| Liga: | ONL |
| Místo: | Náměšť na Hané |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 05. 08. 2017 21:00 |
| Kontakt: | delegát ONL: Kotraš Tomáš |
| Telefon: | 775 208 600 |
| Začátek rezervace: | 30. 07. 2017 19:00 |
| Konec rezervace: | 05. 08. 2017 17:00 |
| Začátek tipování: | 05. 08. 2017 20:00 |
| Konec hlasování: | 05. 08. 2017 00:00 |
| Zadal: | ADMIN |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SDH-N%C3%A1m%C4%9B%C5%A1%C5%A5-na-Han%C3%A9-337445329683667/ |
Poznámka pořadatele
Hasičský areál u Koupaliště
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-namest-na-hane-8365.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Měrotín | OL | 15,16 | 15,19 | 15,19 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešnice X | OL | 15,08 | 15,24 | 15,24 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Měrotín | OL | 14,91 | 15,26 | 15,26 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bílovice | PV | 15,28 | 14,37 | 15,28 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Břevenec | OL | 15,32 | 15,44 | 15,44 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Náměšť na Hané | OL | 15,46 | 15,38 | 15,46 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bílovice | PV | 15,46 | 15,49 | 15,49 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Měrotín | OL | 15,57 | 14,80 | 15,57 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čelechovice na Hané | PV | 15,62 | 15,34 | 15,62 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ludéřov | OL | 15,68 | 14,65 | 15,68 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ludéřov | OL | 15,82 | 15,13 | 15,82 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Cholina | OL | 15,69 | 15,90 | 15,90 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chválkovice | OL | 15,66 | 15,91 | 15,91 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Janovice | BR | 15,88 | 16,09 | 16,09 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ráječek | SU | 16,22 | 14,90 | 16,22 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lukov | ZL | 15,34 | 16,24 | 16,24 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Myslejovice | PV | 16,37 | 15,78 | 16,37 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dolany | OL | 16,40 | 16,14 | 16,40 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střelice | OL | 16,40 | 16,01 | 16,40 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kožušany | OL | 15,93 | 16,41 | 16,41 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechy pod Kosířem | PV | 15,54 | 16,41 | 16,41 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Třeština | SU | 16,10 | 16,52 | 16,52 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pavlov-výběr | SU | 16,21 | 16,60 | 16,60 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nemile | SU | 16,07 | 16,61 | 16,61 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Náměšť na Hané | OL | 15,93 | 16,77 | 16,77 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Císařov | PR | 15,34 | 16,88 | 16,88 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Střelice | OL | 15,78 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chválkovice | OL | 17,07 | 15,93 | 17,07 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Náměšť na Hané | OL | 17,16 | 16,38 | 17,16 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Svésedlice | OL | 16,89 | 17,25 | 17,25 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Otinoves | PV | 17,56 | 16,33 | 17,56 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Střížov | OL | 17,58 | 16,06 | 17,58 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Kožušany | OL | 17,61 | 17,14 | 17,61 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Šumvald | OL | 17,91 | 17,74 | 17,91 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Střížov | OL | 18,10 | 15,80 | 18,10 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Domamyslice Dvojka | PV | 18,13 | 15,64 | 18,13 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Tršice | OL | 18,22 | 17,65 | 18,22 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Hlubočky | OL | 18,25 | 15,86 | 18,25 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Kožušany | OL | 18,59 | 15,56 | 18,59 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Pavlov-výběr | SU | 17,25 | 18,69 | 18,69 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Podolí | PR | 19,07 | 18,72 | 19,07 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Radíkov | OL | 18,35 | 19,13 | 19,13 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Grygov | OL | 18,73 | 19,25 | 19,25 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Olšany u Prostějova | PV | 19,40 | 18,03 | 19,40 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Kokory | PR | 19,91 | 18,30 | 19,91 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Velký Týnec | OL | 18,75 | 19,92 | 19,92 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Krasice - Prostějov | PV | 18,49 | 20,20 | 20,20 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Čechy pod Kosířem | PV | 20,25 | 19,30 | 20,25 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Náměšť na Hané 2 | OL | 20,46 | 19,86 | 20,46 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Cholina | OL | 16,03 | 20,73 | 20,73 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Loučany | OL | 18,43 | 17,31 | 18,43 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pěnčín | PV | 17,81 | 18,72 | 18,72 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Maršíkov | SU | 18,83 | 18,85 | 18,85 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krasice - Prostějov | PV | 19,02 | 18,73 | 19,02 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loučany | OL | 19,02 | 18,27 | 19,02 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Cholina | OL | 18,72 | 19,21 | 19,21 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Cholina | OL | 18,83 | 19,24 | 19,24 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krasice - Prostějov | PV | 19,34 | 19,31 | 19,34 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bílovice B | PV | 19,41 | 18,88 | 19,41 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kosov | SU | 19,42 | 19,06 | 19,42 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pěnčín | PV | 19,61 | 19,47 | 19,61 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Týnec | OL | 19,32 | 19,70 | 19,70 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Maršíkov | SU | 19,79 | 19,55 | 19,79 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Droždín Chvádrož | OL | 19,60 | 19,84 | 19,84 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nové Dvory | OL | 19,87 | 19,06 | 19,87 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bílovice B | PV | 19,31 | 19,89 | 19,89 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velký Týnec | OL | 19,90 | 19,77 | 19,90 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Náměšť na Hané | OL | 19,76 | 20,09 | 20,09 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Břevenec | OL | 20,37 | 19,68 | 20,37 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Blatec | OL | 20,45 | 19,22 | 20,45 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olešnice | OL | 20,65 | 18,47 | 20,65 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Náměšť na Hané | OL | 20,61 | 20,86 | 20,86 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Svésedlice | OL | 19,87 | 21,07 | 21,07 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nenakonice | OL | 21,11 | 21,31 | 21,31 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pavlov | SU | 21,92 | 19,06 | 21,92 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Náměšť na Hané | OL | 22,01 | 18,71 | 22,01 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chválkovice | OL | 20,45 | 22,10 | 22,10 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Grygov | OL | 22,27 | 21,24 | 22,27 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Haňovice | OL | 19,84 | 22,30 | 22,30 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Blatec | OL | 22,72 | 21,14 | 22,72 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Lesnice | SU | 22,60 | 22,78 | 22,78 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Troubelice | OL | 22,90 | 22,66 | 22,90 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Velký Týnec | OL | 19,54 | 23,28 | 23,28 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Svésedlice | OL | 19,97 | 23,36 | 23,36 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Medlov | OL | 21,00 | 24,77 | 24,77 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Kožušany | OL | 20,60 | 25,80 | 25,80 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Vojnice | OL | 26,80 | 25,54 | 26,80 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Dub nad Moravou | OL | 27,55 | 26,89 | 27,55 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Kožušany | OL | 24,45 | 27,93 | 27,93 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Haňovice | OL | 19,91 | 29,08 | 29,08 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Bohuňovice | OL | 30,26 | 27,95 | 30,26 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Cholina | OL | 30,23 | 30,38 | 30,38 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Trusovice | OL | 30,77 | 23,98 | 30,77 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nenakonice | OL | 31,03 | 31,35 | 31,35 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Nové Dvory | OL | 35,85 | 34,16 | 35,85 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Chválkovice | OL | 35,96 | 36,01 | 36,01 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vojnice | OL | 36,81 | 36,60 | 36,81 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mladeč | OL | 38,77 | 38,84 | 38,84 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Krasice - Prostějov | PV | 40,94 | 41,17 | 41,17 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Loučany | OL | 23,42 | 21,71 | NP | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2016/08/06 | Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti | |
| 2017/08/05 | Náměšť na Hané, noční soutěž 2B | |
| 2018/08/04 | Náměšť na Hané, noční soutěž 2B | |
| 2019/08/03 | Náměšť na Hané, noční soutěž 2B | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















