Nová Dědina ZRUŠENO!!!!!! 2026 (Kroměříž)
O pohár starosty SDH Nová Dědina
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Nová Dědina |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 20. 06. 2026 11:00 |
| Kontakt: | Martin Láník, SDH Nová Dědina |
| Telefon: | 776601625 |
| Začátek rezervace: | 01. 06. 2026 11:00 |
| Konec rezervace: | 16. 06. 2026 11:00 |
| Začátek tipování: | 20. 06. 2026 20:00 |
| Konec hlasování: | 20. 06. 2026 00:00 |
| Zadal: | Martin Láník |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Děti |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-da-dina-16116.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Babice | VS | 15,99 | 15,97 | 15,99 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | NJ | 15,79 | 16,14 | 16,14 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | KM | 16,16 | 15,69 | 16,16 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice | KM | 16,21 | 16,06 | 16,21 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mladcová | ZL | 16,33 | 16,15 | 16,33 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velký Ořechov | ZL | 16,33 | 16,37 | 16,37 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | NJ | 16,53 | 15,82 | 16,53 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | KM | 16,54 | 16,34 | 16,54 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Prchalov B | NJ | 16,56 | 16,09 | 16,56 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabůvka | PR | 16,65 | 16,34 | 16,65 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | KM | 16,45 | 16,67 | 16,67 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radíkov | PR | 16,67 | 16,27 | 16,67 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | ZL | 16,81 | 16,87 | 16,87 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky | BO | 16,40 | 16,90 | 16,90 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Karolín | KM | 16,55 | 16,99 | 16,99 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hoštice | KM | 16,99 | 17,01 | 17,01 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrabůvka | PR | 16,60 | 17,07 | 17,07 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hlinsko | PR | 16,79 | 17,08 | 17,08 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladcová | ZL | 16,79 | 17,09 | 17,09 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | KM | 17,01 | 17,09 | 17,09 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mistřín B | HO | 17,04 | 17,11 | 17,11 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Karolín | KM | 16,86 | 17,15 | 17,15 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Špičky | PR | 16,63 | 17,23 | 17,23 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radíkov | PR | 16,45 | 17,27 | 17,27 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | ZL | 17,28 | 16,43 | 17,28 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pravčice | KM | 17,31 | 16,93 | 17,31 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | KM | 17,14 | 17,34 | 17,34 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | KM | 17,39 | 16,57 | 17,39 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahnašovice | KM | 17,27 | 17,39 | 17,39 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladcová | ZL | 17,41 | 16,50 | 17,41 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahnašovice | KM | 17,48 | 17,01 | 17,48 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hoštice | KM | 17,50 | 17,07 | 17,50 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Prchalov B | NJ | 17,53 | 17,46 | 17,53 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Zahnašovice | KM | 17,54 | 17,33 | 17,54 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Velký Ořechov | ZL | 17,12 | 17,55 | 17,55 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Kostelany | KM | 17,56 | 17,29 | 17,56 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Špičky | PR | 17,37 | 17,56 | 17,56 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Mladcová | ZL | 17,58 | 17,33 | 17,58 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Babice | VS | 17,59 | 17,52 | 17,59 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Křenovice | PR | 17,20 | 17,63 | 17,63 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Ludslavice | KM | 17,64 | 17,31 | 17,64 | 2017/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Radkova Lhota | PR | 17,41 | 17,66 | 17,66 | 2021/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Ludslavice | KM | 17,50 | 17,66 | 17,66 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Pravčice | KM | 17,67 | 17,55 | 17,67 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Ratiboř | VS | 17,30 | 17,78 | 17,78 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dětkovice | VY | 17,81 | 17,43 | 17,81 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Hrabůvka | PR | 16,62 | 17,84 | 17,84 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Ludslavice | KM | 17,68 | 17,87 | 17,87 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Karolín | KM | 17,87 | 17,68 | 17,87 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Ludslavice | KM | 17,90 | 17,65 | 17,90 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















