Roštění 2025 (Kroměříž)
O pohár starosty obce Roštění
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PHL |
| Místo: | Roštění |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 26. 07. 2025 12:00 |
| Kontakt: | Daniela Dudíková |
| Telefon: | 773 215 988 |
| Začátek rezervace: | 13. 07. 2025 20:00 |
| Konec rezervace: | 25. 07. 2025 20:00 |
| Začátek tipování: | 26. 07. 2025 20:00 |
| Konec hlasování: | 26. 07. 2025 00:00 |
| Zadal: | Tomáš Hráček |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.sdhrosteni.cz/ |
Poznámka pořadatele
Nástup soutěžních družstev v 11:45, start prvního soutěžního družstva ve 12:00.
Kategorie: Muži 3B, Ženy, Muži 35+, Dorostenci a Dorostenky 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-14719.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Roštění | KM | Tomáš Hráček | |
| 2 | Mladcová | ZL | Tomáš Hráček | |
| 3 | Křenovice | PR | Mishi | |
| 4 | Nětčice | KM | Václav Mrhálek | |
| 5 | Hoštice | KM | Otto Fialík | |
| 6 | Zahnašovice | KM | Petr Miklík | |
| 7 | Karolín | KM | Vojtěch Ševčík | |
| 8 | Litenčice | KM | Martina Maliňáková | |
| 10 | Bořenovice | A | KM | Veronika Dorazínová |
| 11 | Morkovice | KM | Lukáš Dopita | |
| 12 | Vysoká | PR | Miroslav Žemla | |
| 13 | Valašská Polanka | Muži | VS | Jiří Mikuš |
| 14 | Olšovec | PR | Jan Enenkl | |
| 15 | Trnava | ZL | Jiří Vajďák | |
| 16 | Medlov | KM | SDH Medlov | |
| 17 | Vrchoslavice | B | PV | Radim Janečka |
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Roštění | KM | Tomáš Hráček | |
| 2 | Roštění | +35 | KM | Tomáš Hráček |
| 3 | Karolín | KM | Tomáš Hráček | |
| 4 | Litenčice | KM | Martina Maliňáková | |
| 5 | Záhlinice | Dorost | KM | Vojtech Zaoral |
| 6 | Nětčice | Dorost | KM | Václav Mrhálek |
| 7 | Nová Dědina | Dorostenky | KM | Martin Láník |
| 8 | Křenovice | M35 | PR | Tomáš Bálint |
| 9 | Zahnašovice | M35+ | KM | Petr Kropáč |
| 10 | Bořenovice | 35+ | KM | Petr Pavelec |
| 11 | Roštění | Dorost | KM | SDH Roštění |
| 12 | Hlinsko | Ženy | PR | Naděžda Klvaňová |
| 13 | Němčice | Ženy | KM | Václav Mrhálek |
| 14 | Slušovice | ženy, B | ZL | Karel Dolina |
| 15 | Střítež nad Ludinou | ženy | PR | Nikola Lukšíková |
| 17 | Trnava | Dorci | ZL | Jiří Vajďák |
| 18 | Morkovice | ženy | KM | Kristina Krejčí |
| 20 | Hošťálková | Ženy | VS | Gabriela Fusková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | KM | 16,10 | 16,09 | 16,10 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Babice | VS | 15,96 | 16,10 | 16,10 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | KM | 16,11 | 16,08 | 16,11 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vésky | UH | 15,86 | 16,24 | 16,24 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ratiboř | VS | 16,25 | 16,33 | 16,33 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | KM | 16,43 | 16,40 | 16,43 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | KM | 16,52 | 16,46 | 16,52 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Špičky | PR | 16,52 | 16,53 | 16,53 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mladcová | ZL | 16,44 | 16,58 | 16,58 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | PR | 16,62 | 16,52 | 16,62 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mladcová | ZL | 16,66 | 16,20 | 16,66 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Karolín | KM | 16,58 | 16,70 | 16,70 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Prchalov B | NJ | 16,73 | 16,68 | 16,73 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | KM | 16,50 | 16,76 | 16,76 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | KM | 15,77 | 16,77 | 16,77 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mistřice | UH | 16,78 | 16,74 | 16,78 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mysločovice | ZL | 16,16 | 16,82 | 16,82 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | ZL | 16,68 | 16,85 | 16,85 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pasohlávky | BO | 16,85 | 16,51 | 16,85 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radkova Lhota | PR | 16,66 | 16,86 | 16,86 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pravčice | KM | 16,90 | 16,30 | 16,90 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Karolín | KM | 16,61 | 16,93 | 16,93 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ludslavice | KM | 16,61 | 16,94 | 16,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Plumlov | PV | 16,94 | 16,82 | 16,94 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velká (Hranice III) | PR | 16,95 | 16,56 | 16,95 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | KM | 16,97 | 16,42 | 16,97 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Podhradní Lhota | KM | 16,97 | 16,47 | 16,97 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | KM | 16,97 | 16,98 | 16,98 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Špičky | PR | 17,00 | 16,90 | 17,00 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lukov | ZL | 16,86 | 17,02 | 17,02 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Mladcová | ZL | 16,20 | 17,02 | 17,02 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Hrabůvka | PR | 17,01 | 17,03 | 17,03 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Zahnašovice | KM | 16,67 | 17,05 | 17,05 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Mistřice | UH | 16,72 | 17,06 | 17,06 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Křenovice | PR | 16,53 | 17,10 | 17,10 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Kněžpole | UH | 17,12 | 17,12 | 17,12 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hlinsko | PR | 17,06 | 17,12 | 17,12 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Zahnašovice | KM | 17,15 | 16,49 | 17,15 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Hoštice | KM | 16,84 | 17,15 | 17,15 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Mladcová | ZL | 17,16 | 16,54 | 17,16 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hlinsko | PR | 17,16 | 16,45 | 17,16 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Šarovy | ZL | 17,19 | 16,86 | 17,19 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 17,04 | 17,19 | 17,19 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Pravčice | KM | 17,21 | 16,56 | 17,21 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Rymice | KM | 17,22 | 16,94 | 17,22 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Měrotín | OL | 16,79 | 17,22 | 17,22 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pravčice | KM | 17,24 | 16,96 | 17,24 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Nová Dědina | KM | 17,25 | 16,95 | 17,25 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Velká (Hranice III) | PR | 17,29 | 17,12 | 17,29 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hoštice | KM | 17,15 | 17,30 | 17,30 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/07/06 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2013/07/13 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2014/07/19 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2015/07/25 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2016/07/16 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/07/15 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/09/08 | Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
| 2018/07/21 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2019/07/20 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2020/06/13 | Roštění - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2021/07/03 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2022/07/30 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2023/07/29 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2024/07/27 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2025/07/26 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2026/07/18 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















