| Liga: | ZLPS |
| Místo: | Racková |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 31. 05. 2015 13:30 |
| Kontakt: | Milan Liška |
| Telefon: | 737 715 394 |
| Začátek rezervace: | 31. 05. 2015 13:30 |
| Konec rezervace: | 31. 05. 2015 13:30 |
| Začátek tipování: | 31. 05. 2015 00:00 |
| Konec hlasování: | 31. 05. 2015 00:00 |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rackova-6717.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | ZL | 16,62 | 16,74 | 16,74 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | KM | 16,88 | 17,08 | 17,08 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hostětín | UH | 17,14 | 16,91 | 17,14 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 17,15 | 16,40 | 17,15 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bojkovice | UH | 17,27 | 17,26 | 17,27 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | UH | 17,56 | 17,56 | 17,56 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 16,03 | 17,60 | 17,60 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | UH | 17,46 | 17,62 | 17,62 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 16,62 | 17,67 | 17,67 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Martinice | KM | 17,76 | 17,51 | 17,76 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Popov | ZL | 17,82 | 17,06 | 17,82 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pohořelice | ZL | 17,74 | 17,87 | 17,87 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vlachovice | ZL | 17,88 | 17,61 | 17,88 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | PV | 17,52 | 17,91 | 17,91 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bojkovice | UH | 17,96 | 17,92 | 17,96 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rymice | KM | 17,48 | 17,99 | 17,99 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | KM | 17,72 | 18,03 | 18,03 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Roštění | KM | 18,03 | 17,49 | 18,03 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nedašova Lhota | ZL | 18,12 | 17,66 | 18,12 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vysoké Pole | ZL | 18,19 | 18,24 | 18,24 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bojkovice | UH | 18,31 | 17,94 | 18,31 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bratřejov | ZL | 18,34 | 18,32 | 18,34 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vysoké Pole | ZL | 18,41 | 17,82 | 18,41 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bratřejov | ZL | 18,48 | 17,84 | 18,48 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hostětín | UH | 17,63 | 18,51 | 18,51 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vlachovice | ZL | 18,51 | 17,67 | 18,51 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rymice | KM | 17,92 | 18,57 | 18,57 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lhota | ZL | 18,58 | 18,47 | 18,58 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Racková | ZL | 17,86 | 18,72 | 18,72 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drnovice | ZL | 18,73 | 18,79 | 18,79 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahnašovice | KM | 17,79 | 18,81 | 18,81 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Kaňovice | ZL | 18,66 | 18,86 | 18,86 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Racková | ZL | 18,86 | 18,88 | 18,88 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Pohořelice B | ZL | 18,73 | 18,89 | 18,89 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Hradčovice | UH | 18,93 | 17,99 | 18,93 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Vysoké Pole | ZL | 18,15 | 18,96 | 18,96 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Rymice | KM | 17,71 | 18,98 | 18,98 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Hřivínův Újezd | ZL | 18,20 | 19,00 | 19,00 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Racková | ZL | 19,02 | 17,28 | 19,02 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 19,06 | 18,98 | 19,06 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Rymice | KM | 19,08 | 17,33 | 19,08 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hřivínův Újezd | ZL | 17,90 | 19,11 | 19,11 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Rymice | KM | 19,00 | 19,13 | 19,13 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hřivínův Újezd | ZL | 19,18 | 19,01 | 19,18 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Vlachovice | ZL | 19,28 | 19,08 | 19,28 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Hřivínův Újezd | ZL | 18,49 | 19,32 | 19,32 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Sazovice | ZL | 18,55 | 19,33 | 19,33 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Velký Ořechov | ZL | 19,33 | 18,63 | 19,33 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 19,34 | 19,26 | 19,34 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Lhota | ZL | 19,35 | 18,86 | 19,35 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | ZL | 16,39 | 15,63 | 16,39 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mirošov | ZL | 16,50 | 16,28 | 16,50 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sazovice | ZL | 16,66 | 15,92 | 16,66 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pitín | UH | 16,66 | 15,63 | 16,66 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mirošov | ZL | 16,08 | 16,71 | 16,71 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mirošov | ZL | 16,73 | 16,21 | 16,73 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Veselá | ZL | 17,17 | 17,40 | 17,40 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vrbka | KM | 17,48 | 16,87 | 17,48 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zádveřice | ZL | 17,49 | 17,19 | 17,49 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lukov | ZL | 17,59 | 17,36 | 17,59 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | UH | 17,74 | 16,96 | 17,74 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lipová | ZL | 16,73 | 17,81 | 17,81 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Trnava | ZL | 17,95 | 17,74 | 17,95 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zádveřice | ZL | 17,96 | 17,72 | 17,96 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sazovice | ZL | 17,97 | 17,57 | 17,97 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradčovice | UH | 18,00 | 16,84 | 18,00 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lipová | ZL | 16,13 | 18,07 | 18,07 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Dědina | KM | 18,08 | 17,69 | 18,08 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Veselá | ZL | 17,45 | 18,16 | 18,16 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Návojná | ZL | 18,57 | 17,84 | 18,57 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sazovice | ZL | 18,57 | 17,95 | 18,57 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | - Napamal | - | 18,65 | 18,83 | 18,65 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vrbka | KM | 18,70 | 18,64 | 18,70 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žeranovice | KM | 19,06 | 17,97 | 19,06 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lipová | ZL | 18,77 | 19,10 | 19,10 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Popov | ZL | 18,01 | 19,15 | 19,15 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nová Dědina | KM | 19,19 | 18,20 | 19,19 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Míškovice | KM | 19,34 | 18,65 | 19,34 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Záhlinice | KM | 19,33 | 19,40 | 19,40 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rudimov | ZL | 19,04 | 19,48 | 19,48 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Veselá | ZL | 19,71 | 19,28 | 19,71 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Mirošov | ZL | 19,25 | 19,73 | 19,73 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Lechotice | KM | 19,88 | 18,89 | 19,88 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Lhotka | ZL | 19,64 | 19,92 | 19,92 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Štípa | ZL | 18,98 | 20,22 | 20,22 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Pitín | UH | 19,92 | 20,24 | 20,24 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Napajedla - Malenovice | ZL | 20,28 | 19,91 | 20,28 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Žeranovice | KM | 19,53 | 20,53 | 20,53 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Lukov | ZL | 18,87 | 20,86 | 20,86 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Trnava | ZL | 20,86 | 20,18 | 20,86 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | - Napamal | - | 20,29 | 21,00 | 21,00 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ratiboř | VS | 18,58 | 21,02 | 21,02 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Lechotice | KM | 20,63 | 21,22 | 21,22 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Žeranovice | KM | 20,60 | 21,32 | 21,32 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lukov | ZL | 20,00 | 21,38 | 21,38 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Ublo | ZL | 21,40 | 20,04 | 21,40 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Zádveřice | ZL | 21,66 | 21,70 | 21,70 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Tečovice | ZL | 21,81 | 28,10 | 21,81 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Záhlinice | KM | 21,82 | 21,58 | 21,85 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | 21,90 | 21,49 | 21,90 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | ZL | 18,77 | 18,58 | 18,77 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Racková | ZL | 18,91 | 19,03 | 19,03 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohořelice | ZL | 17,53 | 19,39 | 19,39 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kaňovice | ZL | 18,60 | 19,84 | 19,84 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sazovice | ZL | 19,89 | 20,01 | 20,01 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Racková | ZL | 19,49 | 20,15 | 20,15 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | ZL | 20,78 | 20,19 | 20,19 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kaňovice | ZL | 20,48 | 19,66 | 20,48 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Malenovice | ZL | 20,54 | 19,40 | 20,54 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pohořelice | ZL | 20,56 | 20,60 | 20,60 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice | UH | 18,70 | 20,70 | 20,70 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Martinice | KM | 20,67 | 20,91 | 20,91 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pohořelice | ZL | 21,05 | 18,85 | 21,05 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,11 | 20,73 | 21,11 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sazovice | ZL | 21,38 | 20,81 | 21,38 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bílovice | UH | 21,53 | 20,82 | 21,53 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhota | ZL | 21,64 | 19,69 | 21,64 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Březolupy | UH | 21,75 | 20,98 | 21,75 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šarovy | ZL | 21,21 | 21,81 | 21,81 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Martinice | KM | 21,83 | 20,94 | 21,83 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bratřejov | ZL | 22,33 | 21,88 | 22,33 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lhota | ZL | 22,49 | 22,35 | 22,49 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | ZL | 22,63 | 22,11 | 22,63 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hradčovice | UH | 22,97 | 20,01 | 22,97 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Malenovice | ZL | 23,17 | 20,80 | 23,17 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lhota | ZL | 25,31 | 25,82 | 25,82 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březolupy | UH | 25,77 | 26,27 | 26,27 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Trnava | ZL | 23,37 | 26,79 | 26,79 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | ZL | 23,23 | 26,87 | 26,87 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradčovice | UH | 27,15 | 26,59 | 27,15 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hostišová | ZL | 27,29 | 25,54 | 27,29 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Machová | ZL | 27,40 | 26,77 | 27,40 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Machová | ZL | 27,57 | 27,38 | 27,57 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Machová | ZL | 27,98 | 19,81 | 27,98 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Lukov | ZL | 28,09 | 26,98 | 28,08 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Hostišová | ZL | 27,78 | 28,36 | 28,36 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | - Napamal | - | 30,36 | 26,71 | 30,36 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Nová Dědina | KM | 31,69 | 31,70 | 31,70 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Machová | ZL | 32,40 | 32,53 | 32,53 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Lhota | ZL | 32,56 | 32,68 | 32,68 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Nová Dědina | KM | 34,74 | 23,68 | 34,74 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Racková | ZL | 20,25 | 36,05 | 36,05 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Tečovice | ZL | 39,58 | 39,95 | 39,95 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Lhota | ZL | 42,68 | 20,41 | 42,68 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Bílovice | UH | 21,98 | 53,89 | 53,89 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Trnava | ZL | NP | NP | NP | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Sazovice | ZL | NP | NP | NP | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Lhota | ZL | NP | NP | NP | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Lhota | ZL | NP | NP | NP | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Šarovy | ZL | NP | NP | NP | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















