| Liga: | JLNS |
| Místo: | Nevšová |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 18. 06. 2016 21:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 04. 06. 2016 12:00 |
| Konec rezervace: | 17. 06. 2016 22:00 |
| Začátek tipování: | 18. 06. 2016 20:00 |
| Konec hlasování: | 18. 06. 2016 00:00 |
| Zadal: | Pavel Pavelka |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Kategorie: muži, ženy 2B
Povrch: základna + náběh zámková dlažba, ostatní povrch travnatý
Časomíra: terče sklopné, start pistol
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevsova-7394.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brumov B | ZL | 14,07 | 14,08 | 14,08 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Brumov B | ZL | 14,33 | 14,26 | 14,33 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hoštiná | PU | 14,44 | 14,23 | 14,44 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vésky B | UH | 14,23 | 14,53 | 14,53 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vrbětice | ZL | 14,19 | 14,54 | 14,54 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mirošov B | ZL | 14,40 | 14,61 | 14,61 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevšová C | ZL | 14,31 | 14,61 | 14,61 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vrbětice | ZL | 14,64 | 14,46 | 14,64 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Štítná nad Vláří | ZL | 14,41 | 14,69 | 14,69 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov C | ZL | 14,51 | 14,72 | 14,72 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velký Ořechov | ZL | 14,73 | 14,47 | 14,73 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Šarovy | ZL | 14,75 | 14,66 | 14,75 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mirošov | ZL | 14,76 | 14,59 | 14,76 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kněžpole A | UH | 14,57 | 14,78 | 14,78 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov C | ZL | 14,81 | 14,27 | 14,81 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mirošov B | ZL | 14,82 | 14,58 | 14,82 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vrbětice | ZL | 14,82 | 14,57 | 14,82 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velký Ořechov | ZL | 14,61 | 14,82 | 14,82 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velký Ořechov B | ZL | 14,63 | 14,83 | 14,83 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kněžpole A | UH | 14,87 | 14,66 | 14,87 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vrbětice | ZL | 14,43 | 14,98 | 14,98 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Veselá | ZL | 14,78 | 14,99 | 14,99 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nevšová | ZL | 15,01 | 14,94 | 15,01 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mirošov | ZL | 15,03 | 14,94 | 15,03 | 2018/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vysoké Pole | ZL | 14,61 | 15,04 | 15,04 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mladcová | ZL | 15,04 | 14,72 | 15,04 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nedašov | ZL | 14,72 | 15,05 | 15,05 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mladcová | ZL | 15,06 | 14,93 | 15,06 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Brumov B | ZL | 14,17 | 15,07 | 15,07 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mirošov C | ZL | 14,51 | 15,08 | 15,08 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hostětín | UH | 15,08 | 15,08 | 15,08 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hradčovice | UH | 15,10 | 14,52 | 15,10 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Vrbětice | ZL | 15,11 | 14,22 | 15,11 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Nevšová C | ZL | 15,13 | 14,92 | 15,13 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Bratřejov | ZL | 15,09 | 15,15 | 15,15 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 15,16 | 14,86 | 15,16 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Velký Ořechov C | ZL | 15,18 | 15,16 | 15,18 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vřesovice | HO | 15,20 | 14,67 | 15,20 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Mirošov B | ZL | 14,81 | 15,21 | 15,21 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Štítná nad Vláří | ZL | 14,42 | 15,21 | 15,21 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Nevšová B | ZL | 14,66 | 15,21 | 15,21 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vésky B | UH | 15,22 | 15,08 | 15,22 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Velký Ořechov B | ZL | 15,23 | 14,74 | 15,23 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hradčovice A | UH | 14,95 | 15,26 | 15,26 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lukov | ZL | 15,08 | 15,30 | 15,30 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Lidečko | VS | 15,01 | 15,31 | 15,31 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Mirošov | ZL | 15,33 | 14,80 | 15,33 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Štítná nad Vláří | ZL | 15,09 | 15,33 | 15,33 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Mirošov C | ZL | 15,33 | 15,06 | 15,33 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vésky B | UH | 15,34 | 14,78 | 15,34 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | ZL | 16,78 | 16,42 | 16,78 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | UH | 16,85 | 16,55 | 16,85 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | KM | 16,87 | 17,10 | 17,10 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sazovice | ZL | 17,17 | 16,80 | 17,17 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Popov | ZL | 17,00 | 17,21 | 17,21 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | UH | 16,78 | 17,26 | 17,26 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Popov | ZL | 17,27 | 16,25 | 17,27 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Tečovice | ZL | 17,31 | 17,10 | 17,31 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nedašova Lhota | ZL | 17,32 | 16,95 | 17,32 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Holešov | KM | 17,32 | 17,29 | 17,32 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Roštění | KM | 17,34 | 16,88 | 17,34 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pohořelice | ZL | 17,16 | 17,37 | 17,37 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostětín | UH | 17,44 | 16,89 | 17,44 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nedašova Lhota | ZL | 17,51 | 16,87 | 17,51 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hostětín | UH | 17,16 | 17,55 | 17,55 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dolní Bečva | VS | 17,44 | 17,65 | 17,65 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pohořelice | ZL | 17,15 | 17,66 | 17,66 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Holešov | KM | 17,06 | 17,66 | 17,66 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bojkovice | UH | 17,67 | 17,61 | 17,67 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradčovice | UH | 17,17 | 17,69 | 17,69 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hradčovice | UH | 17,72 | 17,51 | 17,72 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | KM | 17,73 | 16,71 | 17,73 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bojkovice | UH | 17,76 | 17,45 | 17,76 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Racková | ZL | 17,59 | 17,80 | 17,80 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Popov | ZL | 17,81 | 17,77 | 17,81 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bojkovice | UH | 17,64 | 17,88 | 17,88 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vlachovice | ZL | 17,93 | 17,55 | 17,93 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Martinice | KM | 17,94 | 16,93 | 17,94 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vlachovice | ZL | 17,56 | 17,94 | 17,94 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nedašova Lhota | ZL | 17,95 | 17,79 | 17,95 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Slušovice | ZL | 17,96 | 17,51 | 17,96 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hradčovice | UH | 17,99 | 17,78 | 17,99 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Holešov | KM | 17,79 | 17,99 | 17,99 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Pohořelice | ZL | 17,24 | 18,03 | 18,03 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nedašova Lhota | ZL | 18,06 | 17,59 | 18,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Velký Ořechov | ZL | 18,09 | 17,17 | 18,09 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Nedašova Lhota | ZL | 17,88 | 18,10 | 18,10 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vlachovice | ZL | 17,28 | 18,13 | 18,13 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Vlachovice | ZL | 17,35 | 18,14 | 18,14 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Pohořelice | ZL | 18,15 | 17,88 | 18,15 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Vlachovice | ZL | 18,18 | 17,70 | 18,18 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Roštění | KM | 18,22 | 17,96 | 18,22 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Pohořelice | ZL | 17,57 | 18,22 | 18,22 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Popov | ZL | 17,60 | 18,30 | 18,30 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Rudimov | ZL | 17,52 | 18,31 | 18,31 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Roštění | KM | 17,97 | 18,32 | 18,32 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vlachovice | ZL | 18,32 | 18,05 | 18,32 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 18,22 | 18,35 | 18,35 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Holešov | KM | 17,85 | 18,36 | 18,36 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Popov | ZL | 17,86 | 18,36 | 18,36 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | ZL | 14,89 | 14,81 | 14,89 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mirošov | ZL | 15,64 | 15,32 | 15,64 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | ZL | 16,36 | 15,05 | 16,36 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Všemina | ZL | 16,11 | 16,46 | 16,46 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zádveřice | ZL | 16,44 | 16,51 | 16,51 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sazovice | ZL | 16,18 | 16,51 | 16,51 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradčovice | UH | 16,51 | 16,41 | 16,51 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Racková Tečovice | ZL | 16,35 | 16,53 | 16,53 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lukov | ZL | 16,47 | 16,74 | 16,74 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Racková - Tečovice | ZL | 16,78 | 16,57 | 16,78 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | ZL | 16,80 | 15,15 | 16,80 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ublo | ZL | 16,87 | 16,33 | 16,87 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mysločovice | ZL | 16,72 | 16,95 | 16,95 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sazovice | ZL | 16,87 | 16,97 | 16,97 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | - Racková-Tečovice | - | 16,75 | 17,00 | 17,00 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nevšová | ZL | 17,02 | 16,89 | 17,02 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lukov | ZL | 17,03 | 16,92 | 17,03 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pitín | UH | 16,93 | 17,16 | 17,16 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lipová | ZL | 16,93 | 17,23 | 17,23 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradčovice | UH | 16,34 | 17,26 | 17,26 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Záhlinice | KM | 16,44 | 17,26 | 17,26 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vrbka | KM | 17,34 | 15,75 | 17,34 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mysločovice | ZL | 17,40 | 17,10 | 17,40 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pitín | UH | 16,78 | 17,44 | 17,44 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Racková | ZL | 17,32 | 17,56 | 17,56 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lipová | ZL | 17,69 | 16,88 | 17,69 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Popov | ZL | 17,79 | 17,04 | 17,79 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ublo | ZL | 16,62 | 17,80 | 17,80 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zádveřice | ZL | 17,87 | 17,79 | 17,87 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rudimov | ZL | 17,36 | 17,99 | 17,99 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | - Napamal | - | 18,06 | 17,11 | 18,06 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Mirošov | ZL | 18,15 | 18,35 | 18,35 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Lipová | ZL | 18,48 | 17,75 | 18,48 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Návojná | ZL | 18,85 | 18,62 | 18,85 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Žeranovice | KM | 19,00 | 18,94 | 19,00 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Žeranovice | KM | 17,12 | 19,12 | 19,12 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Všemina | ZL | 18,05 | 19,14 | 19,14 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Trnava | ZL | 19,54 | 18,76 | 19,54 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Lipová | ZL | 19,64 | 19,43 | 19,64 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Sazovice | ZL | 18,58 | 19,98 | 19,98 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Sazovice | ZL | 20,03 | 19,61 | 20,03 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lechotice | KM | 19,85 | 20,06 | 20,06 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nevšová | ZL | 19,68 | 20,07 | 20,07 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | 19,05 | 20,14 | 20,14 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Vlachova Lhota | ZL | 19,83 | 20,19 | 20,19 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Šarovy | ZL | 20,00 | 20,27 | 20,27 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Trnava | ZL | 19,34 | 20,35 | 20,35 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Býškovice | PR | 20,72 | 19,56 | 20,72 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | - NAPAMAL | - | 21,26 | 21,15 | 21,26 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Veselá | ZL | 18,12 | 21,31 | 21,31 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | ZL | 18,07 | 17,86 | 18,07 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Šarovy | ZL | 18,23 | 17,47 | 18,23 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Tečovice | ZL | 18,36 | 17,54 | 18,36 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dolní Bečva | VS | 18,39 | 17,93 | 18,39 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hradčovice | UH | 18,42 | 18,21 | 18,42 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Racková | ZL | 18,45 | 18,24 | 18,45 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | ZL | 18,22 | 18,70 | 18,70 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pohořelice | ZL | 18,76 | 17,59 | 18,76 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pohořelice | ZL | 18,80 | 18,59 | 18,80 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Racková | ZL | 18,82 | 18,25 | 18,82 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sazovice | ZL | 18,83 | 18,66 | 18,83 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pohořelice | ZL | 18,28 | 19,03 | 19,03 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pohořelice | ZL | 19,04 | 19,09 | 19,09 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nedašov | ZL | 19,00 | 19,25 | 19,25 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Racková | ZL | 19,33 | 18,43 | 19,33 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bílovice | UH | 18,72 | 19,43 | 19,43 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradčovice | UH | 19,43 | 19,22 | 19,43 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Machová | ZL | 19,43 | 19,57 | 19,57 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Březolupy | UH | 19,58 | 18,96 | 19,58 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lhota | ZL | 19,79 | 18,85 | 19,79 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Racková | ZL | 17,86 | 19,84 | 19,84 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Míkovice | UH | 18,97 | 19,87 | 19,87 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | ZL | 19,97 | 19,64 | 19,97 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pohořelice | ZL | 19,81 | 20,01 | 20,01 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lhota | ZL | 20,23 | 19,81 | 20,23 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lhota | ZL | 19,68 | 20,25 | 20,25 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Trnava | ZL | 20,28 | 20,40 | 20,40 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílovice | UH | 20,74 | 19,70 | 20,74 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bratřejov | ZL | 20,78 | 19,36 | 20,78 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Machová | ZL | 20,48 | 21,10 | 21,10 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Šarovy | ZL | 20,90 | 21,38 | 21,38 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Šarovy | ZL | 19,82 | 21,40 | 21,40 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | - NAPAMAL | - | 21,60 | 21,16 | 21,60 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,69 | 21,65 | 21,69 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Trnava | ZL | 21,73 | 21,52 | 21,73 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Valašské Příkazy | VS | 21,74 | 20,51 | 21,74 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Malenovice | ZL | 19,70 | 21,85 | 21,85 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Machová | ZL | 21,70 | 22,20 | 22,20 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Míkovice | UH | 22,52 | 21,61 | 22,52 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Březolupy | UH | 20,23 | 22,95 | 22,95 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Machová | ZL | 21,46 | 23,01 | 23,01 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lhota | ZL | 23,10 | 22,15 | 23,10 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Lukov | ZL | 23,36 | 22,04 | 23,36 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bílovice | UH | 27,11 | 27,54 | 27,54 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Hostišová | ZL | 27,90 | 29,11 | 29,11 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Trnava | ZL | 28,81 | 29,28 | 29,28 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Nedašova Lhota | ZL | 39,35 | 39,57 | 39,57 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 39,91 | 40,77 | 40,77 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Trnava | ZL | 44,10 | 20,93 | 44,10 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Machová | ZL | 44,52 | 47,61 | 47,61 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















