Liga: | ZČHL |
Místo: | Louňová |
Okres: | Plzeň-jih |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 15. 08. 2009 11:00 |
Kontakt: | p. Ladislav Linda |
Telefon: | +420604710579 |
Začátek rezervace: | 01. 08. 2009 11:00 |
Konec rezervace: | 15. 08. 2009 11:00 |
Začátek tipování: | |
Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounova-2009-08-15-239.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Vřeskovice | KT | Pavel Duchek | ||
2 | 4 | Žákava | PJ | Milan Polívka | ||
3 | 5 | Mokrouše | PJ | SDH Mokrouše | ||
4 | 6 | Bolkov | PJ | Dusan Krieglstein | ||
5 | 8 | Horní Kamenice | DO | Milan Polívka | ||
6 | 9 | Malinec | PJ | Pavel Duchek | ||
7 | 10 | Krašovice | PS | Kay | ||
8 | 11 | Obora | PS | Vasek Dolejs | ||
9 | 12 | Nekmíř | PS | Vasek Dolejs | ||
10 | 13 | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Petty | ||
11 | 14 | Dobříč | PS | BrKo | ||
12 | 16 | Kout na Šumavě | DO | Jirka-Kout | ||
13 | 17 | Štichovice | PS | Miroslav Dolanský | ||
14 | 18 | Hůrky | RO | Petra Henžlíková | ||
15 | 19 | Hubenov | KT | Vladimír Záhrobský | ||
16 | 21 | Dolní Hradiště | PS | Luděk Bech | ||
17 | 22 | Úherce | PS | Petr Štejr | ||
18 | 23 | Kopidlo | PS | Vít Sládek BOR, s.r.o. | ||
19 | 25 | Únětice 1911 | PJ | Petr Skala | ||
20 | 26 | Doubravka | PM | doubravka sdh | ||
21 | 27 | Chlum | PJ | SDH Chlum | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 5 | Hůrky | RO | Petra Henžlíková | ||
2 | 6 | Mrtník | PS | Anna Polcarová | ||
3 | 8 | Únětice 1911 | PJ | Petr Skala | ||
4 | 9 | Chválenice | PJ | Karel Nolč | ||
5 | 10 | Chlum | PJ | SDH Chlum |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice | PJ | 16,85 | 17,04 | 17,04 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 18,77 | 18,70 | 18,77 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Poděvousy | DO | 18,80 | 18,31 | 18,80 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Mrtník | PS | 19,18 | 18,67 | 19,18 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Bučí | PS | 19,09 | 19,81 | 19,81 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Únětice 1911 | PJ | 19,86 | 18,42 | 19,86 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Únětice 1911 | PJ | 19,05 | 20,06 | 20,06 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Horní Hradiště | PS | 20,41 | 20,23 | 20,41 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Horní Hradiště | PS | 19,63 | 20,77 | 20,77 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Mrtník | PS | 20,71 | 20,81 | 20,81 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Chlum | PJ | 21,06 | 20,78 | 21,06 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Chotíkov | PS | 21,09 | 20,75 | 21,09 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Seč | PJ | 21,83 | 21,46 | 21,83 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Hůrky | RO | 22,48 | 20,64 | 22,48 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Hůrky | RO | 23,58 | 23,24 | 23,58 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Doubravka | PM | 31,15 | 29,47 | 31,15 | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Poděvousy | DO | 34,10 | 19,36 | 34,10 | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Chválenice | PJ | - | - | NP | 2010/07/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Bučí | PS | 20,93 | 25,20 | NP | 2011/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/08/15 | Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová | |
2010/07/04 | Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová | |
2011/07/02 | Louňová, O POHÁR SDH LOUŇOVÁ | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2024/06/08 | Horní Hradiště, O pohár starosty SDH | |
2024/06/09 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
2024/06/29 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
2024/06/30 | Štítary, O pohár starosty SDH Štítary | |
2024/07/20 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | |
2024/07/21 | Poděvousy, O pohár Víti Veselého | |
2024/07/27 | Robčice, O pohár obce Robčice | |
2024/07/28 | Buková, O pohár Srnčiho vrchu | |
2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
2024/08/04 | Stýskaly, Stýskalský víkend | |
2024/08/17 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | |
2024/08/18 | Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH | |
2024/08/31 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | |
Kdy | Kde | Liga |