| Liga: | FSEU |
| Místo: | Oprechtice |
| Okres: | Frýdek-Místek |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Kdy: | 19. 06. 2005 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 19. 06. 2005 10:00 |
| Konec rezervace: | 19. 06. 2005 10:00 |
| Začátek tipování: | 19. 06. 2005 10:00 |
| Konec hlasování: | 19. 06. 2005 10:00 |
| Zadal: | Martin Nováček |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oprechtice-2005-06-19-3131.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov A | NJ | 13,42 | 13,51 | 13,51 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kozlovice | FM | 13,71 | 13,41 | 13,71 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Svinov A | OV | 13,81 | 13,70 | 13,81 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov A | NJ | 13,40 | 13,99 | 13,99 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vrbice A | KA | 13,69 | 13,99 | 13,99 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Oprechtice A | FM | 13,81 | 14,01 | 14,01 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Svinov B | OV | 14,12 | 14,08 | 14,12 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Petřvaldík | NJ | 14,21 | 14,09 | 14,21 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bartovice A | OV | 14,23 | 13,43 | 14,23 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Prchalov A | NJ | - | - | 14,26 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Petřvaldík | NJ | 14,13 | 14,31 | 14,31 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Prchalov A | NJ | 14,16 | 14,33 | 14,33 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Oprechtice | FM | 13,99 | 14,35 | 14,35 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | PV | 13,96 | 14,36 | 14,36 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Podhorie | ZA | 14,45 | 13,97 | 14,45 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mošnov | NJ | 14,47 | 14,19 | 14,47 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Košatka | FM | 14,49 | 14,36 | 14,49 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Ves | FM | 14,50 | 14,41 | 14,50 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podvysoká | CA | 14,50 | 14,13 | 14,50 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mniší | NJ | 14,51 | 14,48 | 14,51 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Prchalov A | NJ | - | - | 14,51 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vrbice A | KA | 14,54 | 14,04 | 14,54 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Prchalov | NJ | - | - | 14,55 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bartovice B | OV | 13,89 | 14,56 | 14,56 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Karviná Louky | KA | 14,01 | 14,56 | 14,56 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lubno | FM | 14,59 | 14,49 | 14,59 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Oprechtice | FM | - | - | 14,60 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbice | KA | 14,59 | 14,60 | 14,60 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Podvysoká | CA | 14,23 | 14,61 | 14,61 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Košatka A | FM | 14,49 | 14,62 | 14,62 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Mošnov | NJ | 14,63 | 14,59 | 14,63 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Oprechtice | FM | 14,42 | 14,68 | 14,68 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Hněvošice | OP | - | - | 14,68 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Prchalov A | NJ | 14,53 | 14,70 | 14,70 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Bartovice | OV | 14,40 | 14,73 | 14,73 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Malenovice | FM | 14,47 | 14,76 | 14,76 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Kozlovice | FM | 14,49 | 14,76 | 14,76 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Oprechtice A | FM | - | - | 14,77 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Petřvaldík | NJ | - | - | 14,77 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Vrbice | KA | - | - | 14,77 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Stará Ves A | NJ | 14,80 | 14,57 | 14,80 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vrbice B | KA | - | - | 14,80 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Prchalov B | NJ | 14,11 | 14,81 | 14,81 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Kojkovice | FM | - | - | 14,82 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Svinov A | OV | 14,87 | 14,36 | 14,87 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Neplachovice | OP | - | - | 14,88 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Vrbice A | KA | - | - | 14,90 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Prchalov | NJ | 14,63 | 14,90 | 14,90 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Svinov A | OV | - | - | 14,90 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vrbice A | KA | 14,72 | 14,92 | 14,92 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bartovice B | OV | 17,22 | 16,92 | 17,22 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Oprechtice | FM | 16,33 | 17,28 | 17,28 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Petřvaldík | NJ | 17,31 | 16,88 | 17,31 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bartovice B | OV | 17,19 | 17,32 | 17,32 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Skrochovice | OP | 17,34 | 17,16 | 17,34 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nová Ves | FM | 17,35 | 17,20 | 17,35 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bartovice B | OV | 17,48 | 17,17 | 17,48 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kozmice | OP | 17,52 | 16,98 | 17,52 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Oprechtice | FM | 17,61 | 16,81 | 17,61 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | PR | 17,35 | 17,62 | 17,62 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bartovice A | OV | 16,88 | 17,63 | 17,63 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jistebník | NJ | - | - | 17,67 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stará Ves | NJ | 17,70 | 17,69 | 17,70 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stará Ves | FM | 17,81 | 17,72 | 17,81 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rychaltice | FM | - | - | 17,84 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Oprechtice | FM | - | - | 17,97 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bartovice A | OV | 17,02 | 17,98 | 17,98 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Stará Ves | NJ | 17,98 | 17,25 | 17,98 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Oprechtice | FM | 18,07 | 16,23 | 18,07 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bartovice B | OV | 18,09 | 17,63 | 18,09 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mistřovice | KA | 17,49 | 18,11 | 18,11 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chlebičov | OP | 17,88 | 18,23 | 18,23 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Malé Hoštice | OP | 18,26 | 17,94 | 18,26 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mistřovice | KA | 18,35 | 18,01 | 18,35 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Petřvaldík | NJ | - | - | 18,48 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bolatice | OP | 17,64 | 18,58 | 18,58 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Svinov | OV | 18,15 | 18,59 | 18,59 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Jistebník | NJ | 18,23 | 18,62 | 18,62 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radíkov | PR | 18,62 | 18,73 | 18,73 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kozmice | OP | 18,69 | 18,75 | 18,75 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Bartovice | OV | - | - | 18,87 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,68 | 18,89 | 18,89 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Bartovice A | OV | - | - | 18,90 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bartovice B | OV | - | - | 18,93 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Oprechtice | FM | - | - | 18,98 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Malé Hoštice | OP | 18,76 | 19,00 | 19,00 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Bartovice A | OV | 19,05 | 18,91 | 19,05 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Albrechtice | KA | 17,63 | 19,11 | 19,11 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Bartovice | OV | 17,78 | 19,13 | 19,13 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Markvartovice | OP | 19,13 | 17,49 | 19,13 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Český Těšín Marklovice¨ | KA | 18,82 | 19,21 | 19,21 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Stará Ves | FM | - | - | 19,32 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Stará Ves | FM | - | - | 19,34 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nová Ves | FM | - | - | 19,36 | 2009/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Svoboda | OP | 19,40 | 19,33 | 19,40 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Rychaltice | FM | - | - | 19,43 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Jistebník | NJ | - | - | 19,57 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Frýdek | FM | 19,42 | 19,72 | 19,72 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Kozmice | OP | - | - | 19,87 | 2011/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Vřesina | OP | 19,73 | 19,88 | 19,88 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















