| Liga: | FSEU |
| Místo: | Senetářov |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 22. 06. 2013 19:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 22. 06. 2013 00:00 |
| Konec rezervace: | 22. 06. 2013 19:00 |
| Začátek tipování: | 22. 06. 2013 00:00 |
| Konec hlasování: | 22. 06. 2013 00:00 |
| Zadal: | Luboš Šebela |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-senetarov-2013-06-22-4207.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | PV | 16,07 | 16,14 | 16,14 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | BK | 16,45 | 16,46 | 16,46 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovník | BK | 16,53 | 16,62 | 16,62 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dětkovice | VY | 16,00 | 16,93 | 16,93 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | BK | 16,94 | 16,58 | 16,94 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radslavice | VY | 17,12 | 17,16 | 17,16 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | PV | 17,16 | 16,75 | 17,16 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sychotín | BK | 16,84 | 17,18 | 17,18 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | VY | 16,55 | 17,22 | 17,22 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | BK | 16,93 | 17,28 | 17,28 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Němčice | BK | 17,32 | 16,58 | 17,32 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | BK | 17,39 | 16,64 | 17,39 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sychotín | BK | 17,44 | 17,15 | 17,44 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | BK | 17,44 | 16,72 | 17,44 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Soběsuky | PV | 17,40 | 17,53 | 17,53 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | BK | 17,54 | 16,43 | 17,54 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Šošůvka | BK | 17,59 | 17,34 | 17,59 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chrášťany | LT | 17,59 | 17,06 | 17,59 | 2013/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Senetářov | BK | 16,92 | 17,61 | 17,61 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ostrov u Macochy | BK | 17,61 | 17,20 | 17,61 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nedvězí | SY | 17,76 | 17,43 | 17,76 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bousín | PV | 17,56 | 17,78 | 17,78 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ostrov u Macochy | BK | 17,79 | 17,78 | 17,79 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Němčice | BK | 17,82 | 17,54 | 17,82 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Senetářov | BK | 17,84 | 17,06 | 17,84 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černovice B | BK | 17,67 | 17,85 | 17,85 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bořitov | BK | 16,96 | 18,04 | 18,04 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín B | BK | 17,34 | 18,06 | 18,06 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Senetářov | BK | 18,08 | 17,68 | 18,08 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Soběsuky B | PV | 17,09 | 18,12 | 18,12 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Němčice | BK | 17,90 | 18,12 | 18,12 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Černá Hora | BK | 18,08 | 18,14 | 18,14 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Sychotín | BK | 18,25 | 18,12 | 18,25 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Černovice | BK | 16,85 | 18,25 | 18,25 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Žernovník | BK | 18,25 | 17,53 | 18,25 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bořitov | BK | 18,25 | 17,78 | 18,25 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Černá Hora | BK | 18,28 | 17,59 | 18,28 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Žernovník | BK | 18,31 | 18,25 | 18,31 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Černá Hora | BK | 18,31 | 18,00 | 18,31 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Radostín nad Oslavou | ZR | 17,33 | 18,32 | 18,32 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Senetářov | BK | 17,87 | 18,34 | 18,34 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Němčice | BK | 18,09 | 18,34 | 18,34 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Senetářov | BK | 18,34 | 16,11 | 18,34 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Lysice | BK | 17,91 | 18,41 | 18,41 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Lysice | BK | 18,43 | 17,36 | 18,43 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Senetářov B | BK | 18,49 | 18,08 | 18,49 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Malá Lhota | BK | 17,28 | 18,51 | 18,51 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Šošůvka | BK | 18,34 | 18,53 | 18,53 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Sychotín | BK | 18,68 | 18,68 | 18,68 | 2009/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Senetářov B | BK | 18,69 | 17,94 | 18,69 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | BK | 15,53 | 15,53 | 15,53 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Račice | VY | 15,78 | 15,93 | 15,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | BK | 15,23 | 15,93 | 15,93 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | BK | 15,68 | 16,07 | 16,07 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | BO | 15,84 | 16,13 | 16,13 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Račice | VY | 16,27 | 15,87 | 16,27 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky | BO | 16,74 | 15,85 | 16,74 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | BK | 16,93 | 16,46 | 16,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Černá Hora | BK | 17,11 | 17,11 | 17,11 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velké Opatovice | BK | 17,73 | 17,41 | 17,73 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | BK | 18,10 | 17,17 | 18,10 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | BK | 17,78 | 18,18 | 18,18 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Němčice | BK | 16,68 | 18,30 | 18,30 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Opatovice B | BK | 18,24 | 18,36 | 18,36 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pamětice | BK | 17,34 | 18,42 | 18,42 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kotvrdovice | BK | 18,58 | 18,33 | 18,58 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černá Hora | BK | 17,56 | 18,65 | 18,65 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Černovice | BK | 18,25 | 18,65 | 18,65 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Křenovice | VY | 18,15 | 18,76 | 18,76 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Senetářov | BK | 16,03 | 18,95 | 18,95 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Březina | BK | 18,78 | 18,95 | 18,95 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice | BK | 19,14 | 18,73 | 19,14 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žďár | BK | 19,57 | 18,57 | 19,57 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kunštát | BK | 19,61 | 19,50 | 19,61 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | BK | 19,38 | 19,76 | 19,76 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kotvrdovice | BK | 20,28 | 20,04 | 20,28 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Šebetov | BK | 20,66 | 20,01 | 20,66 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lipovec | BK | 20,53 | 20,67 | 20,67 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Březina | BK | 20,96 | 19,74 | 20,96 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sychotín | BK | 21,38 | 19,03 | 21,38 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Lipovec | BK | 19,68 | 21,64 | 21,64 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Bořitov B | BK | 22,54 | 22,08 | 22,54 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Ostrov u Macochy | BK | 22,14 | 22,54 | 22,54 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Senetářov B | BK | 23,14 | 21,07 | 23,14 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Žernovník | BK | 22,63 | 23,80 | 23,80 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bořitov | BK | 24,75 | 24,77 | 24,77 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Kotvrdovice | BK | 43,28 | 42,75 | 43,28 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Křenovice | VY | 50,82 | 49,20 | 50,82 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Velké Opatovice B | BK | 39,07 | 59,73 | 59,73 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Černovice | BK | - | - | NP | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Sychotín | BK | - | - | NP | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Senetářov | BK | - | - | NP | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Ostrov u Macochy | BK | - | - | NP | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















