 | 15,16 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mistřovice | KA | 14,67 | 15,32 | 15,32 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Luboměř | NJ | 15,24 | 15,36 | 15,36 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Stachovice | NJ | 15,01 | 15,38 | 15,38 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kujavy | NJ | 15,44 | 15,16 | 15,44 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mirošov | ZL | 15,47 | 14,96 | 15,47 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Svinov | OV | 15,05 | 15,57 | 15,57 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vyšní Lhoty | FM | 15,23 | 15,67 | 15,67 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Svoboda | OP | 15,46 | 15,68 | 15,68 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Oprechtice | FM | 15,66 | 15,75 | 15,75 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohuslavice | OP | 15,77 | 15,28 | 15,77 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Tísek A | NJ | 14,85 | 15,79 | 15,79 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kujavy | NJ | 15,70 | 15,80 | 15,80 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Svoboda | OP | 14,82 | 15,80 | 15,80 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vrbice A | KA | 14,82 | 15,84 | 15,84 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pustkovec | OV | 15,84 | 15,01 | 15,84 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Prchalov B | NJ | 15,45 | 15,86 | 15,86 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lubno | FM | 15,68 | 15,89 | 15,89 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jamnice | OP | 15,06 | 15,91 | 15,91 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Děhylov | OP | 15,92 | 14,37 | 15,92 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bartovice | OV | 15,92 | 15,25 | 15,92 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hukovice | NJ | 15,17 | 15,98 | 15,98 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Vrbice B | KA | 15,73 | 16,01 | 16,01 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Letohrad - Kunčice C | UO | 15,63 | 16,03 | 16,03 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Stachovice | NJ | 14,85 | 16,04 | 16,04 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Vyšní Lhoty | FM | 15,88 | 16,16 | 16,16 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Výškovice | NJ | 14,68 | 16,23 | 16,23 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Mniší | NJ | 15,73 | 16,30 | 16,30 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Turčianske Teplice | TR | 15,96 | 16,32 | 16,32 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vysoká | PR | 16,13 | 16,36 | 16,36 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vysoké Pole | ZL | 15,18 | 16,42 | 16,42 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Podhradní Lhota | KM | 15,62 | 16,42 | 16,42 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Frýdek | FM | 15,80 | 16,48 | 16,48 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Bernartice nad Odrou | NJ | 16,40 | 16,50 | 16,50 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Opatovice | PR | 16,52 | 16,12 | 16,52 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Mošnov | NJ | 15,87 | 16,56 | 16,56 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Hájov | NJ | 16,22 | 16,57 | 16,57 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Mošnov | NJ | 15,06 | 16,57 | 16,57 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Opatovice | PR | 16,07 | 16,66 | 16,66 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rychlov | KM | 16,99 | 16,55 | 16,99 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kozmice | OP | 16,04 | 17,38 | 17,38 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Orlice | UO | 17,20 | 17,49 | 17,49 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Markvartovice | OP | 17,50 | 17,19 | 17,50 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bartovice | OV | 16,57 | 17,73 | 17,73 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Stará Ves | NJ | 17,78 | 17,87 | 17,87 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stará Ves | NJ | 17,84 | 18,07 | 18,07 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Špičky | PR | 17,64 | 18,13 | 18,13 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bolatice | OP | 17,94 | 18,18 | 18,18 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Turčianske Teplice | TR | 18,59 | 18,59 | 18,59 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Střítež nad Ludinou | PR | 18,79 | 18,54 | 18,79 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Malé Hoštice | OP | 18,33 | 18,89 | 18,89 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Svinov | OV | 19,05 | 17,59 | 19,05 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Svinov | OV | 18,33 | 19,11 | 19,11 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radíkov | PR | 17,35 | 19,37 | 19,37 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hukovice | NJ | 19,43 | 18,11 | 19,43 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Závada | OP | 19,30 | 19,68 | 19,68 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Janovice | NJ | 19,55 | 19,81 | 19,81 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíkov | PR | 20,13 | 18,58 | 20,13 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pustkovec Marpus | OV | 19,86 | 20,28 | 20,28 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Albrechtice | KA | 19,77 | 20,31 | 20,31 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bartovice | OV | 20,41 | 20,44 | 20,44 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mistřovice | KA | 20,36 | 20,50 | 20,50 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Potštát B | PR | 19,33 | 21,41 | 21,41 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Potštát A | PR | 20,25 | 21,87 | 21,87 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tísek A | NJ | 19,64 | 21,96 | 21,96 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tísek B | NJ | 20,40 | 22,33 | 22,33 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čechy | PR | 22,46 | 20,85 | 22,46 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jančí | OP | 22,33 | 23,01 | 23,01 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tošovice | NJ | 22,79 | 23,68 | 23,68 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Frýdek | FM | 17,74 | 24,77 | 24,77 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hladké Životice | NJ | 24,75 | 25,27 | 25,27 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Tošovice | NJ | 20,16 | 25,52 | 25,52 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Opatovice | PR | 26,63 | 26,96 | 26,96 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Bolatice | OP | 27,88 | 27,04 | 27,88 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Partutovice | PR | 35,96 | 36,29 | 36,29 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Košatka | FM | 40,73 | 40,54 | 40,73 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Bělá | OP | 44,14 | 19,51 | 44,14 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Tísek B | NJ | NP | NP | NP | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | - Marpus | - | 18,67 | NP | NP | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hukovice | NJ | NP | NP | NP | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Bohuslavice | OP | NP | NP | NP | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Opatovice | PR | NP | NP | NP | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Albrechtice | KA | NP | NP | NP | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Malé Hoštice | OP | NP | NP | NP | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Tísek A | NJ | 20,42 | NP | NP | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Kozmice | TA | NP | NP | NP | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Kožušany Tážaly | OL | NP | NP | NP | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Skrochovice | OP | NP | NP | NP | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/08/10 | Kujavy, Hřiště TJ, Memoriál Arnošta Slezáka, 2B | |
| 2013/08/10 | Kujavy, noční o 80.000 Kč, Velká cena Kujavy na 2B | |
| 2015/08/08 | Hřiště TJ Sokol Kujavy, O pohár ředitele HVP, a.s., pobočky Ostrava | |
| 2016/08/13 | Kujavy, hřiště TJ, Memoriál Arnošta Slezáka a O pohár starostky obce. | |
| 2016/08/13 | Velká cena o 90 000 Kč na 2B, O pohár HVP | |
| 2017/08/12 | Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce | |
| 2017/08/12 | Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč | |
| 2018/08/11 | Kujavy, hřiště TJ, Pohárová soutěž, kvalifikace na noční o 100 000 Kč | |
| 2018/08/11 | Kujavy, hřiště TJ, O pohár HVP a 100 000 Kč | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















