Litenčice 2020 (Kroměříž)
Memorial Pavlů Měrkových
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Litenčice |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 05. 09. 2020 20:30 |
| Kontakt: | Miroslav Ovečka |
| Telefon: | 739487647 |
| Začátek rezervace: | 02. 08. 2020 20:30 |
| Konec rezervace: | 05. 09. 2020 20:30 |
| Začátek tipování: | 05. 09. 2020 20:00 |
| Konec hlasování: | 05. 09. 2020 00:00 |
| Zadal: | mirrao |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Memorial Pavlů Měrkových
noční soutěž
muži, ženy
2B
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-11434.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | KM | 16,47 | 16,53 | 16,53 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | KM | 16,76 | 17,00 | 17,00 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | KM | 16,68 | 17,10 | 17,10 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | KM | 17,17 | 16,82 | 17,17 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | NJ | 17,21 | 27,15 | 17,21 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | PR | 17,22 | 17,02 | 17,22 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | PR | 17,23 | 17,10 | 17,23 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | ZL | 17,50 | 17,27 | 17,50 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrabůvka | PR | 17,51 | 17,10 | 17,51 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | KM | 17,17 | 17,58 | 17,58 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mladcová | ZL | 17,33 | 17,63 | 17,63 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | KM | 17,46 | 17,70 | 17,70 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | PR | 17,82 | 17,85 | 17,85 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mistřice | UH | 17,64 | 17,85 | 17,85 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ludslavice | KM | 17,09 | 17,99 | 17,99 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ludslavice | KM | 17,68 | 18,02 | 18,02 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Křenovice | PR | 17,96 | 18,03 | 18,03 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 17,85 | 18,03 | 18,03 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Milotice nad Bečvou | PR | 18,06 | 17,30 | 18,06 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Špičky | PR | 18,23 | 18,12 | 18,23 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dětkovice | VY | 18,35 | 18,18 | 18,35 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radkova Lhota | PR | 18,37 | 17,85 | 18,37 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Dědina A | KM | 18,41 | 17,75 | 18,41 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | KM | 18,47 | 18,01 | 18,47 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hlinsko | PR | 18,44 | 18,53 | 18,53 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Litenčice | KM | 18,57 | 17,97 | 18,57 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Podhradní Lhota | KM | 18,61 | 17,65 | 18,61 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mistřice | UH | 18,12 | 18,63 | 18,63 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kostelany | KM | 18,41 | 18,70 | 18,70 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hoštice | KM | 18,37 | 18,72 | 18,72 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dětkovice | VY | 18,75 | 18,11 | 18,75 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Dětkovice | VY | 18,78 | 18,54 | 18,78 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Nová Dědina | KM | 18,06 | 18,89 | 18,89 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Radkova Lhota | PR | 18,58 | 18,97 | 18,97 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Litenčice | KM | 18,98 | 18,87 | 18,98 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Ludslavice | KM | 18,99 | 18,61 | 18,99 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Litenčice | KM | 18,42 | 18,99 | 18,99 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Roštění | KM | 18,61 | 19,00 | 19,00 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Roštění | KM | 19,00 | 18,78 | 19,00 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Nová Dědina | KM | 19,01 | 18,53 | 19,01 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Babice | VS | 16,76 | 19,02 | 19,02 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hoštice | KM | 19,05 | 18,80 | 19,05 | 2025/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Vrchoslavice | PV | 18,75 | 19,09 | 19,09 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Křenovice | PR | 19,11 | 18,98 | 19,11 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Karolín | KM | 17,52 | 19,12 | 19,12 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Počenice | KM | 19,02 | 19,17 | 19,17 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Radkova Lhota | PR | 19,20 | 18,64 | 19,20 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Litenčice | KM | 19,25 | 18,81 | 19,25 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Kučerov | VY | 19,25 | 19,24 | 19,25 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Zahnašovice | KM | 19,14 | 19,26 | 19,26 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















