Štítary - Hasičské hřiště 2026 (Domažlice)
4. kolo CHNHL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | CHNHL |
| Místo: | Štítary |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 05. 09. 2026 21:00 |
| Kontakt: | Petr Lešek |
| Telefon: | 724940750 |
| Začátek rezervace: | 22. 08. 2026 21:00 |
| Konec rezervace: | 05. 09. 2026 20:00 |
| Začátek tipování: | 05. 09. 2026 20:00 |
| Konec hlasování: | 05. 09. 2026 00:00 |
| Zadal: | Barbora Černá |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | neurčeno |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-l-ta-tary-16078.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Lukavice | PJ | 16,98 | 16,95 | 16,98 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Horní Lukavice | PJ | 16,99 | 16,90 | 16,99 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žebnice | PS | 17,20 | 17,45 | 17,45 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horní Kamenice | PJ | 17,38 | 17,55 | 17,55 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlubyně | PB | 17,18 | 17,65 | 17,65 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahorčice | KT | 17,72 | 17,35 | 17,72 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Únětice 1911 B | PJ | 17,77 | 17,72 | 17,77 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 A | PJ | 17,79 | 17,15 | 17,79 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 B | PJ | 17,85 | 17,63 | 17,85 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Robčice | PJ | 17,86 | 17,75 | 17,86 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 B | PJ | 17,88 | 17,38 | 17,88 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | PJ | 17,96 | 17,41 | 17,96 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | PJ | 18,13 | 17,21 | 18,13 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Kamenice | PJ | 18,15 | 17,39 | 18,15 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | PJ | 17,41 | 18,15 | 18,15 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahorčice | KT | 18,19 | 18,06 | 18,19 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žebnice | PS | 18,22 | 18,11 | 18,22 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bezdědovice | ST | 17,65 | 18,23 | 18,23 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bolkov | PJ | 18,26 | 18,14 | 18,26 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | PJ | 18,39 | 17,86 | 18,39 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žebnice | PS | 18,41 | 18,19 | 18,41 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlubyně | PB | 18,42 | 18,28 | 18,42 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Želčany | PJ | 18,43 | 18,06 | 18,43 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mokrouše | PJ | 18,43 | 18,28 | 18,43 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Kamenice | PJ | 18,44 | 17,37 | 18,44 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mochtín | KT | 18,44 | 18,47 | 18,47 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Lukavice | PJ | 18,47 | 17,06 | 18,47 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 18,53 | 17,05 | 18,53 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horní Lukavice | PJ | 18,59 | 17,64 | 18,59 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hlubyně | PB | 18,61 | 18,13 | 18,61 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Horní Kamenice | PJ | 17,93 | 18,62 | 18,62 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bolkov | PJ | 18,19 | 18,70 | 18,70 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Horní Kamenice | PJ | 18,72 | 18,16 | 18,72 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hlubyně | PB | 18,73 | 17,43 | 18,73 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Útušice | PJ | 18,66 | 18,87 | 18,87 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Nevřeň | PS | 18,87 | 18,06 | 18,87 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hrabice | PT | 18,91 | 18,62 | 18,91 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vranovice Peklo | PB | 18,96 | 18,28 | 18,96 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Želčany | PJ | 18,37 | 18,97 | 18,97 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Obora | PS | 18,10 | 18,97 | 18,97 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Chrást | PB | 18,98 | 17,64 | 18,98 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Horní Kamenice | PJ | 17,66 | 19,06 | 19,06 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Dehtín | KT | 19,08 | 18,65 | 19,08 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Poděvousy | DO | 19,09 | 18,51 | 19,09 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Útušice | PJ | 18,58 | 19,16 | 19,16 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Robčice | PJ | 18,60 | 19,23 | 19,23 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Štítary | DO | 19,24 | 18,96 | 19,24 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mokrouše | PJ | 18,63 | 19,25 | 19,25 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Dehtín | KT | 19,26 | 17,35 | 19,26 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Chlum | PJ | 19,30 | 18,94 | 19,30 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















